1:0
1:4
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Florbal Chomutov 2:6
36. Adam Klusoň, 59. Jakub Vařecha - 2. Adam Martin, 6. František Tadeáš Kubík, 49. Martin Jeníček, 54. Tomáš Hennrich, 58. Martin Šulaj, 59. Jan Ibl; rozhodčí: Jan Beránek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Matěj Buršík 10 - Jakub Fiala 23; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:4;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Dobře se vyspíme a zítra zlepšíme důraz v osobních soubojích, efektivitu zakončení a uděláme vše pro výhru. Soupeři díky za zápas a divákům, že se v sobotu večer přišli podívat na florbal.
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Náš výkon sice zdaleka nebyl optimální, ale v play off se počítá výhra, kterou jsme dnes postavili na skvělém Fialkovi v bráně. Ještě ale není zdaleka konec série, zítra musíme být ještě lepší.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:38
Vyloučen hráč #17 Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #4 Lukáš Suk (2:6).
58:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #97 Jakub Fiala (1:6).
57:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #6 Martin Šnobr (1:5).
53:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #6 Martin Šnobr (1:4).
48:56
Timeout Florbal Chomutov
48:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #51 Adam Martin (1:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:5
40:00
35:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:5
20:00
05:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík bez asistence (0:2).
03:37
Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
01:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #91 Matěj Dolejší (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Martin Pretl, Tomáš Hennrich, Filip Nevšímal, Václav Kordulík, Jan Ibl
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Adam Klusoň, Jakub Vařecha, Michal Malec, Jáchym Eliáš, Matyáš Gryc