2:0
3:2
- : -

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 7:5
1. Filip Hušek, 11. David Krása, 26. Lukáš Kašpar, 32. Milan Koubek, 47. Vojtěch Nosek, 48. Milan Koubek, 60. Matyáš Velc - 2. Michal Janeček, 3. Daniel Škeřík, 10. Michal Janeček, 53. Michal Nožička, 60. Daniel Kroupa; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:6; využití: 1:0; diváků: 318; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 20 - Mikuláš Futschik 22; po třetinách: 2:3, 2:0, 3:2;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Jak jsme předpokládali, tak dnes nás čekalo o mnhoho tvrdší utkání než včera. O to cennější vítězství to je. Znovu se nám podařilo ukázat, že zápas od zápasu jsme v hlavách silnější a silnější. Příští týden nás bude čekat hodně těžká a tvrdá šichta, ale my ji zvládneme a přidáme třetí korálek v této serii! Fans - DÍKY!
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Výkon v dnešním utkání jsme měli lepší než včera. Téměř polovinu druhé třetiny jsme odehráli v oslabení, která jsme sice ubránili na jedničku, ale stálo nás to mnoho sil, které nám chyběli v závěru utkání. Tuto sérii můžeme vyvhrát už pouze třemi vítězstvími v řadě. Tenhle úkol s radostí začneme řešít už příští týden v Jaroměři.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
59:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #33 Milan Koubek (7:5).
59:53
Matyáš Velc využil a střílí do prázdné brány.
59:46
14 s do konce
59:42
A hosté stále v 6ti.
59:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #26 Daniel Škeřík (6:5).
56:10
Matyáš Velc v oslabení šel sám na branku, ale gól nedal.
54:56
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
52:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (6:4).
52:35
Jaroměř vyvinula tlak před naší bránou a nejlépe se zorientoval Michal Nožička, který snižuje na 6:4.
51:11
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale obrany zatím dominují.
47:26
Timeout TJ Sokol Jaroměř
47:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #78 Ondřej Fous (6:3).
47:26
Ondra Fous vystihl rozehrávku soupeře a předložil míček Milanu Koubkovi, který už měl lehkou práci.
46:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (5:3).
46:30
Vojta Nosek si z pozice obránce naběhl na osu hřiště, kde ho přesně našel Adam Hušek.
43:40
Dnešnímu utkání fandí 318 diváku. Děkujeme!
43:16
Ve 3. třetině Hradec zatím kontroluje míček a nepouští Jaroměř do žádných šancí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:00
Domácí jsou v plném počtu a probíhá poslední minuta 2. třetiny.
36:57
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
36:57
Jaroměř začala více pressovat a nyní má více ze hry.
33:33
Hra se nám nepřiměřeně přitvrdila, hráči Jaroměře hrají na hranici tvrdosti.
31:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #28 Matyáš Velc (4:3).
29:11
Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
29:11
V pořadí třetí trest v krátké době pro Jaroměř.
28:11
Hosté v plném počtu.
26:10
Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:10
Hostům hra v 5ti dlouho nevydržela.
25:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #77 Vít Heger (3:3).
25:42
Hradec konečně poprvé využívá přesilovku v sérii Play off když Lukáš Kašpar dorazil míček, který se odrazil od gólmana.
25:05
24:40
Hra je plná osobních soubojů, je vidět, že jde o hodně.
24:39
Vyloučen hráč #33 Tomáš Černý družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
23:04
Vyloučen hráč #28 Matyáš Velc družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
23:00
20:59
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
14:00
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
13:59
Hradecký fanclub fandí z plných plic.
10:50
Filip Nerad v poslední chvili zabránil Nožičkovi jít samotnému na bránu.
10:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása bez asistence (2:3).
10:16
Hradec zapresoval Jaroměř a získal balónek a David Krása prostřelil brankáře k tyčce.
10:02
Oba týmy hrají v plném počtu.
09:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #23 Milan Sucharda (1:3).
09:13
Filip Hušek před vlastní brankou netrefil balónek a hráč Jaroměře Michal Janeček měl už pak jednoduchou práci.
08:01
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
08:01
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
04:51
Začátek dnešního utkání je ve větším ofenzivním stylu v porovnání se včerejškem.
02:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #26 Daniel Škeřík bez asistence (1:2).
02:18
Daniel Škeřík z pravého křídla nápřahem využil zmatku v hradecké obraně a nad pravé rameno překonal Ondřeje Bártu a dostává poprvé v sérii Jaroměř do vedení.
01:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #4 Patrik Horčička (1:1).
01:09
Jaroměř hned z prvního útoku vyrovnala.
00:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (1:0).
00:30
Jaroměř začala z ostra, ale Hradci se povedl hned první brejk, když Víťa Heger poslal skákavou přihrávku Filipu Huškovi, který se trefil ekvilibristicky ze vzduchu.
00:02
Buly pro Jaroměr.
00:01
Týmy právě nastoupily na palubku, představíme 1. formaci a za chvíli začínáme. Kotel fanoušků též nachystán jak na naší straně, tak na straně fanoušků z Jaroměře. Hala hučí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Černý, Petr Hofman, Milan Sucharda
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Michael Souček, Filip Hušek, Vít Heger
00:00
Dobrý den, vážení čtenáři, vítáme Vás opět z haly v Hradci Králové v Třebši z 2. kola playoff Národní ligy západ. Již tu máme vše připraveno a domácí obecenstvo očekává druhé vítězství v sérii. Tak uvidíme, jak to bude!