2:0
4:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Sokol Chlumec nad Cidlinou 9:1
1. Patrik Adámek, 13. Adam Klobučar, 14. Richard Kutík, 23. Adam Emlar, 23. Otto Völgyi, 33. Adam Emlar, 34. Richard Kutík, 41. Jan Jiran, 42. Sára Horčičková - 3. Dominik Znamínko; rozhodčí: Petr Rauer - Jiří Knettig; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: David Jakubec 21 - Petr Pihýr 17; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:0;
Komentář domácích Nožička Michal (Trenér):
Naším ospalým začátkem jsme soupeře pustili do herních kombinací. Na začátku druhé třetiny jsme chytili zase náš dech, udělali jsme si dostatečný náskok který jsme chtěli a využili jsme to ve třetí třetině kde jsme hráli zase půlku zápasu v šesti. Díky soupeři a zdravíme domů nemocného Kýšu
Komentář hostů Štěrba David (Trenér):
Po vyrovnané první třetině jsme zpomalili tempo a tím naše utkání skončilo. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
41:45
Brankařovi Chlumce štestí nepřeje
41:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #17 Sára Horčičková bez asistence (9:1).
40:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #4 Patrik Adámek (8:1).
33:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Richard Kutík, asistoval #4 Patrik Adámek (7:1).
32:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar, asistoval #69 Adam Klobučar (6:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:11
30:00
23:40
Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
22:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #4 Patrik Adámek (5:1).
22:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar bez asistence (4:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:3
15:00
13:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Richard Kutík bez asistence (3:1).
12:45
Neuvěřitelný backhand Klobučara dostává Jaroměř do vedení
12:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar bez asistence (2:1).
02:50
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko, asistoval #20 Matěj Nechvíl (1:1).
02:36
Vyloučen hráč #17 Sára Horčičková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
00:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #13 Richard Kutík (1:0).