6:0
0:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 9:4
5. Kryštof Lehečka, 10. Vojtěch Beneš, 15. Vojtěch Beneš, 24. Marek Osvald, 26. Daniel Cabejšek, 29. Vojtěch Beneš, 30. Jan Šobotník, 31. Marek Osvald, 36. Kryštof Lehečka - 6. Mikuláš Kulík, 15. Patrick Lenke, 20. Lukáš Pardubský, 54. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 7:4; využití: 2:2; diváků: 170; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 29 - Filip Staněk 7, Vojtěch Jiráček 10; po třetinách: 3:3, 6:0, 0:1;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Důležité vítězství, kterým jsme potvrdili domácí neporazitelnost a v sérii se ujímáme vedení 2:0. Trochu mě mrzí, že i dnes nebyl začátek zápasu dle našich představ. O přestávce jsme si ale řekli v čem se musíme zlepšit a to následně přenesli na hřiště. Druhá třetina od nás byla velmi dobrě odehraná, zejména kompaktním, týmovým pojetím. Odskočili jsme na větší rozdíl branek a tím v podstatě rozhodli zápas.
Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za výbornou atmosféru v obou domácích zápasech.
Komentář hostů Milička Lukáš (Asistent trenéra):
Dnešní utkání jsme neodehráli dobře,zradila nás hlavně nedisciplinovanost a koncovka....Děkujeme skvělé divácké kulise a pokusíme se sérii vyrovnat u nás doma
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
57:18
Vyloučen hráč #31 Vojtěch Šimůnek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
55:56
Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení.
55:56
Šobo si přidržel jednoho z Katů a je za to potrestán. Kati v šesti
54:21
Na hřišti je i Živy a hledá si prostor pro zakončení. Zatím se k němu ale nedostal míček.
54:20
Hosté přesilovku rychle využívají a snižují rozdíl ve skóre.
53:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (9:4).
53:36
Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:12
Na hřiště se dostává i Hašan, ale nemá tak úspěšný debut jako včera. Včera z toho byl gól, dnes vyloučení.
52:09
Na hřistě se dostávají i žolíci ze střidačky. Zdravíme Benziho, který nám nyní předvádí něco ze svého florbalového umění.
51:07
Hra teď má vysoké tempo.
50:20
Hlína nejdříve krásně obral hostující hráče a pak založil rychlý protiútok, který ale golem nekončí.
49:50
Janata v jasné šanci netrefuje zařízení. Škoda.
49:00
Fanoušci v hale dělají pro domácí hráče skvělou atmosféru.
49:00
Lehečka se ocitl za mantinelem mezi diváky a na hřístě se mu moc nechtělo. Hraje se ale dál.
48:00
Katům se rychle krátí čas. Pokud chtějí se zápasem ještě něco udělat, musí přidat. Tým goril ale hraje koncentrovaně (většinou)
47:17
Gorily už dělají opičiny místo důrazného zakončení. Nejdřív šel Šobotník sám na golmana, pak se snažil něco vymyslet Cabejšek a pak znovu Šobotník z dobré střelebné pozice hledal Hlínu přes tři hráče. To němělo šanci na úspěch.
46:37
Kolega od stolku časoměřičů komentuje výkon Katů ve 3. třetině: "Šancí maj dost"
46:00
Postupně Beneš, Osvald, Surák -  všichni výborně. Mám pro ně jen slova chvály.
45:08
Další šance Katů. Výborný Šimůnek chytá. Zatím se v bráně nenudí.
44:30
Hejduk, zřejmě ještě otřesený z posledního souboje, znovu chybuje za bránou. Na brankovém stavu se nic nemění
43:06
Hejduk a Štěrba se po vzájemném souboji těžce zvedají z plochy. Oba hráči jsou v pořádku.
42:45
Velká škoda pro domácí. Výborný výhoz Šimůnk a neméně dobré zakončení Cabejška. Ale hostující gólman vytáhl parádní zákrok a drží svůj tým relativně ve hře.
42:00
Chyba Hejduka se také nevidím moc často, ale právě toho jsme teď byli svědky. Hosté naštěstí netrestají.
41:55
Dnes jsem ještě nechválil Poura, který spolehlivě brání a adresuje svým spoluhráčům přesné nahrávky. Tým goril se může o výkon tohoto hráče vždy opřít.
40:30
Šance katů hned po buly. Kati vstoupili do třetiny velice aktivně.
40:01
Beneš na hřišti nervózně pochoduje a vyhlíží další gólíky. Týmy se přirpavují na buly.
40:01
Kati vypadají namotivovaně a běhají bazény. Určitě ještě tento zápas nevzdávají.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:59
Skončila druhá třetina s výsledkem 6:0 pro gorily. Takhle se to domácím fanouškům moc líbí.
39:00
Někdo by mohl nazvat prostřední část hry jako "popravu katů", kteří si ale jistě schovávají nějaké šibenice do další části.
38:00
Gorily ziskaly s náskokem na hokejkách i klid a tak se můžeme koukat na pohledné florbalové akce.
37:50
Hlína bekendem. Velice oblíbené zakončení goril
36:20
Vypadá to, že céres, který dostali domácí v šatně pomohl.
35:55
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (9:3).
34:31
A další přesilovka pro domácí. tentokrát se na zemi vyskytuje Hejduk.
34:15
Z přesilovky Kati nakonec nic nevytěžili.
33:32
Hlína si teď povodil hned šest Katů. Některé totiž i 2x. Nakonec o balón přišel
33:00
Velká šance katů. Mimo Šimůnkovu bránu.
32:18
Drsný zákrok na hostujícího hráče, který se těžce zvedá ze země,. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. Hostující lavičce a divákům se ale vůbec nelíbí, že se nevylučuje. Já zákrok neviděl a tak nemohu nic soudit.
32:02
Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:02
Další vyloučení z kategorie přísných. Prej sekání. tak sekání. Pour si tedy dvě minuty odpočine Snad...
32:00
Kati jsou teď trochu opaření, ale zahrají si přesilovku.
30:40
A střelec není nikdo jiný než "snajpr" Mára., který dnes efektivně nahrazuje absentujícího Budka, kterého zdravíme domů do postele.
30:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #20 Tomáš Pour (8:3).
30:03
Nestíhám zapisovat. s Góly se teď protrthl pytel. Domácí vstřelili tři rychlé góly a mají již pohodlný náskok, který ale ve florbale nic neznamená.
29:04
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #39 Jonáš Janata (7:3).
29:04
Střídání brankáře. Nový brankář #51 Vojtěch Jiráček družstva FBC DDM Kati Kadaň
29:04
Janata na Šoborníka. Souhra z Prahy. Moc pěkné.
28:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #20 Tomáš Pour (6:3).
28:28
Beneš hattrick. Čepice zaplavují hrací pluchu.
28:12
Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
28:09
Nejde to. Asi tuším co bude náplní dalších tréningů.
28:09
A máme tu další příležitost.
27:00
Domácí mají další šanci na reparát v přesilovce. Zatím se jim dnes nedaří.
26:15
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry.
25:40
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (5:3).
25:40
Cabejšek v oslabení. Ízy.
25:20
Hejduk brání skvěle. Lehečka zas při oslabení prohání katy v jejich obraném pásmu.
23:55
Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
23:55
Přísné vyloučení, se kterým Šobotník nesouhlasí. Rozhodčí ale své rozhodnutí nezmění
23:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #17 Matěj Surák (4:3).
23:26
Surák z poza brány na kapitána goril Máru. Mára je vyhlášený střelec a tak se nemýlí.
23:00
Zatím se nedaří ohrozit hostujícího gólmana. Střely jsou buď zblokované a nebo mimo.
21:15
Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:15
Uvidíme přesilovku domácích. Snad si s ní poradí lépe než minule.
21:00
Pour od mantinelu jen do bránícího hráče. Začal nám druhá třetina.
20:01
První část nepřinesla moc pohledný florbal, za to ale hodně emocí, jak na hřišti tak v hledišti. Myslím, že domácí za svůj výkon pochvalu od trenérů v šatně nedostanou. Nadělali příliš mnoho zbytečných chyb. Uvidíme jeslti druhá třetina přinese zlepšení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:14
20:00
19:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #5 Marek Macura (3:3).
19:25
A máme znovu vyrovnáno...
18:48
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
17:00
Hejduk to teď přehnal s důrazem. Dvakrát.,.
16:48
16:10
Uvidíme prvni přesilovku domácího týmu. Ale na bakonku jsou Kati, kteří jsou faulování a mají výhodu.
16:06
Vyloučen hráč #71 Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za opakované přestupky.
16:00
Cabejšek jeden na jednoho krásná klička a zakončení "bekendem", ale mimo. Pěkný florbalový moment.
15:20
Gesto fair play domácích i v tak vyhrocený moment. Gorila si přiznává k teči střely hostí, kteří rozehrávají.
15:00
Hosté zatím mají střeleckou převahu. Výborný Šimůnek zatím domácí drží.
14:32
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #6 Daniel Cabejšek (3:2).
14:32
Beneš!!!! 3:2 Gorily
14:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #33 Dominik Šebek (2:2).
14:10
A máme znovu vyrovnáno. Domácím se nedaří odskočit na rozdíl více branek,
14:00
3 kati na jednu Gorilu v obraně. Zakončení mimo.
12:40
Kati teď hrozí. Měli několik šancí. Výborný Šimůnek chytá vše!
12:00
Osvald a Štěrba v tvrdém souboji. Oba si pak uznale férově plácli.
11:00
Namotivovaný Janata zakopl přes mantinel pří střídání. Trochu komická vložka do napínavé bitvy.
10:38
Beneš mohl přidal další gól do kadaňské branky po nahrávce Cabejška. Bohužel mimo.
10:01
Nebezpečná rozehrávka Katů. Kadaňský hráč byl neobsazený na středu hříště a mohl zakončovat. Mimo...
09:37
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:1).
09:37
Nádherná gólová akce domácích. Tři nahrávky přes šířku hříště a zakončení do prázné.
09:29
Hejduk si zkušeně organizuje obranné postavení své pětky.
07:30
Na hřišti svádí týmy litý boj. Nedá se ale říct, že by jeden z týmů měl převahu
05:50
A další velká šance Katů. Do prázdné mohl posílat míček kadaňský hráč, ale naštěstí zařízení nestrefil.
05:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:1).
05:23
A máme rychle vyrovnáno.
04:47
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:0).
04:47
Gól Lehečka. Zatím fantóm série.
04:47
Krásný gól ze středu po rozehře standardní situace.
04:30
Teď za Šimůnkem zvonila tyč. Branku si postavil dobře.
03:50
Hlínův beckhand jen do prvního hráče. Na míčku jsou Kati
02:30
Střela Poura od mantinelu mimo. Domácí se pomalu probouzejí.
02:00
Kati aktivně napadají a Gorilám to dělá problémy.
01:05
Po šanci katů, rychlý protiútok domácích. Bez výsledku...
00:01
Úvodní buly pro domácí. Snad tímto výsledkem skončí i zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Lukáš Pardubský, Mikuláš Kulík, Dominik Šebek
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Jonáš Janata, Matěj Surák, Vojtěch Hejduk