1:0
0:0
1:0

Spartak Pelhřimov - Torpedo Havířov 2:1p
24. Petr Zajíček, 67. Dan Kalina - 8. Jakub Holeš; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Libor Domkář 16 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:0, 1:0;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
V dnešním utkání jsme potvrdili, že v playoff dokážeme hrát s kýmkoliv. Předvedli jsem koncentrovaný výkon po celou dobu hry a dokázali jsme vybojovat veledůležitý druhý bod do této série. Děkuji hráčům za výkony a nejlepším fanouškům v Národní lize. Děkuji a těším se zítra v 16:00.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Musíme si nalít čistého vína. 50 minut jsme hráli brajgl. Kluci si musí uvědomit, jakou fázi soutěže hrajeme a, že srdce, vůle a nasazení soupeře se neporazí na úsporný režim. Jdeme se vyspat a zítra vrátíme sérii do Havířova. Děkuji soupeři za utkání a divákům za pekelnou atmosféru.
70:00
Vážení diváci, dovolte mi Vás pozvat na zítřejší zápas, ve které může Pelhřimov rozhodnout o tom, kdo postoupí do dalšího kola playoff. Přijďte prosím v 16:00 do pelhřimovské Poutník arény. Vaši podporu budeme potřebovat. Děkujeme a zítra naviděnou.
70:00
Střely v prodloužení: 5:3
66:24
66:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #66 Petr Zajíček (2:1).
66:24
Kalina rozhoduje o dnešním vítězi. Pelhřimov tak bere velmi důležitý druhý bod.
65:45
Zajíček šel naprosto osamocený na Zapletálka. Zamotal se však sám do sebe a branku dát nedokázal.
64:07
Vilím otestoval pozornost Domkáře v prodloužení. Domkář svým zákrokem ho přesvědčil, že připravený je velmi dobře.
62:28
Prodloužení je zatím více ku prospěchu Torpeda. Držení míčku je vyrovnané, Torpedo má však více gólových šancí.
60:05
O dnešním vítězi nerozhodlo standartních 60 minut zápasu ,aproto tu máme desetiminutové prodloužení 5na5.
57:39
Krásná souhra hostů a Peřka trefuje horní tyčku domkářovi branky.
56:41
Pelhřimov díky skvělým blokům přežil oslabení a hraje se opět v plném počtu na obou stranách.
54:33
Pelhřimovský Vlach došvihl příliš vysoko a byl tak vyloučen na dvě minuty. Torpedo si tak zahraje další přesilovou hru v tomto utkání.
54:32
Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká florbalka.
53:14
Vilím se uvolnil na střed hřistě a pak střílel směrem na Domkáře. Jeho střela letěla ale příliš vysoko na to, aby zapadla za záda Domkáře.
51:46
V několika předchozích minutách je Pelhřimov mnohem aktivnější a mnohem více chce urvat druhé a velmi důležité vítězství v sérii.
50:41
Timeout Torpedo Havířov
50:41
Kysela se vyznamenal. Oběhl kolem dvou hráčů Torpeda a pak sám zakončoval. Zapletálek jeho střelu se štěstím vytečoval mimo.
48:12
Trojice Knězů, Zajíček, Kalina teď zapresovali obranu Torpeda. Vybojovali si hned několik větších šancí. Ani jednu z nic však nedokázali dostat za záda Zapletálka.
44:50
Zajíček si nabral velmi velké sousto a mezi třemi hráči Torpéda míček ztratil. Na Domkáře s Smejkalem se hnala hned trojice hráčů hostí. Kubczek trefuje jen tyčku.
42:53
Tempo hry v druhé třetině je snad o kousek vyšší než v té předchozí. Rozdíl je akorát v tom, že týmy hrají na plno a rychle, a přitom mají velmi dobře postavené obrany.
38:43
Knězů nabídl zcela prázdnou branku Kalinovi. Kalina si s míčkem moc nerozuměl a jen promáchl.
36:06
Hra se pomalu začína otevírat. Ve hře vidíme spoustu brejkových situací na obou stranách.
32:24
Poutník aréna je po zákroku na Zajíčka na nohou. Zajíček prozatím zůstává ležet na hrací ploše.
29:01
Nebezpečná standartka v podání Torpéda. Vlach se vytočil kolem blokujícího pelhřimovského Vlacha a mířil Domkářovi nad nohu. Třetí branku utkání ale vstřelit nedokázal.
25:09
Pelhřimov vyrovnal tempo hry a je rovnocenným soupeřem pro hosty z Havířova. Je to znát i z nadšené tribuny pelhřimovské Poutník arény.
23:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček bez asistence (1:1).
23:15
Zajíček sám vybojoval míčak a vydal se proti třem hráčům Torpéda. Mezi nimi prošel bez větších potíží a míček přehodil za Zapletálka. Stav utkání 1:1.
21:25
První velká šance třetiny v podání Pelhřimova. Kocián nahrával na Smejkala, ten zatáhl a vyslal dobrou střelu, kterou ale vyslal výše než bylo potřeba.
19:01
Probíhá poslední mimuta první třetiny a Torpedo hraje stále na míčku. Pelhřimov bude v druhé třetině muset přidat a vyrovnat tempo hry s hosty.
16:00
Torpedo je v posledních minutách tím týmem, který na hřišti diktuje tempo hry. Tlačí pelhřimovskou obranu hodně hluboko do pásma. Pelhřimov hlavně díky blokům se zatím drží.
13:17
Zajíček střílí na Zapletálka, trefuje však tyč a k dorážce se dostává Kalina poté i Knězů. Ani jeden z nich nebyl schopen trefit míček a usměrnit ho do branky Zapletálka.
10:20
První velká šance Pelhřimova. Po rozehrávce z rohu se u míčku prostřídali všichni pelhřimovští hráči. Nakonec se dostal míček k Zajíčkovi, který mířil nad ruku Zaplatálka. Zapletálek jeho pokus s klidem zneškodnil.
08:55
Opatrná hra pokračuje. Torpedo kombinuje na vlastní polovině a čeká na správnou chvílí, kdy pevná obrana Pelhřimova povolí.
07:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (0:1).
07:22
Holeš se obtočil kolem Mozra a poté i kolem Smejkala, natlačil se do středu hřiště a sedícímu Domkářovi nedal šanci. Stav utkání 0:1,
05:15
V přesilové hře našel Zajíček krosem zcela volného Kociána. Kocián míjí.
03:45
Vyloučen hráč #42 Tobiáš Zipser družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
03:45
Hostující hráči se v přesilovce nedomluvili na špatně se na hřišti prostřídali. Chvíli se bude hrát 4na4 a poté si i Pelhřimov zahraje přesilovku.
02:33
Po faulu Mozra na Vlacha si hosté zahrají přesilovku. Mozr ke všemu odchází na trestnou se zlomenou florbalkou. Takto si úvod zápasu domácí nepředstavovali.
02:32
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
00:49
Od úvodní bule hrají na míčku hosté. Vypadá to, že dnešní zápas bude souboj dvou velmi dobře nastavených obran.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Kryštof Smejkal, Tomáš Kocián, Petr Zajíček, Jan Knězů, Dan Kalina
00:00
Krásný sobotní podvečer, vítejte u online zápisu utkání 3. kola playoff Národní ligy, ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov s hosty z Havířova.