4:0
5:1
- : -

Finance Novák FBK Jičín - HAGA Pardubice 11:3
9. Tomáš Valkoun, 15. Vojtěch Haken, 16. Tomáš Matys, 22. Tomáš Ouhrabka, 26. Tomáš Ouhrabka, 29. Tomáš Valkoun, 37. Tomáš Valkoun, 39. Adam Florian, 42. Jan Štál, 43. Tomáš Matys, 43. Jan Štál - 3. Filip Voženílek, 11. Lukáš Samek, 37. Martin Drápalík; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 6 + Marek Hubaček OS:2 + Miroslav Zajíček 4; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Petr Líbal 13 - Michal Vraný 17; po třetinách: 2:2, 4:0, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:4
45:00
44:06
Tomáš Matys nám teď předvedl, že se narodil s florbalkou v ruce.
42:56
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (11:3).
42:50
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #12 Jan Klamrt (10:3).
41:28
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #8 Tomáš Valkoun (9:3).
38:33
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #99 Adam Florian, asistoval #65 Tomáš Matys (8:3).
37:22
Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
37:05
Po vylidnění trestných lavic snad uvidíme trochu klidnější hru. Tak ne, máme tu další vyloučení za ukázkové blokování hokejky.
36:45
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #4 Martin Drápalík, asistoval #13 Ondřej Pátek (7:3).
36:28
Po delší době, kdy se nic moc nedělo přišla střela z dálky a máme to 9:3.
36:08
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (7:2).
35:20
Z tvrdší hry resultuje přesilová hra Jičína.
34:59
Vyloučen hráč #17 Filip Dohnal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:59
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
34:59
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva Finance Novák FBK Jičín - osobní trest.
34:59
Měl jsem raději mlčet...
34:03
Vyloučen hráč #18 Miroslav Zajíček družstva HAGA Pardubice na 2+2 minuty za hrubost.
34:03
Lehce se přiostřuje, rozhodčí však drží opratě utkání pevně v rukou...zatím.
32:08
Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky.
30:33
Vyloučen hráč #96 František Novák družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
30:20
Jak jsme skončili 2. třetinu, tak jsme začali tu třetí - po rychlé kombinaci zakončuje jičínský útočník - tentokrát však přišel perfektní zákrok golmana.
25:58
Houpačky přijely do Pardubic (např. v Polabinách u hokejbalového hřiště) a hráči Hagy si teď užívají slušný kolotoč.
25:08
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #65 Tomáš Matys (5:2).
25:08
Jičínští kombinují a zvyšují vedení...a možná to ani nestihnu dopsat než přidají další gól.
21:12
21:12
Pohledná kombinace já na bráchu, brácha na mě končí přízemní střelou k tyči mimo dosah hostujícího brankáře.
19:23
Pohledná přesilovková kombinace Hagy zakončena golfovým úderem alá Tiger Woods, bohužel doprostřed brány - tedy do rozkleku.
18:40
Hráči se po první oťukávací třetině už trochu rozběhali, takže je na co se dívat.
18:28
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
15:23
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (3:2).
15:23
Kluci si k tomu asi o přestávce něco řekli a je to znát...
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:3
15:00
14:22
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #27 Vojtěch Haken, asistoval #12 Jan Klamrt (2:2).
10:49
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Lukáš Samek, asistoval #17 Filip Dohnal (1:2).
10:49
A jako potvrzení mých slov tu máme vedoucí branku Hagy. Ze samostatného nájezdu se po perfektní průnikové přihrávce prosazuje Lukáš Samek.
10:17
Utkání je zatím vyrovnané a tabulkový rozdíl mezi oběma týmy pozorný divák ani nezaznamená.
08:27
08:27
A máme tu krásnou přesilovkovou kombinaci zakončenou precizní střelou od levého mantinelu - 1:1.
07:38
Vyloučen hráč #17 Filip Dohnal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky.
06:32
A Jičín stále netrefil branku, Haga se statečně brání.
03:55
První střela směrem na branku Hagy skončila na tyči.
02:26
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #5 Lukáš Mach (0:1).
02:22
Zápas se rozjíždí v opatrnějším tempu, neviděli jsme střelu na branku. A nestihl jsem to ani dopsat a máme tu branku. I když střela stále ještě nepřišla.
00:01
Vítáme diváky dnešního atraktivního utkání.
00:01
Domácí jičínští nastupují ve slušivých růžových dresech a hrají zprava doleva (pro diváky u černobílých televizorů).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice: hráči v poli: Martin Puchýř, Vojtěch Kareš, Filip Voženílek, Martin Drápalík, Filip Dohnal