0:3
4:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC GYMNÁZIUM Český Těšín 6:4
3. Matěj Lána, 4. Jakub Šmíd, 40. Matěj Šmétka, 40. Matyáš Kvapil, 42. Jonáš Ludvíček, 45. Matěj Šmétka - 4. Richard Uher, 17. Samuel Kotajny, 17. Vojtěch Sliž, 21. Jakub Brija; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 16 - Michal Župník 29; po třetinách: 2:1, 0:3, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 13:7
45:00
44:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka bez asistence (6:4).
42:56
Timeout FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
41:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Jonáš Ludvíček, asistoval #50 Adam Borovička (5:4).
39:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil bez asistence (4:4).
39:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #31 Marek Boušek (3:4).
38:54
Vyloučen hráč #88 Samuel Kotajny družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za hra rukou.
36:34
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
32:13
Vyloučen hráč #95 Daniel Vávrů družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
27:15
Domácí tuto třetinu nemohou nelézt lék na překonání obrany hostí.
25:53
Vávrů vybojoval míček, proběhl s ním celé hřiště, ale střela letí vysoko nad bránu
24:40
Borovička střílí z půlky
23:57
Ludvíček-Šmíd-Boušek kombinaci přes celé hřiště se nepodařilo proměnit v gól
20:01
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #40 Jakub Brija, asistoval #23 Vojtěch Sliž (2:4).
20:01
Hráči z Těšína vyřešili velice efektivně standardní situaci před brankou
16:20
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #23 Vojtěch Sliž bez asistence (2:3).
16:07
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #88 Samuel Kotajny, asistoval #40 Jakub Brija (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:4
15:00
08:29
Vyloučen hráč #94 Dominik Schön družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za špatné střídání.
03:49
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #5 Richard Uher, asistoval #14 Daniel Kroček (2:1).
03:38
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #60 Daniel Viščák (2:0).
02:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #50 Adam Borovička (1:0).