3:1
1:0
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky 6:1
2. Nela Procházková, 12. Natálie Trpišovská, 18. Dominika Němcová, 22. Natálie Beranová, 26. Natálie Trpišovská, 38. Adéla Hartlová - 28. Vendula Přenosilová; rozhodčí: Maximilián Mako - Tereza Krkonošková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Simona Jelínková 10 - Denisa Hofericová 15; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 8:3
45:00
40:16
Kutná Hora na rozehrávce, střela od mantinelu a připravený blok Pitbullek.
37:22
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Adéla Hartlová, asistoval #66 Barbora Blahníková (6:1).
37:22
Obuch o mantinel za brankou hostujících a máme zde střelu do prázdné branky.
33:54
Pitbullky měly šanci vstřelit další gól a vylepšit si skóre, bohužel Míša Hofericová promáchla a nezvládla zakončení do prázdné branky.
31:27
Rozehrávka Kutné Hory z rohu soupeřek proletěla na střed hřiště a skončila v bloku těsně před brankou.
27:52
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #79 Vendula Přenosilová, asistoval #69 Adéla Hanesová (5:1).
27:52
Kolín se dočkal gólu a ani golmanka z Kutné Hory neodjede s 0. Kombinace zpoza branky, na střed před branku a střela do prázdné.
25:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #77 Natálie Beranová (5:0).
25:28
Kolín v plném počtu, holky úspěšně zvládly oslabení.
23:28
Vyloučen hráč #79 Vendula Přenosilová družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:28
První přesilovku tohoto utkání si vyzkouší hráčky z Kutné Hory.
23:15
Kolín nechce odejít z dnešního zápasu bez bodu a vytváří tlak u branky soupeřek.
21:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (4:0).
20:41
Blok hry bez přerušení, až teď rozhodčí pískají lehčí faul. Rozehrávku má Kolín.
17:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #9 Nela Procházková (3:0).
17:30
Další úprava skóre ze strany kutnohorských. Skóre je teď 3:0
16:37
Hra zatím probíhá v poklidném tempu. Obě družstva se uklidnila a snaží se hrát techničtější florbal, než v předchozí třetině.
13:04
První větší šance Pitbullek končí v bloku Kutné hory. Holky se dostaly do protiútoky a běžely 3na1
11:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (2:0).
11:46
Chyba v obranném pásmu a Kutná hora se dostává do vedění 2:0
10:01
Pitbullky se rozhodly postavit klasický beton a zaměřují se hlavně na obranu ve vlastním pásmu. Chtějí omezit inkasované branky na minimum.
08:26
Další tyčka zvoní za zády Kolínské gólmanky. Podle mých výpočtů je to již druhá.
06:22
Zatím to vypadá na zápas pro holky z Kutné hory, jelikož se většina hry odehrává na polovině hráček z Kolína.
02:30
Tyčka zazvonila za zády golmanky z Kolína.
01:49
Home-run v podání Domči Němcové a rozehrávka z rohu.
01:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Nela Procházková, asistoval #10 Dominika Němcová (1:0).