0:5
0:2
- : -

FBC FAT PIPE Vipers Most - Florbal Ústí 3:11
7. Michal Varšáni, 10. Michal Varšáni, 14. Karel Bednář - 2. Marek Chroustovský, 10. Vilém Vrzala, 14. David Černý, 15. Aleš Vlach, 16. Tadeáš Weber, 16. David Černý, 17. Ondřej Trčka, 21. Martin Hrabánek, 29. Jan Tůma, 35. Jan Tůma, 37. Marek Chroustovský; rozhodčí: Josef Kubát - Tereza Trávníčková; vyloučení: 3 + Karel Bednář 4:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Adam Semsch 34 - Tomáš Kremlík 11; po třetinách: 3:4, 0:5, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 3:20
45:00
37:05
Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
36:36
Vyloučen hráč #47 Radim Ottel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (3:11).
35:07
Vyloučen hráč #97 Ondřej Matura družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
34:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #37 David Černý (3:10).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:16
30:00
28:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:9).
21:50
Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
20:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:8).
17:05
Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2+2 minuty za hrubost.
16:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #16 Tadeáš Weber (3:7).
15:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #37 David Černý, asistoval #99 Dominik Olexa (3:6).
15:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #19 Ondřej Trčka (3:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
14:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #2 Vilém Vrzala (3:4).
13:36
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář bez asistence (3:3).
13:18
09:38
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #41 Jan Červenka (2:2).
09:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #48 Marek Chroustovský (1:2).
06:30
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni bez asistence (1:1).
01:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: Vilém Vrzala, Ondřej Trčka, Marek Chroustovský, Tadeáš Weber, Aleš Vlach
00:00
Line-up domácích FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jan Čech, Jiří Horák, Jan Braniš, Michal Halaj, Ondřej Matura