1:2
2:4
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - Fbc Strakonice 4:8
12. Matěj Novotný, 26. Adam Šikula, 35. Vojtěch Spousta, 38. Kryštof Milichovský - 11. Martin Mrkvička, 14. Vítek Mikeš, 21. Adam Miklas, 24. Martin Mrkvička, 39. Václav Kotrc, 40. Adam Šperlín, 44. Adam Šperlín, 45. Matěj Čajan; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:2 + Adam Miklas OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Šimon Fric ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:4;
45:00
44:44
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #39 Jan Novotný (4:8).
43:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #23 Jan Janda (4:7).
42:04
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
39:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (4:6).
38:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #97 Václav Kotrc z trestného střílení (4:5).
37:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #4 Kryštof Milichovský, asistoval #83 Vojtěch Spousta (4:4).
36:52
Vyloučen hráč #52 Ondřej Ševčík družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
34:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #4 Kryštof Milichovský (3:4).
34:55
Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice - osobní trest.
34:31
Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
25:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #60 Lukáš Slezák (2:4).
23:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička bez asistence (1:4).
20:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas bez asistence (1:3).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #23 Jan Janda (1:2).
11:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #19 Matěj Novotný bez asistence (1:1).
10:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #8 Adam Šperlín (0:1).
08:35
Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Grigar a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice:
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U17: brankář: Tomáš Musil; hráči v poli: Matyáš Vejrosta, Kryštof Milichovský, Adam Šikula, Vojtěch Spousta, Josef Koch