3:3
- : -
Aligators

Aligators - T.J. Sokol Břeclav 6:7pn
4. Tobiáš Charvát, 16. Milan Hrubý, 21. Matouš Horák, 28. Matouš Horák, 29. Tobiáš Charvát, 35. Milan Hrubý - 1. Eda Hűbner, 13. Borek Pihar, 14. Michal Říha, 27. Eda Hűbner, 35. Michael Helešic, 35. Michael Helešic, N Šimon Miklík; rozhodčí: Matěj Otáhal - Michal Rada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tadeáš Mrázik ? - Andrej Kováč ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #16 Metoděj Sedláček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #30 Šimon Miklík a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #27 Milan Hrubý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #15 Matouš Horák a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:50
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #32 Michael Helešic bez asistence (6:6).
34:38
Branku družstva Aligators vstřelil #27 Milan Hrubý bez asistence (6:5).
34:35
34:05
Timeout T.J. Sokol Břeclav
28:35
Branku družstva Aligators vstřelil #34 Tobiáš Charvát, asistoval #27 Milan Hrubý (5:4).
27:20
Branku družstva Aligators vstřelil #15 Matouš Horák, asistoval #22 František Decsi (4:4).
26:15
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #3 Radek Jamrich (3:4).
24:00
24:00
20:44
Branku družstva Aligators vstřelil #15 Matouš Horák, asistoval #18 Vojtěch Antoš (3:3).
19:24
Vyloučen hráč #66 Michal Říha družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:05
Branku družstva Aligators vstřelil #27 Milan Hrubý, asistoval #33 Lukáš Peška (2:3).
13:00
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha bez asistence (1:3).
12:14
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #20 Alex Duroň (1:2).
12:00
12:00
07:31
Vyloučen hráč #20 Alex Duroň družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:57
Branku družstva Aligators vstřelil #34 Tobiáš Charvát bez asistence (1:1).
00:58
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #66 Michal Říha (0:1).