2:8
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Prague Tigers 6:18
26. Dominik Reczai, 28. Jaroslav Šmída, 31. Štěpán Matěcha, 40. Lukáš Švitorka, 49. Štěpán Matěcha, 56. Ondřej Šmída - 4. Matouš Sákra, 5. Šimon Masár, 8. Martin Hort, 8. Šimon Masár, 15. Dominik Šimáně, 23. Lukáš Švitorka, 30. Dominik Šimáně, 35. Matouš Sákra, 35. Matyáš Pik, 37. Matouš Sákra, 42. Šimon Masár, 42. Jiří Kratina, 46. Vojtěch Řádek, 48. Jan Nachtmann, 48. Tomáš Večeřa, 52. Vojtěch Řádek, 56. Šimon Masár, 57. Jan Nachtmann; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 91; zásahy brankářů: Petr Suchomel 13, Luděk Horáček 2 - Omar Hammami 12; po třetinách: 0:5, 4:5, 2:8;
Komentář domácích Matěcha Štěpán (Vedoucí):
Dnes není co hodnoti, play down přišli hrát 4 hráči, to bohužel nestačí, ostatní měli radši zůstat doma, možná by to bylo lepší. Zdravím kluky na mistrovství světa v lyžovaní...
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Před zápasem jsme si jasně vyříkali nějaké věci a věřím, že to pomohlo. Dnes jsem neviděl jednotlivce, ale tým, který byl hladový a šel si už od rozcvičky za třemi body. Nyní pořádně zregenerovat a zítra nový zápas. Taky se nám podařilo po přestupovém období ulovit pořádného štírka a já mu děkuji, že do toho jde s námi. Teďka je čas na Big Tasty Bacon :-)
60:00
Střely ve 3. části: 3:11
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:28
Suchomel fantastickým zákrokem vychytal Nováka.
57:34
Sotva jsem to dopsal a jeden z hostujících hráčů se řítil zcela osamocený na Suchomela, na poslední chvíli ho rozhodil kontakt jednoho z turnovských hráčů.
56:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #29 Jiří Kratina (6:18).
56:54
Domácí hráči to Suchomelovi opravdu neulehčují. Zcela osamocený Nachtmann přidává již 18. branku a domácí budou mít co dělat aby z toho nebylo dvacet.
56:11
J. Šmída bohužel nebyl připraven na tuto přihrávku, která mu následně lehce odskočila a nemohl tak zakončovat do odkryté branky.
55:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #17 Štěpán Matěcha (6:17).
55:41
Rychlý útok domácích končí milimetrově přesnou přihrávkou Matěchy na O. Šmídu, který odčinil své předchozí vyloučení.
55:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #21 Matouš Sákra (5:17).
55:16
Krásná kombinace hráčů Tigers končí střelou z mezikruží nad rameno Suchomela.
54:59
Sákrův pokus končí na hrudi Suchomela.
53:54
Vyloučen hráč #11 Ondřej Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
53:54
Hoši, hoši... Vy mi tu práci s výběrem nejlepšího hráče utkání opravdu neulehčujete...
51:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #21 Matouš Sákra (5:16).
51:38
Obrana Turnova teď připomínala kužely, mezi kterými se motal McDavid v podání Vojtěcha Řádka.
50:46
Zranění Švitorky asi nebude tak vážné, jak se na první pohled zdálo a turnovská pětašedesátka je opět na hřišti.
50:17
Buriánek čistě zastavil unikajícího Pika.
48:22
Švitorka během delšího přerušení, které je způsobeno poradou rozhodčích po potyčce hráčů, pokulhává na střídačce a dá se tedy očekávat, že do dnešního utkání již nezasáhne.
48:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (5:15).
48:15
Více než gól samotný všechny aktuálně zajímá stav Švitorky, který byl na středu hřiště tvrdě atakován. Během následné výhody do odkryté branky zakončil Matěcha.
47:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #89 Tomáš Večeřa, asistoval #15 Vojtěch Kučera (4:15).
47:32
Domácí již působí zcela odevzdaným dojmem.Není tak divu, že hostům vyjde na co sáhnou.
47:17
47:17
V celku bleskově využitá početní výhoda znamená vedení o 9 gólů. Na seznam dnešních střelců se přidává Nachtmann.
46:50
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
46:50
Výhoda přerušena po sražené střele jednoho z hostujících hráčů.
46:20
Signalizovaný trest pro Švitorku, Tigers drží míček a jsou v početní výhodě.
45:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #29 Jiří Kratina (4:13).
45:18
Gesto zmaru, hlava v dlaních... Legendární hláška z FIFY 13, která aktuálně vystihuje hru domácích.
44:00
Trenér hostů ještě burcuje své svěřence, že není vyhráno a že se hráči Tigers musí snažit až do závěrečné sirény. Naopak domácí už by nejraději na dnešní utkání zapomněli a chystali se na to zítřejší.
41:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #93 Jan Nachtmann (4:12).
41:59
Pár vteřin zpět slavili domácí gól, ale rozhodčí byl toho názoru, že míček nepřešel brankovou čáru. A tak mohl Kratina vyhnat z branky Horáčka a Suchomel tedy s největší pravděpodobností dochytá dnešní utkání.
41:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #81 Martin Hort (4:11).
41:19
Masár po milimetrové přihrávce od Horta výstavní ranou přidává svou třetí branku v utkání a kompletuje hattrick.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka z trestného střílení (4:10).
39:19
Trestné střílení pro TJ Turnov.
39:19
Nájezd provede hráč s číslem 65 Lukáš Švitorka.
39:19
Klička do backhandu vyšla náramně a položený Hammimi už neměl moc šancí. I Švitorka již má tak v dnešním utkání 3+0.
38:48
J. Šmída překazil přihrávku Šimáněho na úplně volného hráče před Horáčkem.
37:42
Střela Švitorky skončila v chumlu hráčů před Hammimim.
36:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:10).
36:15
Jiránek nejdříve orazítkoval dalekonosnou ranou břevno, poté však těsně před Horáčkem tečoval střelu Sákry, který nyní již po právu může slavit hattrick.
34:37
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #40 Matyáš Pik, asistoval #14 Adam Novák (3:9).
34:37
Střídání brankáře. Nový brankář #81 Luděk Horáček družstva TJ Turnov
34:37
Pik svým premiérovým gólem vyhnal Suchomela z branky. Do svatyně domácích se tedy postaví Horáček.
34:11
34:11
Kdyby během přestávky nedošlo k opravě střelce 4. gólu, kterým byl nakonec Masár, slavil by nyní Sákra hattrick.
33:54
Suchomel vyráží Sákrovu střelu do rohu hřiště.
33:10
Palatínus se málem dostal k míčku na velkém brankovišti. Bohužel přihrávku přeběhl a na míček už nedosáhl.
31:12
Matěcha opět ve velké příležitosti, svou střelu bohužel pro domácí vyslal nad branku Hammamiho.
30:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:7).
30:17
Matěcha rozjásal domácí publikum, které dnes čítá fantastických 91 diváků. Děkujeme.
29:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně bez asistence (2:7).
29:30
Sice je gól veden jako bez asistence, ale dnešním nešťastným hrdinou se stává Švitorka. Nutno podotknout, že Šimáně už to nemohl udělat lépe, po tom co prošel sám středem hřiště, nahodil míček na malé brankoviště, kde již zmíněný Švitorka srazil míček za záda Suchomela.
28:43
Jiránek je zdát se být v pořádku. To je při dnešním počtu domácích hráčů obzvlášť podstatná věc.
27:45
Jiránek zůstává po tvrdém hitu ležet otřesen a drží se za obličej. Věřme, že to nebude nic vážného. Zákrok zůstane bez vyloučení.
27:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #82 Jakub Vacek (2:6).
27:21
Už už to vypadalo jako pokažená rozehrávka z rohu, ale Vacek na poslední chvíli stihli přihrát na zcela volného Šmídu, který nekompromisní ranou pod víko snižuje na 2:6 a domácí jsou v laufu.
26:22
Suchomel sbírá dalekonosné nahození od Řádka.
25:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #17 Štěpán Matěcha (1:6).
25:05
KONEČNĚ! Musel si říct Reczai, když jeho střela prosvištěla okolo Hammamiho těla do sítě.
24:20
O. Šmída byl na ose hřiště zablokován a nedostal se ke střele.
22:47
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka (0:6).
22:47
Snažící se Švitorka zcela nešťastně překvapil Suchomela a vlastně i celou halu, když nahrávku z rohu hřiště nasměroval přímo na Suchomela, od kterého se míček odrazil za jeho záda.
22:05
J. Šmída zavčas přistoupil k Veverkovi a znemožnil mu střelu.
21:10
Zatím jsme viděli pokažené rozehrávky na obou stranách.
20:01
První akci si po vyhraném buly připraví hosté.
20:00
20:00
Máme za sebou úvodních 20 minut. Tigers do zápasu vletěli jako neřízená střela a první půlku třetiny zcela dominovali. Odměnou jim za to byly rychlé 4 góly, na které domácí zatím nenašli odpověď. Naopak v 15. minutě ještě Šimáně navýšil vedení Tigers na 5:0, za kterých se oba celky odebraly do kabin. Turnov se bude muset probrat, zapomenout na tuto třetinu a nastoupit v úplně jiném rozpoložení. Hráči Tigers se naopak mohou uklidnit a další dvě třetiny pouze kontrolovat utkání. Turnov jim doufejme nedá ani metr zadarmo a budeme svědky ještě napínavých dvou třetin.
20:00
Oba týmy již jsou připraveny, druhá třetina za malý moment započne.
20:00
Střely v 1. části: 6:12
20:00
19:49
Švitorka ve slibné pozici mířil vedle.
19:01
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
17:33
Turnovu se nedaří konstruktivní rozehrávka. Tigers zatím skvěle napadají a nedávají domácím ani metr prostoru.
16:35
Suchomel chvíli nevěděl zda má míček opravdu pod svým tělem, nakonec ho našel a spolu s diváky si mohl oddychnout.
15:50
Starší bratr Jaroslav Šmída prudkou střelou mířil nad.
15:35
Míček teď poskakoval na malém brankovišti, ale O. Šmída se už k dorážce nedostal, nechybělo však mnoho.
15:10
Zatím nejaktivnější hráč domácích Ondřej Šmída střelouo z výběhu mířil vedle Hammamiho branky.
14:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #29 Jiří Kratina (0:5).
14:31
Šimáně ránou do šibenice nedal Suchomelovi moc šancí.
14:00
Sákra využil nepřesnosti při rozehrávce turnovské obrany a útočil na hattrick, přestřelil.
13:20
Hra se nám na straně Tigers malinko sklidnila, přeci jen vedení 4:0 je pro další průběh utkání pro našeho soupeře více než uspokojivé.
12:24
Jiránkovu dalekonosnou střelu zachytil před Hammamim Veverka.
12:14
Vacek s Maršíkem se snaží kombinovat za brankou Hammamiho.
11:41
Švitorka si obhodil Sákru, ale akce skončila v rohu hřiště.
10:54
Fišerovu střelu zablokoval Reczai, na míčku však zůstávají hosté.
10:00
Jiránkovu rozehrávku vystihl dnes zatím skvěle hrající Sákra. Jeho následné nahození před Suchomelovu branku nebylo využito.
08:38
Nenápadná střela O. Šmídy byla snad nadvakrát tečována a Hammimimu nadělala nemalé problémy.
07:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #75 Vojtěch Řádek (0:4).
07:50
A domácí jsou na ručník... Hosté si doslova dělají co chtějí a Suchomel jen loví míček za míčkem ze své sítě.
07:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #91 Šimon Masár (0:3).
07:08
Rychlý útok hostů končí střelou na teploměr na bližší tyč a Turnov bude muset zabrat, protože Hammami se dnes ještě nezapotil.
06:45
Jiránek na standardní situaci nabil Matěchovi na střelu, ta byla sražena do rohu hřiště.
06:20
Řádek se zkoušel vytočit, ale mířil pouze do boční sítě.
05:35
Nahození na Novotného končí soubojem v rohu hřiště.
05:26
Turnov se po dlouhé době dostává na míček a má čas na rozehrávku.
04:48
Tigers i nadále pokračují v tlaku a zatím na hřišti dominují.
04:27
04:27
Krásná akce hostů na jeden dotyk končí one-timerem z hole Masára do odkryté branky domácích.
03:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra bez asistence (0:1).
03:01
Zničehonic před Suchomelem vyplaval míček, ke kterému se nachomýtl nikým nehlídaný Sákra a zavěsil přímo pod břevno.
02:24
Matěcha zastavil rozehrávku Tigers, míček se odrazil k Jiránkovi, který neměl moc času a raději tak odpálil za branku Tigers.
02:10
Další výtečný zákrok Suchomela.
01:58
Do protiútoku hned vyrazil Šimáně, který jedovatou backhandovou střelou pořádně zavařil Suchomelovi.
01:43
Domácí se vymotali z tlaku, ale protiútok se zastavil na špatném zpracování Vacka.
01:21
Rozehrávku Jiránka vystihl Hort, kterého vyblokoval Matěcha.
00:16
Hosté na to vlítli hned od prvního střídání, ale střela mířila vedle branky.
00:01
Utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Jan Nachtmann, Matouš Sákra, Vojtěch Řádek, Dominik Šimáně, Jiří Kratina
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Jaroslav Šmída, Tomáš Jiránek, Štěpán Matěcha, Jan Novotný, Lukáš Švitorka
00:00
Krásný příjemný sobotní podvečer z Turnovské haly, kde nás tento víkend čeká pokračování série Play-down Národní ligy mezi týmy TJ Turnov a Prague Tigers.
00:00
Start dnešního utkání bude opožděn z důvodu protáhnutí se předešlého programu na hale, kdy volejbalové utkání skončilo v 18:00. Po vzájemné dohodě se začne v 18:45.
00:00
Série se do srdce Českého ráje vrací za vyrovnaného stavu, kdy minulou sobotu Turnov skvělým výkonem zcela zaskočil Prague Tigers a po výhře 8:3 se mohl radovat z prvního bodu v sérii. I nedělní utkání se vyvíjelo lépe pro Turnov, kdy ještě ve třetí třetině vedl 3:1, avšak hráči Prague Tigers ještě dokázali vyrovnat ve vlastním oslabení a následně v prodloužení rozhodl Veverka, který tak srovnal stav série na 1:1.
00:00
Všichni gólmani právě absolvují intenzivní rozchytání a do začátku utkání nám tak zbývá 15 minut.