1:2
1:3
- : -

Spartak Pelhřimov - Torpedo Havířov 5:8
7. Petr Zajíček, 17. Petr Zajíček, 18. Petr Zajíček, 33. Tomáš Kocián, 60. Dan Kalina - 2. Ondřej Kučera, 13. Tomáš Vlach, 14. Denis Kubiczek, 24. Jakub Vilím, 40. Adam Feber, 48. Jakub Vilím, 59. Adam Feber, 60. Marián Kloza; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Libor Domkář 19 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 3:3, 1:2, 1:3;
Komentář domácích Koten Jan (Trenér):
Vstup do dnešního utkání stejně špatný jako minulý týden v Havířově. Do zápasu jsme se dokázali ovšem rychle vrátit a dlouho jsme sahali po ukončení série. Škoda gólu do šatny ve druhé třetině. Ve vyložených šancích v úvodu třetí třetiny jsme selhali. Soupeř si následně vítězství pohlídal. Věříme, že jsme před domácími skvělými diváky neodehráli poslední letošní utkání a v semifinále se na ně opět těšíme.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Dostali jsme sami sebe pod tlak a v takových situacích se ukáže síla týmu, která dneska byla vidět nejen na hřišti. Zápasy v sérii jsou jako přes kopírák. Našim největším soupeřem jsme my sami sobě. Pelhřimov je tvrdý oříšek, který není jednoduché rozlousknout. Pokud jsme trpěliví a koncentrovaní, nepouštíme soupeře do hry. Pokud však tropíme chyby, soupeř je umí potrestat a je efektivní. Středeční zápas jsme si vybojovali zcela zaslouženě. Tato série nás může do budoucna jenom zocelit. Ve středu se rozhodne. Děkuji soupeři a fantastickým divákům za atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 5:10
60:00
59:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza bez asistence (5:8).
59:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #8 Tomáš Kocián (5:7).
58:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #52 Dominik Mrowiec (4:7).
57:21
Pelhřimov hraje v šesti.
54:36
Hra je plná emocí. Pelhřimov nechce prohrát a dělá co se dá aby vyrovnal tento zápas.
50:53
Torpedo se snaží hrát co nejvíce na míčku. Vedení o dvě branky jim v klidu stačí na zisk druhého bodu a vyrovnání série.
47:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím bez asistence (4:6).
47:46
Kocián netrefil míček úplně ideálně. Vilím jeho náhru zachytil a samostatný únik dokázal využít. Stav utkání 4:6.
47:14
Pelhřimovská obrana je opět pod tlakem Torpeda.
44:13
Pelhřimov vykombinoval obranu Torpeda. Kocián na Běhoumka a Běhounek na úplně volného Papeže. Papež netrefil konstrukci zapletálkovi branky asi o tři metry.
42:33
Pelhřimov teď zažívá krušné chvíle před brankou Domkáře. Torpedo tlačí na obranu Pelhřimova a získává několik dobrých gólových šancí.
42:19
Peřka trefuje tyč.
40:10
Po buly se hned vydal dopředu Vilím, vypresoval míček a zakončoval nebezpečně bekhendem.
39:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (4:5).
39:29
Torpedo ještě před koncem druhé třetiny stihlo vstřelit branku. Stav utkání 4:5.
38:01
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
35:59
Hra se začíná přiostřovat. Dochází k osobním soubojům.
33:09
Kalina vybojoval standartku z velmi dobré pozice. Druhé lajně Pelhřimova se ji ale nedokázalo proměnit.
32:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #92 Ladislav Běhounek (4:4).
32:22
Pelhřimov sice přesilovku nevyužil. Po dobrém presu prosozuje střelou do pravého rohu Kocián.
31:34
Torpedo hraje v plném počtu. Skóre se nemění.
30:29
Pelhřimov se v přesilovce nedostal k nějaké vyložené šanci. Obrana Torpeda všechny pokusy eliminuje.
29:26
Po faulu Kučery na Domkáře si Pelhřimov zahraje první přesilovku zápasu.
29:25
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
27:37
Kuchyňa se vymotal z obrany domácích a hnal se do útoku. Jeho pokus byl zastaven. Kuchyňa naštvaně sbírá z plochy svojí hůl, která je na dva kusy a odchází střídat.
25:43
Torpedo je na začátku třetiny lepším týmem na hrací ploše.
23:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (3:4).
23:47
Holeš našel na středu úplně volného Vilíma a Vilím dělovkou uklízí míček za Domkáře. Stav utkání 3:4.
21:51
Tempo hry na začátku třetiny je mnohem vyšší než v té předchozí. Oba celky si za neuplynulé dvě minuty vybojovaly několik dobrých šancí.
17:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (3:3).
17:10
Zajíček střílí po krosové nahrávce od Kociána a je to gól. Zajíček si zkompletoval hattrick a celá Poutník aréna slaví. Stav utkání 3:3.
16:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #7 Dan Kalina (2:3).
16:01
Kalina vybojoval míček a hned ho poslal na osamoceného Zajíčka. Zajíček svou bekhendovou kličkou překonává Zapletálka. Stav utkání 2:3.
13:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #88 Adam Feber (1:3).
13:02
Torpedo je na koni. Po minutě hry přidává Torpedo další branku. Jmenovitě se prosadil Kubiczek, který dorazil za Domkáře odražený míček. Stav utkání 1:3.
12:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (1:2).
12:00
Vilím se po souboji s Kuchyňou dostal k míčku a nahrál ho na zcela volného Vlacha. Vlach s přehledem trefuje. Stav utkání 1:2.
09:20
Dnes vidíme mnohem otevřenější hru na obou stranách než včera. Hra se přelévá od Zapletálka k Domkářovi.
06:50
06:50
Pelhřimovská první lajna využívá tlaku a po nahrávce Kaliny na Zajíček se Zajíček trefuje přesně. Stav utkání 1:1.
05:36
Další velká šance v podání Pelhřimova. Fučík si proběhl mezi hráči Torpeda a nahrával na volného Běhounka. Běhounek branku Zapletálka míjí.
04:00
Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy mají své šance.
01:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #16 Tomáš Vlach (0:1).
01:55
A máme tu hned na začátku třetiny první branku. Postaral se o ni Kučera, který po nahrávce od Vlacha vyslal taženou střelu od levého mantinelu.
00:09
Hned na záčátku třetiny se ukázal Zajíček. Skakající míček si zpracoval, zakončení však letělo nad branku Zapletálka.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Tomáš Vlach, Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Dan Kalina, Jan Knězů, Petr Zajíček
00:00
Krásné nedělní odpoledne, vítejte u online zápisu zápasu 4. kola playoff, ve kterém se utká domácí Spartak Pelhřimov proti Torpedu Havířov. Pelhřimov dnes může urvat třetí vítězství v sérii a postoupit dále. Naopak Torpedo se bude snažit sérii vyrovnat a vrátit ji zpět do Havířova.