2:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - DDQ Florbal Chomutov 6:7
9. Petr Voltner, 10. Jiří Knotek, 18. Jan Daler, 36. Marek Jedlička, 45. Petr Voltner, 54. Jiří Knotek - 7. Adam Martin, 8. Petr Linc, 17. Marek Nekuda, 28. Ondřej Halej, 48. Ondřej Halej, 52. Ondřej Halej, 56. Tomáš Novotný; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Melichar 27 - Matěj Chabr 18; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:3;
Komentář domácích:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Ondřejem Trávníčkem a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/nbOiEWNWC0Q
Komentář hostů:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Ondřejem Halejem a trenérem Martinem Bocianem: https://youtu.be/MBTkAxy0jqE
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
60:00
Drama až do konce, byť napjatější chvíle Troopers brankáři Chabrovi v početní výhodě nepřichystali. Ve vyrovnaném utkání se tak musí srovnat s porážkou. Hráčem utkání byl na straně Chomutova zvolen Ondřej Halej, který zapsal 3 + 1, za Troopers si cenu odnáší jmenovec Trávníček.
59:34
Timeout DDQ Florbal Chomutov
59:30
Troopers dohrávají bez brankáře, ojedinělý výpad Chomutova se jim podařilo zablokovat.
58:51
Timeout TROOPERS
57:20
Troopers dostali šanci početní výhody, Melichar však zůstává v brance... Už je z ní venku...
56:56
Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:30
Na časomíře poslední branky vzbudily vášnivé diskuze o schopnostech brankářů ("Lanýž (Melichar) furt sedí na prdeli." - "Je nějakej roztěkanej." - "Ten Chabr nechytil vůbec nic." - "Je marnej.") Jak se říká "Co Čech, to golman!"
55:00
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #92 Daniel Kellermann (6:7).
55:00
Skóre se opět mění - přihrávka pod sebe následovaná umístěnou střelou znamená vedení Chomutova.
53:55
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (6:6).
53:55
Záhy se však Knotek přece jen mezi střelce zapisuje (zase). Koutný asistoval z křídla do náběhu, Knotek zkušeně umístil.
53:04
Knotek si při trestném střílení sice položil brankáře Chabra, při pokusu o jeho přehoz však z úhlu trefil jen tyč.
53:03
Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #28 Jiří Knotek.
53:03
Začíná se hrát nahoru dolů a útočný výpad Kadlece skončil nedovoleným zákrokem. Nájezd.
51:42
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #19 Jakub Štěrba (5:6).
51:42
Útočník Chomutova Ondřej Halej otáčí a završuje hattrick. Štěrba mu však z křídla předložil luxusní přihrávku před prázdnou bránu. Tohle nešlo nedat.
50:00
Poté, co Koutný skončil poněkud nešťastně na trestné lavici, hráli chomutovští dvě minuty v početní výhodě. Nebezpečně však zakončili až když už Koutný naskočil do hry. Střela zblízka však mířila do Melicharovy hrudi.
47:41
Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za hra rukou.
47:32
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (5:5).
47:32
Halej se šikovně uvolnil na pravém mantinelu, a forhendovou střelou zblízka zakončil pod břevno. ("To se dalo chytit," komentuje časoměřič Ott, jinak brankář moravanského céčka.)
44:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (5:4).
44:20
Nijak pohledná branka to nebyla, ale úspěšné napadání Voltnera s Dalerem znamená, že Troopers jdou dnes poprvé do vedení. Důležitějšího tím spíš, že Chomutovští vstoupili do třetí třetiny aktivněji.
42:38
Troopers teď málem doplatili na nepřesnou zpětnou přihrávku. Střela chomutovského útočníka však míří vedle.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:11
40:00
40:00
Druhá třetina přinesla změněný obraz hry a v jejím průběhu se hra zcela vyrovnala, což odráží i skóre. Emoce jsou vidět nejen na palubovce, ale i v publiku, ve kterém usedl i jindy stabilní člen kádru domácích, Tom "Holič" Pavla. Zjevně nervózní z toho, co pozoruje na hřišti. Zdravotní stav mu dnes neumožnil aktivně zasáhnout do hry.
39:41
Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
39:41
Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
39:41
Rozhodčí si sjednávají pořádek. Za nenápadné postrčení před standardní situací vylučují na obou stranách. Tohle však určitě nebyl nejvyhrocenější střet večera. Kapitány čeká ještě promluva mimo hřiště po skončení třetiny.
38:40
...a opět víří emoce. Sřídačku Chomutova nadzvedl ostrý střet u mantinelu, po kterém zůstal ležet na zemi jeden z jejich spoluhráčů. Dle rozhodčího šlo však o čistou hru ramenem.
38:27
V závěru třetiny zvoní po brejku tyč i za Chabrem...
37:00
Chomutovští v přesilovce hned dvakrát orazítkovali tyč po tvrdých střelách z dálky.
35:27
Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi.
35:01
Branku družstva TROOPERS vstřelil #79 Marek Jedlička, asistoval #27 Petr Kadlec (4:4).
35:01
Petr Kadlec potvrzuje pověst florbalového Iniesty a v souhře nejstaršího s nejmladším naservíroval Jedličkovi přihrávku pro zakončení do odkryté branky. Je opět srovnáno.
32:14
Hra se přiostřuje. Po odpískaném faulu domácích došlo ke strkanici, po které skončili na zemi dva hráči Chomutova. Hra však pokračuje bez vyloučení.
30:34
Ve druhé třetině se hra obrátila a z brejků hrozí pro změnu Chomutovští. Další slibnou příležitost dva na jednoho však nevyřešili dobře.
27:07
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej bez asistence (3:4).
27:07
Na začátku osmé minuty už se ale skóre mění. Koutný, bránící brejk jeden proti dvěma, si míček nešťastně srazil do vlastní sítě.
26:47
Melichar musel ve druhé třetině poprvé zasáhnout až v končící sedmé minutě, přízemní střela však neměla ani přesnost ani razanci.
25:00
Troopers na Chomutov vyrukovali s jejich vlastními zbraněmi a v úvodu druhé třetiny hráče v bilých dresech dostávají pod tlak aktivním napadáním.
22:06
Troopers vstoupili do druhého dějství o poznání aktivněji a během prvních dvou minut si připsali tři střelecké pokusy. Zvlášť ten poslední golmana hostí notně vystrašil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:14
20:00
20:00
První polovina úvodní třetiny patřila Chomutovu, který měl jednoznačně víc ze hry. Troopers se však dařilo na inkasované branky rychle odpovídat a postupně hru začali srovnávat. Do druhého dění tak půjdeme za vyrovnaného stavu.
19:30
Útočník domácích Trávníček roztleskal publikum bojovným sprintem, jeho pokus o zakončení v kličce však kryl brankář hostí.
17:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #97 Ondřej Trávníček (3:3).
17:05
V závěru úvodní třetiny jsme byli svědky dvacetivteřinovky, která přinesla změnu skóre, nikoliv však vyrovnaného stavu. Troopers na inkasovanou branku opět dokázali briskně zaregovat.
16:43
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #17 Marek Nekuda, asistoval #9 Jan Fator (2:3).
15:03
Knotek (zdravotník) ošetřuje Knotka (hráče); přibuzenské vazby mezi dvojicí, kterou krom příjmení v těchto chvílích propojil také chladivý obstřik, nejsou. Útočník domácích pokračuje ve hře.
12:59
Se skóre se srovnala i hra, byť hosté jsou na míčku přece jen častěji.
09:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (2:2).
09:08
Tomu se říká lekce z efektivity. Troopers proměňují brejkovou situaci a v půli první třetiny začínáme odznova.
08:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #17 Martin Vespalec (1:2).
08:15
Troopers se rychle podařilo zareagovat na druhou branku Chomutova a hned první střela na branku končí gólovým úspěchem.
07:51
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #86 Ondřej Halej (0:2).
07:20
Poprvé se k brankáři soupeře dostali i domácí, útočnou snahu si však zhatili sami nedovoleným postavením v brankovišti.
06:40
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #33 Vojtěch Bernas (0:1).
06:40
Na tento pokus už byl Melichar krátký. Zpětná přihrávka, střela z "mezikruží". Hosté se ujímají vedení.
06:08
Melichar si připsal důležitý zákrok poté, co obrana Trooper přišla o míč v důsledku aktivního napadání chomutovských.
04:04
Chomutovští jsou zatím aktivnější, jejich okamžitý forčeking dělá soupeři problémy.
02:06
Po třech zblokovaných pokusech jsme se na startu třetí minuty dočkali první střely na bránu. Brankář domácích však přízemní pokus kryl.
01:00
Jako první se snaží tvořit hráči Chomutova, hráči domácích však jejich rozehrávku zdárně pozičně kryjí.
00:01
Do ochozů haly Vodova usedlo pětadvacet diváků. I když je slyšet od úvodních okamžiků vuvuzela, kotel hostí zůstal neobsazený.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Marek Jedlička, Lukáš Michálek, Jiří Knotek, Petr Kadlec, Jiří Koutný