3:4
2:3
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FB Hurrican Karlovy Vary 5:7
22. Radek Krajcigr, 37. Ladislav Pekárek, 39. Radek Krajcigr, 54. Radek Krajcigr, 60. Štěpán Slaný - 25. Michal Strachota, 26. Michal Klápa, 27. Tomáš Nushart, 27. Michal Klápa, 48. Miloš Tyl, 50. Michal Klápa, 53. Michal Klápa; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 272; zásahy brankářů: Marek Netopilík 9 - Daniel Váradi 20; po třetinách: 0:0, 3:4, 2:3;
Komentář domácích Derka David (Trenér):
Komentář hostů Mandler Marek (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:47
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:7).
58:32
FBC 4Clean Česká Lípa vrací brankáře zpátky do hry.
57:58
FBC 4Clean Česká Lípa stahuje brankáře.
57:45
56:50
56:32
56:02
Tichý zachránil nebezpečný balón směrující k prázdné českolipské brance.
54:51
Českolipští útočníci hledají možnosti, jak překročit Karlovarskou obranu.
53:42
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #4 Milan Tichý (4:7).
53:42
Buly vyhrávají Karlovy Vary.
53:02
52:58
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
52:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #15 Matyáš Velc (3:7).
51:53
Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
51:53
Hosté zahaují svou přesilovku, přihrávají si okolo obrany domácích a snaží se dostat do střely.
50:19
Peška jde do výběhu a přestřeluje bránu.
49:42
Buly vyhrávají hosté.
49:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (3:6).
48:56
Štěrba také zkouší střelu z půlky.
47:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #44 Michal Klápa (3:5).
47:41
Buly vyhrávají domácí a Peška s míčkem ihned startuje do útoku.
46:25
Proběhlo zrušení trestného střílení pro domácí z důvodu útočného faulu.
45:47
Stárek nyní výborně zachránil ležícího Netopilíka.
44:38
Domácím ujel balon a tak se pro něj vrací do rohu, následně pokračují do útoku.
43:44
Po nahrávce Slaného na Pekárka přišla střela na zadní tyč.
42:41
Hosté v útoku se snaží dostat ke střele, ale domácí jim v tom skvěle brání.
41:01
Stárek se rozebíhá a z půlky vysílá granát na golmana hostí.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají domácí a hned se snaží dostat do útoku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:34
Štěrba získává míček a domácí se přesouvají do útoku.
38:16
Buly vyhrávají domácí a hosté jdou ihned napadat.
38:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:4).
37:13
Slaný probíhá až na půlku, kde přihrává Krajcigrivi.
36:28
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:4).
36:15
Golman hostí dnes chytá opravdu neskutečně.
35:17
Lípa hraje z rohu zpět na obránce, ketří se zatahují na vlastní polovinu.
34:26
Domácí roezhrávají ve vlastním rohu, přesouvají se do útoku, kde se do střely dostává Stárek.
33:22
Slaný vyslal dělovou ránu z půlky do masky golamana.
32:30
Domácí nyní mají velký počet střel na brranku, ale  žádná né a né tam spadnout.
31:17
Domácí roezhrávají v útočném rohu, ale přichází o balon a hosté jdou do protiútoku.
30:48
Vary roezhrávají na polovině hřiště, nahazují do rohu, kde o balon přichází.
29:27
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu, Kouba u mantinelu ihned získal míček.
28:34
Krajcigr získal míček před brankou hostů a střílí z otočky.
27:23
Buly vyhrává Česká Lípa.
27:22
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
26:56
Po třetí rychlé brance Karlových Varů se hra přesouvá na polovinu hostích.
26:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #55 Tomáš Nushart (1:4).
26:10
26:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #78 Michal Strachota (1:3).
25:38
25:24
Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zvedání florbalky.
24:34
Tichý střílí z poloviny hřiště a přestřeluje!
24:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (1:1).
22:56
HOsté rozehrávají od vlastní střídačky, přihrávají si v obraně a čekají na vhodnou chvíli na přesun do útoku.
21:43
Hosté se dostali k míčku, ale přestřelují branku.
21:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (1:0).
20:42
U míčku je Slaný, posouvá na Stárka, ketrý chtěl ještě posunout na Krajcigra, ale to už nyvšlo.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají domácí a hned jdou do útoku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:3
20:00
19:43
Hosté rozehrávají na vlastní polovině a odhazují míček do protějšího rohu.
19:19
Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
19:19
Je tu konec npřesilovky domácíh ve kterých nebylo ani moc střel, ale následně další vyloučení na starně hostí.
18:03
Lípa rozehrává ve vlastním rohu a už se přesouvá zpět do útočných pozic.
17:22
Domácí zahajují přesilovou hru, Štěrba střílí od mantinelu.
17:16
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
16:29
Vary rozehrávají zrhuba na polovině hřiště, zatahují se do obrany a domácí je jdou hned napadat.
15:47
Domácí střídají na míčku, Mlejnek se Stárkem už připravují rozehru do útoku.
14:52
Vavruška s Jirsou se rozhodli jít napadat, ale hosté přes ně prošli až na útočnou polovinu.
13:44
Vary roezhrávají kousek od branky domácíh, ale ti se hned zmocnili míčku a vyrazili do protiútoku.
12:58
Mlejnek se pokoušel získat míček, ale bohužel se mu to nepovedlo a tak se hosté dostali do střelecké pozice.
11:39
Kouba získal míček a získal tak čas pro svůj tým na střídání.
10:43
Jirsa nahrává Vavruškovi, který střílí, ale trefuje pouze ruku golmana.
09:42
Kadlec s Krajcigrem rozebíhají útočnou kombinaci.
08:22
Hosté rozehrávají u branky domácích, o míček je připravil Slaný, který byl pak faulován.
07:39
Výborný zákrok Netopilíka! následně výhoz na Štěrbu.
06:37
HOsté u míčku pod tlakem českolipských hráčů.
05:57
Slaný to zkouší z půlky.
04:56
Krajcigr za vlastní brankou získal míček a ihned startuje do útoku.
03:48
Vary se rozebíhají do útoku, kde střelu zablokoval Slaný.
02:52
Po nahrávce Slaného se do střely dostal Kopič.
01:56
Hosté si od obrany v klidu připravují přesun do útoku, v tom ale přibíhá Stárek a získává míček pro svuj tým.
00:01
První buly tohoto utkání vyhrávají domácí, ale hosté se rychle zmocnili míčkua už se talčí na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Daniel Kalaš, Tomáš Navrátil, Jan Zavadil, Ondřej Šimeček, Petr Torma
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Štěpán Slaný, Milan Tichý, Jan Peška, Ladislav Pekárek, Radek Krajcigr