1:1
4:7
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:9
11. Antonín Votava, 34. Lukáš Kafka, 45. Antonín Votava, 56. Jiří Bauer, 57. Mikuláš Komárek, 60. Marek Vávra - 19. Marek Matejčík, 37. Adam Delong, 46. Michal Pažák, 49. Michal Pažák, 50. Jakub Hubálek, 54. Adam Zubek, 57. Jiří Besta, 59. Matyáš Šindler, 60. Adam Delong; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Karel Hodík 21 - Denis Jasiok 8; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:7;
59:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (6:9).
59:09
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (6:8).
58:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler bez asistence (5:8).
56:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta bez asistence (5:7).
56:27
Vyloučen hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #25 Tom Ondrušek (5:6).
56:10
Stav 5:6
55:39
Týmu Vítkovice nebyl uznán gól prop faul, který mu předcházel.
55:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:6).
55:19
Hra v 6 se vyplatila stav 4:6
54:56
Chodovský golman opustil bránu, Chodov hraje v 6
53:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (3:6).
53:40
Vítkovice otočily průběh utkání a vyhrávají 6:3
49:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #86 Marek Matejčík (3:5).
49:48
Stav utkání 5:3
48:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #65 Adam Zubek (3:4).
48:29
Po dlouhém obléhaní Chodovské obrany se Vítkovicím podařilo prolimit chodovskou defenzivu. Stav utkání 4:3 pro Vítkovice
46:31
Chodov momentálně převážně braní, nicméně Vítkovicím se stále nedaří dát gól, který by změnil stav utkání
45:08
Stav utkání je 3:3
45:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák bez asistence (3:3).
45:07
Vítkovicím byl uznán gól po video rozboru
44:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #9 Mikuláš Komárek (3:2).
38:14
Vyloučen hráč #21 Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
38:14
Hráč Chodova Marek Vávra fauloval protihráče v takové míře, že  opustil hrací plochu a s sebou vzal pár mantinelů
37:30
Golman Vítkovic opustil bránu a Vítkovice hrají v 6
36:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #13 Rostislav Gattnar (2:2).
36:08
Rostislav Gattnar, hráč Vítkovic, vstřelil srovnávací gól. Stav utkání je 2:2
35:49
Hráč Vítkovic s číslem 65 vyslal nebezpečnou střelu směrem k brance Chodova
33:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #85 Jakub Dufek (2:1).
33:17
Hráč Chodova s číslem 48 mění dosud nerozhodné skóre. Stav utkání 2:1 pro Chodov
32:20
Zápas se odvijí zatím vyrovnaně
30:02
Právě  jsme byly svědky několika rychlích útoků a proti útoků.
26:59
Hráč Vítkovic svým pádem zboural polovinu hřiště
26:11
Hráč Chodova s číslem 85 nezvládl únik na bránu
24:59
Hráč Vítkovic s číslem 17 předvedl nádherné akrobatické představení při svém pádu po souboji s hráčem Chodova
18:30
Mentalita Vítkovic, které prospělo srovnání, je očividně na tom mnohem lépe než předtím
18:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #65 Adam Zubek (1:1).
14:04
Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:04
Hráč Chodova s číselm 29 byl vyloučen za sekání
10:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #14 Ondřej Vošta (1:0).
10:16
Hráč Chodova s číslem 83 mění skóre dosud nerozhodného zápasu. Stav 1:0 pro Chodov
09:40
Zatím sledujeme nádhernou souhru hráčů obou týmu, kteří nám předvadějí nádherné nahrávky
07:09
Hráč 7 z týmu Vítkovice asi přišel o zuby při kontaktu s hráčem Chodova
05:14
Florbalka hrace 12 z týmu Vítkovice záhadně změnila trajektorii pohybu hráče a zkončila mimo hrací plochu