1:2
1:8
- : -

FBC SLOVÁCKO - FbK Orlicko-Třebovsko A 3:12
15. Filip Hegr, 26. Kryštof Kučera, 45. Kryštof Kučera - 6. Daniel Viščák, 12. Lukáš Broulík, 16. Matěj Lána, 30. Daniel Viščák, 31. Jakub Šmíd, 38. Daniel Viščák, 40. Jakub Hlaváček, 40. Matěj Lána, 41. Matěj Šmétka, 41. Jakub Šmíd, 42. Adam Borovička, 45. Matěj Lána; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 5:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Marek Dedek 19 - Dominik Šlesinger 5; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:8;
45:00
Střely ve 3. části: 2:17
45:00
44:59
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #16 Kryštof Kučera, asistoval #18 Milan Andrýsek (3:12).
44:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #57 Matěj Lána bez asistence (2:12).
42:42
Krásná prvn střela Slovácka v této třetině, ale i skvělý zákrok Dominika Šlesingera
41:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #54 Matěj Šmétka (2:11).
40:58
Máme tady desátý gól utkání a čtvrtý voslabení, hodně povedená pasáž Orlicka
40:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #6 Jakub Hlaváček (2:10).
40:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka z trestného střílení (2:9).
39:44
S góly v oslabení se rozrhnul pytel, viděli jsme další nádherný únik
39:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #6 Jakub Hlaváček (2:8).
39:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #6 Jakub Hlaváček, asistoval #31 Marek Boušek (2:7).
39:00
Vyloučen hráč #22 Matěj Krčál družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
39:00
Slovácko se usadilo na polovině OT a zahraje si přeislovou hru po sekání Krčála Matěje
37:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #22 Matěj Krčál (2:6).
36:31
Vyloučen hráč #8 Filip Hegr družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
36:21
OT vyvíjí stále větší tlak, další gól je jen otázkou času
36:21
Slovácko se tlaku neubránilo jinak než dalším faulem za sekání, uvidíme další přesiovku
33:05
OT teď má na hřišti velkou převahu, Slovácko se jen brání před nadělením dalších gólů
30:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #31 Marek Boušek (2:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:7
30:00
29:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #13 Aleš Kulhavý (2:4).
28:36
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Píška družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost.
27:32
27:30
OT si dnes po třetí zahraje přeislovku, znovu za sekání
25:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #16 Kryštof Kučera, asistoval #13 Ondřej Sýkora (2:3).
25:08
Slovácko se po pár nevýrazných střelách dostalo do šance, která se neodmítá
23:46
19:00
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Píška družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
18:36
Po brutálním zákroku zůstal hráč OT ležet na zemi bez známek života. Naštěstí je ale v pořádku
14:36
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #8 Filip Hegr, asistoval #99 Richard Kovařík (1:2).
14:33
Po 5-28 tečích se balonek dostal za záda domácího golmana
13:36
Konec třetiny se rozhodně neodehrává v klidném tempu, na obou stranách je vidět chuť skorovat
11:49
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #54 Matěj Šmétka (0:2).
11:49
Lukáš Broulík s klidem zakončil po odraženém balonku od zadního mantinelu
10:35
Hostující tým zatím bez problémů brání přesilovku, domácí se dostali jen k pár promarněným promáchnutím
10:02
Vyloučen hráč #16 Kryštof Kučera družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
09:22
Úlet hostujícího střelce s číslem 68, trefil znak pár metrů nad bránou
07:45
Slovácko se na nějakou dobu usadilo na polovině domácích, ale OT pohrozilo několika nebezpečnými brejky
05:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #69 Tomáš Vopařil (0:1).
05:35
GOOOOOOOL, Daniel Viščák se svoji první střelou zápasu nemýlil a otevírá skóre zápasu