9:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - 1.MVIL Ostrava  18:6
12. Ondřej Borik, 16. Ondřej Borik, 17. Jaromír Šenkeřík, 17. Ondřej Borik, 18. Jaromír Šenkeřík, 25. Tomáš Václavík, 28. Štěpán Potsch, 29. Jaromír Šenkeřík, 33. René Mikel, 41. Jaromír Šenkeřík, 43. Jaromír Šenkeřík, 45. Jaromír Šenkeřík, 47. René Mikel, 48. Ondřej Borik, 51. René Mikel, 54. Tomáš Václavík, 56. Jan Grygar, 57. Michal Kušner - 8. Miroslav Besta, 9. Jan Kafna, 38. Vojtěch Valigůra, 39. Vojtěch Kořínek, 43. Miroslav Besta, 56. Michal Terez; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jakub Kosar 7, Jakub Maňas 1 - Vít Segiň 31, Jakub Schiedek 2; po třetinách: 5:2, 4:2, 9:2;
Komentář domácích Dadej Petr (Trenér):
Vedeme 2:0 a jedeme si do Ostravy pro ukončení série. Soupeřem jsme se nechali v úvodu naprosto zbytečně zaskočit, nicméně trpělivou hrou jsme získali zpět dominanci ze včerejšího utkání. Děkuji soupeř a rozhočím za férový zápas a skvělým divákům za podporu.
Komentář hostů Bažan Petr (Trenér):
Dneska jsme do zápasu vstoupili velmi dobře a už se budu opakovat, ale první třetina nám výšla. Ve druhé jsme ještě střídali lepší pasáže s horšíma a do kabiny jsme šli nabuzení s vysledkem něco ve třetí třetine udělat. Ve třetí třetině ovšem horor a individuální fatály za fatálem rozhodl o jednoznačném výsledku.
60:00
Střely ve 3. části: 15:3
60:00
59:59
A máme tady konec zápasu, od zapisovatelského stolku je to vše a příště na počtenou.
59:00
Poslední minuta utkání začíná a s ní se rozeznívá Vysoký jalovec.
58:34
Dnes se Hranice rozstřílely a halou už se ozývá "My chceme dvacet".
56:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #2 Michal Kušner bez asistence (18:6).
56:14
Kušner napravil svou ztrátu míčku a poslal míč po zemi k tyči a golman byl v ....
55:39
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Michal Terez, asistoval #55 Tomáš Ševčík (17:6).
55:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #97 Jan Grygar, asistoval #33 Jan Kolajta (17:5).
55:06
Střídání brankáře. Nový brankář #51 Jakub Schiedek družstva 1.MVIL Ostrava
53:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #20 Ondřej Borik (16:5).
53:03
Únik 2 na 1 a Václavík míří z voleje.
52:41
Kolajta střílí do trojbloku:(
50:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #29 Jaromír Chodil (15:5).
50:24
Další rozehrávka, teď už povedená, a Mikel zabíjí zápěstím.
47:38
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #6 Ondřej Dobeš (14:5).
47:38
Zisk a rychlé vyťukání obrany hostů.
46:20
46:20
Nepovedenou rozehrávku z rohu domácí nakonec proměnili.
45:51
Dobeš promachuje v předbrankovém prostoru.
44:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #97 Jan Grygar (12:5).
44:49
Ostravská obrana nahrála míček přimo na čepel Grygarovy, který krásně našel volného Šenkeříka.
42:55
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Miroslav Besta, asistoval #88 Jan Zmrzlík (11:5).
42:19
42:14
Šenky se prosazuje přehozením golmana z předbrankového prostoru.
40:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík bez asistence (10:4).
40:01
Poslední třetina začíná a míček ukořisťují hosté.
38:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Vojtěch Kořínek, asistoval #5 Matěj Šlosarčík (9:4).
38:28
Valigůra založil další útok a prosazuje se Kořínek.
37:31
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #66 Vojtěch Valigůra, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (9:3).
37:31
??Hrubá chyba Hranické rozehrávky a samostatný únik Valigůry.
36:04
Vyloučen hráč #11 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
34:19
Timeout 1.MVIL Ostrava
32:21
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (9:2).
32:21
Mikel dostal míček do klasické pozice, zatáhl a trefil.
30:20
Vyloučen hráč #11 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
29:51
Telefon funguje jedeme dál.
28:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #33 Jan Kolajta (8:2).
28:18
Ostravským hráčům se podařilo sestřelit kameru, doufám že se mi nerozbil mobil.
27:35
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #33 Jan Kolajta (7:2).
27:35
Potsch se prosazuje z půlky a navazuje na svou včerejší formu.
27:10
Šenkeřík špatně trefuje míč na odkrytou bránu.
26:00
Dobeš posílá pomalý míček jednou rukou do úúplně prázdné brány a golman Mvilu ho zalehává.
24:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík bez asistence (6:2).
24:10
Václavík přerušil rozehrávku a udělal si golmana.
24:00
Vakigůra otestoval Kosara příklepem z půlky.
21:45
Domácí ubránili svatyni i ve třech.
20:01
Už to fičí Anča kričí, 2. třetina začala.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:7
20:00
19:59
Pochybné vyloučení dvou hranických hráčů staví Hranice do nepříjemné pozice na start další třetiny.
19:38
Vyloučen hráč #77 Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení.
19:38
Vyloučen hráč #92 Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení.
19:30
Mikelův projektyl z půlky zachytil golman maskou.
18:35
Hranice hrají roztahanou formaci.
17:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (5:2).
16:24
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (4:2).
16:24
Po minele Ostavského golmana Borik slaví hattrick.
16:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík, asistoval #8 René Mikel (3:2).
16:08
Ťukaná Bermudského trojúhelníku proměněna.
15:16
15:16
Šance na obou stranách neproměněny až do teď.
13:30
Slovní potyčka mezi Grygarem a Kafnou.
11:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (1:2).
11:14
Ke konci oslabení si i Hraničtí vytvářejí šance a po naskočení do hry se Borik ihned prosazuje.
10:30
Ostavští si vytvářejí šance, ale netrefují už druhou prázdnou.
09:14
Vyloučen hráč #20 Ondřej Borik družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
08:41
Hrubou chybu v obraně potrestali ostravští.
08:39
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Jan Kafna, asistoval #9 Lukáš Uherek (0:2).
07:11
07:11
Ostravský celek se prosazuje ze standartky z rohu, po náběhu Besty.
06:50
Kolajta se protočil v obraně hostí nicméné při střele mu míček sjel z čepele.
05:00
Dnes jsou velmi hlasití domácí fanoušci.
03:15
První pořádný zákrok Segiňa.
01:03
Vyloučený měl být hráč Ostravy za hru na zemi, ale sudí po poradě s kapitány změnili názor.
00:50
Hraničtí už točí obranu Ostravy.
00:01
Přeji hezký podvečer z Hranic, úvodní buly pro Hranice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Vít Segiň; hráči v poli: Vojtěch Rajnošek, Jan Kafna, Lukáš Uherek, Tomáš Ševčík, Tomáš Tonka
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jiří Vraj, Lukáš Novosad, René Mikel, Jan Kolajta, Jaromír Šenkeřík