0:2
0:1
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Medvědi Severu Česká Lípa 0:3
17. Jiří Stožický, 18. Kamil Gembec, 36. Marek Dzierža; rozhodčí: Filip Bollardt - Vojtěch Prokop; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Mašek 5 - Stanislav Pittner 11; po třetinách: 0:0, 0:2, 0:1;
Komentář hostů Motejzík Štěpán (Trenér):
V dnešním večerním zápase jsme dokázali, že jsme se i v pozdních hodinách byli schopni najít na hřišti a byli schopni vytvořit nějaké ty obstojné šance. Děkujeme soupeři a divákům. Přejeme dobrou noc.
36:00
Střely ve 3. části: 4:1
36:00
35:09
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #80 Marek Dzierža, asistoval #83 Jiří Stožický (0:3).
34:17
Vyloučen hráč #9 Petr Kubelka družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
33:48
Vyloučen hráč #18 Jakub Tregl družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:58
Timeout Florbalová akademie MB
30:22
Vyloučen hráč #8 Jiří Bouška družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:5
24:00
17:02
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #36 Kamil Gembec, asistoval #80 Marek Dzierža (0:2).
16:39
Bouška předvedl propečenou střelu z půlky, bohužel byl vychytán.
16:05
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #83 Jiří Stožický, asistoval #80 Marek Dzierža (0:1).
15:24
Boleslav vytvořila hezkou kombinaci, bohužel se ale už nedostala do zakončení.
14:32
Dzierža se pokouší agresivně napadat. Zatím bez úspěchu.
11:38
Motejzík se ujal výhozu a málem obstaral první gól.
10:49
Vyloučen hráč #80 Marek Dzierža družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
09:14
Hostinského střela prověřila schopnosti českolipského golmana.
06:43
Slaného střela z rozehrávky málem zajistila první gól Medvědům.
04:14
Tym majestatním výstřelem míčku vytvořil šanci.
02:31
Dzierža vystřelil jako raketa kupředu, bohužel směřovaná nahrávka na jeho útok skončila v prvním hráči před českolipskou obranou.
00:53
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #44 Aleš Tůma.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Medvědi Severu Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB:
00:00
Vítáme z mladoboleslavské sportovní haly, kde právě začíná utkání 11. kola ligy veteránů.