1:1
1:5
- : -

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 4:8
9. Matěj Mikšovský, 18. Jonáš Mikšovský, 30. Daniel Kříž, 58. František Donaj - 11. Jan Zoufalý, 16. Daniel Korych, 35. Ondřej Špalek, 41. Daniel Bárta, 41. Jan Zoufalý, 50. Václav Kramel, 52. Daniel Richtr, 57. Jan Sedlák; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 0:3 + Jaroslav Verner 4; využití: 1:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 14 - Aleš Zetek 12; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:5;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Výsledek je výrazný pro soupeře ale průběh byl stejný jako minulý víkend. Hodně slabá první třetina a neproduktivita nám sebrali možnost získat druhý bod v serii. Na zítra odpočneme a vrátíme serii zpátky do Prahy. Díky fanouškům za podporu!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Vyrovnané utkání, které rozhodla až poslední třetina. Dvě a půl třetiny výborný výkon. Posledních deset minut je co zlepšovat.
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
59:59
Dnes zvítězili hosté, ale zítra od 17:00 se budou Náchodští snažit o vyrovnání série.
59:32
Vyloučen hráč #51 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2+2 minuty za hrubost.
59:32
Odporný zákrok Vernera.
57:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #13 David Špaček (4:8).
57:37
Náchodští snižují zásluhou Františka Donaje.
56:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák bez asistence (3:8).
55:57
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za opakované přestupky.
55:57
Bude se vylučovat z řad hostů.
55:47
Domácí zkouší opět hru bez brankáře.
54:55
Vlášek v neobvyklé pozici, na pravém křídle, střílí, ale gól však nedává.
54:32
Špaček se uvolnil z rohu a našel před brankou Vysokého, kterému dnes není přáno.
52:50
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:30
Náchodští jdou od šesti za podpory domácího kotle.
51:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #91 Jan Zoufalý (3:7).
51:47
Nejdříve neuznaná branka domácích a poté dálší gól hostí.
49:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #71 Daniel Korych (3:6).
49:33
Nedáš - dostaneš se teď potvrdilo. Na jedné straně Mikšovský trefil břevno, na straně druhé z následného brejku skórují domácí.
48:30
Jakubský se smekl po hokejce jednoho z hostů a leží na  zemi v bolestech.
46:14
Grulich zkoušel z rohu posunout míček rovnou před branku, od které se odrazil jen za mantinel.
44:50
Náchodští se na míček zatím moc nedostali.
42:20
Orka se snaží kontrolovat hru po té, co vstřelila dva rychlé góly.
40:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #8 Jakub Doutnáč (3:5).
40:57
Dva slepené góly na úvod třetí třetiny v podání Orky a Náchod bude muset zabrat.
40:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Daniel Bárta, asistoval #89 Václav Kramel (3:4).
39:59
Stav je po dvou třetinách vyrovnaný 3:3.
39:52
Seibert nečekal, že se k němu míček dostane a na závěr třetiny ušetřil domácí od čtvrtého obdrženého gólu.
38:25
Hosté v plném počtu.
37:59
Špaček na Vysokého, jehož střela gólem neskončila.
36:25
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
36:25
Náchodští mohou jít zase do vedení, mají totiž k dispozici přesilovou hru.
34:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:3).
33:55
Korych už je dnes poněkolikáté napomínán rozhodčími.
33:45
Dobrá pasáž hostí na útočné polovině končí náchodským faulem.
31:49
Kolářovo prapodivné zakončení zlikvidoval Skalický.
31:16
Kříž orazítkoval tyčku!
29:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:2).
29:36
Rázl jednoduše schodil na Kříže, který se ani z úhlu nemílil.
28:03
Grulich neproměnil obrovskou šanci.
27:23
Svoboda vystihl přihrávku hostí a vyrazil směrem na jejich branku, ve které však byl připravený Zetek.
26:02
Jakubský se po mantinelu prosmýkl až k zakončení, kterému ale chyběla razance.
24:28
Dobrá sehrávka náchodské druhé lajny, která mohla skončit i gólem, chybělo jen lepší zakončení.
22:47
Ve hře se začíná objevovat více a více faulů z obou stran.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:11
20:00
19:44
Náchodští na míčku na své polovině v poklidu dohrávají první třetinu.
17:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (2:2).
17:58
Střelu Svobody tečoval Mikšovský a stav je  zase vyrovnaný.
15:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (1:2).
15:12
Na míčku je teď více Orka než Náchod.

12:34
Skalický vyčaroval úžasný zákrok a drží vyrovnaný stav.
11:10
Náchodská pětičlená zeď úspěšně zblokovala střelu z úderu na velkém brankovišti.
10:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #3 Daniel Martínek (1:1).
10:13
Hosté jsou tu s rychlou odpovědí. Martínek střílenou nahrávkou našel před brankou úplně volného Zoufalého, který jen doklepl do branky.
08:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #58 Marek Svoboda (1:0).
08:16
Máme tu první gól. Matěj Mikšovský krásnou střelou z výběhu posílá Náchod do vedení.
08:00
Hra má zatím velmi vysoké tempo, oba týmy na nic nečekají.
07:04
Špaček vyvezl míček na útočnou polovinu, schodil na volného Svobodu jehož střela gólem neskončila.
05:36
Čáp poslal míček na Kříže, který vybojoval volný úder.

04:59
Orka kombinuje na vlastní polovině.
04:13
Střela z volného úderu neohrozila branku hostí.
02:25
Zápas nám před malou chvílí začal a teď se ocitl ve velké šanci Jan Čečetka, bohužel neskóroval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Jan Sedlák, Daniel Goll, Michal Němeček, Ondřej Špalek, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Filip Čáp, Dalibor Vlášek, Ondřej Macháček, Lukáš Rázl, Daniel Kříž