2:1
1:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - HAGA Ladies Pardubice 9:2
2. Lucie Večeřová, 2. Nikola Dlouhá, 5. Tamara Adámková, 7. Karolína Skulbaševská, 12. Andrea Šedová, 12. Adéla Hübnerová, 29. Lucie Večeřová, 30. Tamara Adámková, 42. Lucie Večeřová - 19. Kateřina Pešková, 42. Kateřina Pešková; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Jakub Škoda; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Černá 19 - Kamila Marková 22; po třetinách: 6:0, 2:1, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
44:07
Timeout FTC Vysoké Mýto
41:28
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Pešková bez asistence (9:2).
41:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #2 Tamara Adámková (9:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:8
30:00
29:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Tamara Adámková, asistoval #19 Adéla Hübnerová (8:1).
28:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #17 Denisa Peroutková (7:1).
26:40
Vyloučen hráč #27 Alžběta Lejsková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
18:42
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Pešková, asistoval #27 Alžběta Lejsková (6:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:5
15:00
11:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Adéla Hübnerová, asistoval #15 Karolína Skulbaševská (6:0).
11:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Andrea Šedová, asistoval #9 Lucie Večeřová (5:0).
06:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Karolína Skulbaševská, asistoval #17 Denisa Peroutková (4:0).
04:11
01:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #18 Nikola Dlouhá bez asistence (2:0).
01:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Drahoňovský a Jakub Škoda.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice: brankář: Kamila Marková; hráči v poli: Veronika Lacioková, Nikola Procházková, Kateřina Pešková, Dana Zajíčková, Jana Chabadová