0:2
1:7
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:10
19. Tomáš Kucharič, 51. Petr Číhal - 3. Tomáš Foret, 22. Arnošt Nechvátal, 25. Matyáš Ruber, 41. David Novák, 47. Jakub Matula, 48. Adam Bouška, 48. Matyáš Ruber, 52. Adam Bouška, 56. Jakub Matula, 58. Jiří Suchomel; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1 + David Přibil 4:2 + Jiří Suchomel OS; využití: 1:3; diváků: 225; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 6, Jan Hándl 13 - Matyáš Krupa 18; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:7;
57:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #15 Jakub Matula (2:10).
55:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #52 Matyáš Ruber (2:9).
54:33
Vyloučen hráč #93 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
51:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška bez asistence (2:8).
50:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #7 František Blažek (2:7).
48:22
Sláma poslal jedovatou střelu od mantinelu.
47:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #52 Matyáš Ruber, asistoval #71 David Novák (1:7).
47:34
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
47:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #71 David Novák (1:6).
46:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #71 David Novák (1:5).
46:02
Šrámek střílí z výběhu.
43:58
Matula překvapil Hándla střelou ze středu.
41:59
Hándl předvádí pěkný zákrok.
40:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #79 Martin Karpíšek (1:4).
33:59
Vyloučen hráč #15 Jakub Matula družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zvedání florbalky.
31:50
Sláma zakončil po nahrávce Dabergera z první, míček však míjí brankový prostor.
28:40
Znojemští vyvíjí tlak na bránu Gullivers.
25:20
Vlček nešťastně odbíhá na střídačku s florbalkou na dvě půlky.
24:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #52 Matyáš Ruber, asistoval #98 Martin Kadlec (1:3).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #55 Jan Hándl družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
23:43
Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #33 Jan Videman (1:2).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Gullivers.
18:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #20 Jiří Šrámek (1:1).
16:48
Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - osobní trest.
16:48
Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování.
16:17
Číhal nahazuje na bránu Gullivers.
14:35
Novák si našel prostor pro střelu.
12:26
Znojemští předvedli hned několik pěkných akcí.
11:02
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
08:56
Bouška prověřuje Bauera svojí střelou, pro Bauera žádný problém.
06:20
Daberger střílí razantní střelu z půlky, ani tentokrát se znojemští gólem neradují.
04:45
Sláma poslal jedovatou střelu na brněnskou bránu, míček však míří těsně mimo
03:44
Znojemští nyní v šanci vyrovnat, obránci Gullivers však tuto šanci hasí.
02:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #89 Tomáš Foret, asistoval #21 Jiří Suchomel (0:1).
02:16
Na míčku zatím hosté.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Michal Šmíd, Martin Karpíšek, David Novák, Adam Bouška, Jakub Matula
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: David Sedláček, Vojtěch Vlček, František Blažek, Tomáš Kucharič, Jiří Šrámek