4:0
2:3
- : -

FBC Kutná Hora - ACEMA Sparta Praha 7:3
9. Natálie Dubská, 29. Sabina Labudová, 36. Melánie Dubská, 37. Natálie Dubská, 38. Dominika Výborná, 42. Sabina Labudová, 51. Nikola Knížová - 47. Dominika Kračunová, 53. Lucie Zemanová, 57. Denisa Vajdlová; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Lucie Petráková 10, Martina Miksová 4 - Kateřina Pokorná 28; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:3;
Komentář domácích Štursa David (Trenér):
Dnes dobré útoku, do obrany už horší. Soupeř byl na naší polovině nebezpečný a působil nám problémy, na které se musíme zaměřit v posledních trénincích před play-off. Také jsme po celý zápas měnili sestavu, aby se do hry dostaly všechny hráčky a zkoušeli různé varianty,. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme mu klidnou cestu domů.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnes v poslepované sestavě těžké utkání, kde jsme na soupeře nestačili zejména v rychlosti. Pozitivním je třetí třetina a taky kvalitní výkon naší brankářky.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
58:59
Krásná poznámka z domácí střídačky: "Hraj ještě! Nebal to!". I tak se dají popsat poslední minuty z pohledu domácích.
57:16
Krásná kombinace domácích téměř až do kuchyně... ve finální fázi bohužel promáchla domácí jasnou tutovku.
56:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #52 Denisa Vajdlová, asistoval #25 Michaela Tyllerová (7:3).
56:41
Hra už se ke konci utkání vyrovnává. Sparta se i přes lehce nepříznivý vývoj nevzdává!
52:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #44 Kristýna Novotná (7:2).
52:59
Domácí teď bez důrazu na brankovišti a Miksová byla krátká na dorážku Sparty.
50:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #47 Nikola Knížová, asistoval #6 Dominika Výborná (7:1).
48:52
Jedna na hřiště - druhá ven. Tak by se dalo nazvat "střídání" na trestné lavici.
48:50
Vyloučen hráč #80 Aneta Špičáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
46:51
Vyloučen hráč #19 Jana Novotná družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
46:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #47 Dominika Kračunová bez asistence (6:1).
46:30
První střela Sparty ve 3. třetině a hned umístěna k tyči nově příchozí golmanky KH.
44:23
Po úvodním rychlém gólu opět klidnější pasáž bez většího ohrožení branky.
41:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #25 Štěpánka Helclová (6:0).
40:01
Domácí vyhraným úvodním vhazováním vstupují do 3. třetiny.
39:59
Domácí musí být s průběhem 2. třetiny spokojeni. Nejen že odskočily na rozdíl 5 gólů, navíc jejich hra je stále kompaktní, rychlá a hlavně nepolevují v nasazení.
38:20
Sparta se sympaticky snaží rychlými protiútoky překvapit hráčky soupeře, ty však zatím jejich pokusy úspěšně maří.
37:45
Trochu se nám tu roztrhl pytel s gólovým přídělem. Naštěstí pro domácí padají góly jen do jedné branky, a to do té hostující.
37:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Dominika Výborná, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (5:0).
36:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská bez asistence (4:0).
36:05
Po delší době domácí hráčky opět zaply na vyšší stupeň a je z toho hned odskok o tři branky.
35:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (3:0).
32:17
Parádní zákrok teď předvedla golmanka Sparty. I dorážku z bezprostřdní blízkosti chytila fantasticky "jednoruč".
28:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (2:0).
28:20
No a z ničeho nic tlak do branky a je tu gól. Labudka jak válec přímočeře do branky a doráží - stav 2:0
22:50
Prozatím bez velké šance na obou stranách.
19:10
Pomalu se blížíme do konce první třetiny a Sparta teď lehce zatlačila domácí na jejich půlku.
15:20
Přesilová hra bohužel nevyužita. Snad to nebude "nedáš - dostaneš!".
15:00
Druhá přesilovka je teď znatelně lepší. Střely bohužel zatím letí vysoko nad branku Sparty.
13:17
Vyloučen hráč #14 Klara Zajc družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
13:17
A jedna od cesty....
12:20
Kutná Hora kontroluje hru a stále hrají ve velmi rychlém tempu.
08:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #25 Štěpánka Helclová (1:0).
08:36
Přesilová hra moc šancí nepřinesla, avšak s jejím koncem se přeci jen dostal míček do sítě soupeře. První gól je tedy na světě.
06:26
Vyloučen hráč #47 Dominika Kračunová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
06:24
Labudová teď šla mezi dvě hráčky soupeře a vystrčená noha zabránila k dalšímu postupu k brance Sparty. První přesilová hra dnešního utkání.
04:25
Domácí kombinují a tempo je od začátku dosti svižné. Sparta se dostala zatím jen k pár šancím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Grigar a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Markéta Šporová, Dominika Kračunová, Lucie Zemanová, Kristýna Novotná, Stela Lukovská
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Jana Novotná, Dominika Němcová, Natálie Dubská, Štěpánka Helclová, Barbora Forštová
00:00
Dobrý podvečer z haly Klimeška v Kutné Hoře.
Vítejte u sledování posledního zápasu základní části 1. ligy žen - západ. Dnes se utká 6. tým tabulky domácí Kutná Horá a soupeřem bude 9. tým ACEMA Sparta Praha. Domácí mají pozici v tabulce jistou a do play-off budou nastupovat právě ze 6. místa.