- : -
Zlín Lions
FBS Olomouc

Zlín Lions - FBS Olomouc 13:3
1. Michael Dudek, 2. Patrik Kresta, 5. Patrik Kresta, 5. Matěj Klímek, 16. Matěj Tkadlec, 25. Patrik Kresta, 26. Matěj Klímek, 27. Michael Dudek, 28. Matěj Tkadlec, 31. Matěj Tkadlec, 34. Adam Nedbálek, 40. Matěj Klímek, 41. Matěj Tkadlec - 22. Marek Opluštil, 27. Marek Opluštil, 44. Matěj Romanovský; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Outrata ?, Michal Gajdůšek ? - Samuele Pedriali ?, Vilém Bodnar ?; po třetinách: 4:0, 5:2, 4:1;
Komentář domácích Ondroušek Lukáš (Trenér):
Dnes jsme po úvodním tlaku narozdíl od předchozího zápasu nepolevili a soupeře nepustili do hry. Chtěl bych všem klukům poděkovat, že odmakali zápas do konce. Děkujeme i všem fanouškům, moc si vážíme jejich podpory.
Komentář hostů Kratochvil Jan (Trenér):
...
45:00
43:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský bez asistence (13:3).
41:47
Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:42
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #25 Michael Dudek (13:2).
39:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #24 Patrik Kresta (12:2).
37:01
Vyloučen hráč #32 Ondřej Študent družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
33:22
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek, asistoval #24 Patrik Kresta (11:2).
30:49
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Michal Gajdůšek družstva Zlín Lions
30:00
30:00
27:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #15 Václav Čeček (9:2).
27:50
Vyloučen hráč #49 Kryštof Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
26:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Michael Dudek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (8:2).
26:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #27 Alex Sofronieski (7:2).
25:31
Timeout FBS Olomouc
25:31
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #42 Martin Čuba (7:1).
24:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #25 Michael Dudek (6:1).
21:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #8 Jan Slavík (5:1).
19:12
Vyloučen hráč #24 Patrik Kresta družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky.
15:53
15:00
15:00
09:58
Vyloučen hráč #3 Martin Macharáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
04:28
Střídání brankáře. Nový brankář #61 Vilém Bodnar družstva FBS Olomouc
04:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #15 Václav Čeček (4:0).
04:05
01:15
00:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Michael Dudek, asistoval #80 Adam Nedbálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc:
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: hráči v poli: Patrik Kresta, Matěj Tkadlec, Michael Dudek, Adam Nedbálek, Jaromír Hala