1:0
2:4
- : -

TROOPERS Black - T.J. Sokol Břeclav 6:5pn
12. Ondřej Navrátil, 14. Rudolf Stroblík, 29. Martin Zeman, 36. Ondřej Navrátil, 40. Abdelrahman Elhadidy, N Daniel Tretera - 13. Martin Pyskatý, 31. Šimon Havel, 34. Lukáš Krejčiřík, 42. Martin Pyskatý, 43. Šimon Havel; rozhodčí: Filip Havlík - Jan Karafiát; vyloučení: 6:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -5 - Vojtěch Julínek ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:4;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #48 Daniel Tretera a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #21 Lukáš Krejčiřík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #30 Štěpán Tůma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #47 Pavel Gargulák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #70 Martin Zeman a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #21 Lukáš Krejčiřík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #23 Rudolf Stroblík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #7 Ondřej Navrátil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #27 Matěj Zahradník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #35 Damián Cypris , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #25 Dominik Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #48 Daniel Tretera a vstřelil gól.

42:36
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #99 Štěpán Mackovčín (5:5).
41:47
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #9 Martin Pyskatý, asistoval #12 Borek Pihar (5:4).
41:34
Vyloučen hráč #21 Lukáš Krejčiřík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
40:10
Vyloučen hráč #29 Jiří Šťastný družstva TROOPERS Black na 2 minuty za hrubost.
39:54
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #97 Abdelrahman Elhadidy, asistoval #70 Martin Zeman (5:3).
36:36
Vyloučen hráč #81 David Coufal družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
35:47
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #39 Adam Zuščák (4:3).
33:41
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #21 Lukáš Krejčiřík, asistoval #30 Šimon Miklík (3:3).
32:00
Vyloučen hráč #39 Adam Zuščák družstva TROOPERS Black na 2 minuty za hrubost.
30:50
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #9 Martin Pyskatý (3:2).
30:00
30:00
28:30
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #70 Martin Zeman, asistoval #7 Ondřej Navrátil (3:1).
26:17
Vyloučen hráč #81 David Coufal družstva TROOPERS Black na 2 minuty za vysoká florbalka.
23:23
Vyloučen hráč #47 Pavel Gargulák družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:58
Vyloučen hráč #39 Adam Zuščák družstva TROOPERS Black na 2 minuty za opakované přestupky.
13:12
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #23 Rudolf Stroblík, asistoval #48 Daniel Tretera (2:1).
12:58
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #9 Martin Pyskatý bez asistence (1:1).
12:30
Vyloučen hráč #65 Jakub Mariánek družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
11:04
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #67 Karolína Gabrhelová (1:0).
10:42
Vyloučen hráč #97 Eda Hűbner družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Havlík a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů T.J. Sokol Břeclav:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Matěj Zahradník, David Coufal, Ondřej Slívko, Adam Zuščák, Daniel Tretera