1:4
- : -
TJ Turnov

Prague Tigers - TJ Turnov 3:8
5. Matouš Sákra, 27. Matouš Sákra, 47. Martin Hort - 9. Štěpán Matěcha, 11. Jan Novotný, 28. Jan Novotný, 38. Vojtěch Palatínus, 48. Vojtěch Palatínus, 53. Vojtěch Palatínus, 58. Lukáš Švitorka, 59. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Omar Hammami 16 - Petr Suchomel 21; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:4;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Bylo jasné, že dvě výhry v ZČ se mažou. Turnov bere první výhru hlavně díky dobré a obětavé práci v obraně. My jsme byli takový nudní, bez elánu. Takhle se vyřazovací část nehraje. Zítra vyrovnáme. Zdravím všechny, kteří tu nemohli být s námi, proberte se!
Komentář hostů Matěcha Štěpán (Vedoucí):
Po dnešku vedeme 1:0 a zítra pokračujeme dále. Nic víc, nic míň.
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
58:04
Dvě chyby v rychlém sledu a hosté se na branky nemuseli moc nadřít
58:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus bez asistence (3:8).
57:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #77 Jan Novotný (3:7).
52:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #22 Emil Hejduk (3:6).
48:53
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:02
47:02
Okamžitý propad domácích a hosté si berou dvoubrankové vedení zpět
46:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #91 Šimon Masár (3:4).
46:52
Hort vymetá pavučiny.
46:29
Masár dostal direkt na hlavu. Snad bude moc pokračovat ve hře. střídat nejde vypadá vše ok
40:01
Tak co nám přinese třetí třetina utkání? Najdou domácí hráči morální síly udělat něco se stavem utkání? Vše nám ukáží nejbližší minuty
37:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:4).
37:13
Vojta Palatínus střelou z první využívá první přesilovku v sérii
36:00
Vyloučen hráč #97 David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
27:25
Hosté si berou vedení z ojedinělé akce zpět.
27:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:3).
26:05
Sákra z první neomylně. Není rychlejšího zakončení
26:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Matouš Sákra, asistoval #99 Dominik Šimáně (2:2).
22:00
V přesilovce nebezpeční více domácí. Řádek v oslabení promáchl před prázdnou. Mohlo být vyrovnáno.
20:01
Druhou třetinu zahajují hosté přesilovou hrou. naloží s ní lépe než domácí?
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
20:00
Domácí hrají více na míčku, ale nedaří se jim vymyslet překvapivé řešení a hosté hrozí z brejků. Chce to větší tlak do brankového prostoru. Konec analytického okénka a za chvíli se těšíme ve druhé třetině, kam domácí přenáší trest za vyloučení Šimáněho
19:59
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
17:20
Pěkná střela Nachtmanna
16:30
Kratina opět nebezpečně
15:41
Kratina je cítit na hřišti. Každé střídání se snaží vymyslet ohrožení soupeřovi branky.
13:13
Manek důrazně koriguje domácí obranu
10:59
10:59
Teď jsem úplně nepochopil počínání Kučery ma hřišti. Rázem prohrávají domácí
09:50
Přesilovka přinesla bohužel branku do domácí sítě.
08:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #33 Petr Suchomel (1:1).
08:50
Zákrok brankáře a rychlý výhoz znamenají vyrovnání. Matěcha trefil přesně.
07:32
Máme tu první přesilovku v této sérii. Jak s ní domácí naloží?
07:27
Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
06:41
Mladý talent Ševčík hraje pěkně na míčku
04:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #12 Matouš Sákra, asistoval #29 Jiří Kratina (1:0).
04:26
Kratin našel na středu úplně volného Sákru, který z otočky přesně umístěnou střelou k tyči nedal brankáři šanci
02:44
Ozývají se i bubny ze sektoru hostí, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží místní obyvatelé barrandovského sídliště