1:2
4:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Gorily Plzeň 7:3
3. Vojtěch Procházka, 9. Matyáš Borek, 30. Filip Šimek, 33. Matěj Kulhavý, 42. Filip Šimek, 44. Vojtěch Procházka, 45. Filip Šimek - 1. Lukáš Čech, 23. Lukáš Fischer, 30. Jakub Slavotínek; rozhodčí: Šimon Dubský - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 10 - Filip Černý 15; po třetinách: 2:1, 1:2, 4:0;
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
44:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (7:3).
44:40
Gorily zamkly svého soupeře.
43:37
I Gorily to zkouší bez brankáře.
43:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #25 Matěj Bezpalec (6:3).
42:45
Chodov opět v šesti.
41:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #53 Matyáš Borek (5:3).
40:21
Chodov to zkouší se šesti hráči na hřišti.
40:08
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:08
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:10
Já na bráchu, brácha na mě. Bratrské duo Čechů potrápilo obranu Chodova.
34:40
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:55
Gorilám se nyní nedaří dostávat se do útočných příležitostí. Chodov je tlačí na vlastní obranné polovině.
32:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #25 Matěj Bezpalec (4:3).
32:00
Gorily v plném počtu.
30:28
Chodovská střídačka podporuje svůj tým při přesilové hře.
30:00
30:00
Konec druhé třetiny se nesl v obrovském tempu. Viděli jsme hned dva góly v poslední minutě a také jedno vyloučení. Ani jeden z týmů se nechce nechat lehce porazit a na hře je to znát.
30:00
Střely ve 2. části: 7:4
30:00
29:53
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
29:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (3:3).
29:33
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #44 Jakub Slavotínek bez asistence (2:3).
27:35
Fischer svým návratem zabránil akci Chodova.
25:47
Jakub Slavotínek sám před brankářem nedokázal skorovat.
23:51
¨Černý předvedl dva úžasné zákroky, kdy vychytal hned dvě střely.
23:51
Přerušení z důvodu zranění nám zpestřil DJ parádní muzikou.
22:05
Gorily využívají přesilovku. Lukáš Fischer trefuje přímo pod víko.
22:04
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #82 Filip Vavrík (2:2).
21:39
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:30
Sekyra vyslal jedovatou střelu, kterou golman pokryl.
18:31
Ukázková solo akce Lukaše Čecha bohužel nevedla ke golu. Fridrich zasáhl na poslední chvíli.
16:26
Gorily ubránili oslabení, Fischer zpět ve hře.
14:04
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
11:00
Oba týmy stupňují tempo zápasu.
08:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:1).
07:26
Hezká akce Chodova nenabyla úspěchu.
06:24
Hra se přelévá nahoru dolu.
04:00
Tomáš Bolda hezky zablokoval střelu Chodova.
02:08
A máme srovnáno!
02:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #88 Marek Navrátil (1:1).
00:27
Lukáš Čech vybojoval balonek a střílí přímo k přední tyčce chodovského golmana.
00:26
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Vojtěch Budínský, Matyáš Borek, Tomáš Novotný, Vojtěch Procházka, Marek Navrátil