0:5
0:4
- : -

Florbal T. K. S. - TJ Turnov - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 1:12
1. Bohdan Pakhomov - 8. Antonín Zikmund, 12. Matěj Miclík, 15. Petr Špaček, 17. Matěj Miclík, 24. Patrik Šebek, 26. Jan Michalec, 30. Aleš Chmelař, 30. Patrik Šebek, 31. Petr Špaček, 32. Jiří Miler, 33. Antonín Zikmund, 45. Aleš Chmelař; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Petr Dunaj; vyloučení: 3 + Mikuláš Vaněk TDKU + 4 + Antonín Bugno 4:2 + Filip Kočí TDKU + 4; využití: 0:3; diváků: 107; zásahy brankářů: Ondřej Šafář 17 - Matěj Veselý 8; po třetinách: 1:3, 0:5, 0:4;
Komentář domácích Jiránek Tomáš (Vedoucí):
Po dobrém vstupu do začátku utkání jsme bohužel opět nedokázali udržet soustředěný výkon a soupeře jsme svým nedůrazem v obranné části hry pustili do zápasu. Nebýt odchozené druhé třetiny, možná by skóre zápasu nevypadalo tak jednostranně. Z pozice outsidera jsme v několika fázích zápasu byli konkurenceschopní a snad se na zítřek zvládneme dostatečně připravit. Děkuji soupeři, rozhodčím a především divákům, kteří dokázali hráčům připravit atmosféru hodnou play-off.
Komentář hostů Mlsna Václav (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili vlažně a hned z první střely inkasovali. Chvilku nám trvalo dostat se do zápasu, ale postupem času jsme konečně začli hrát, to co jsme si řekli. Nakonec jsme utkání zvládli, ale musíme se poučit z chyb. Nebyl to od nás úplně dobrý výkon. Věřím, že se do toho dostaneme a výkony se budou v průběhu play-off zlepšovat. Děkuji klukům i soupeřům za zápas. Děkuji i rodičům, kteří nás přijeli podpořit ve velkém počtu.
45:00
Střely ve 3. části: 3:9
45:00
44:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #71 Jiří Miler (1:12).
41:37
Vyloučen hráč #6 Antonín Bugno družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2+2 minuty za hrubost.
33:58
Trestné střílení družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov neproměnil #7 Viktor Kořínek.
32:10
Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov
32:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #9 Antonín Zikmund, asistoval #57 Matěj Boček (1:11).
31:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #44 Filip Kohút (1:10).
30:55
Vyloučen hráč #26 Mikuláš Vaněk družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov do konce utkání.
30:55
Vyloučen hráč #86 Filip Kočí družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black do konce utkání.
30:55
Vyloučen hráč #86 Filip Kočí družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2+2 minuty za hrubost.
30:55
Vyloučen hráč #26 Mikuláš Vaněk družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2+2 minuty za nesportovní chování.
30:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #71 Jiří Miler (1:9).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:12
30:00
29:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #3 Matěj Miclík (1:8).
29:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #3 Matěj Miclík (1:7).
28:30
Vyloučen hráč #28 Michal Stěhula družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
27:22
Vyloučen hráč #26 Mikuláš Vaněk družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec bez asistence (1:6).
23:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:5).
16:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík bez asistence (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:8
15:00
14:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #62 Aleš Chmelař (1:3).
14:47
Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání.
14:10
Vyloučen hráč #30 Bohdan Pakhomov družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Matěj Miclík, asistoval #57 Matěj Boček (1:2).
08:08
Vyloučen hráč #44 Filip Kohút družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za špatné střídání.
07:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #9 Antonín Zikmund bez asistence (1:1).
00:55
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #30 Bohdan Pakhomov bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Petr Dunaj.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Petr Špaček, Jiří Miler, Daniel Bruntz, Aleš Chmelař, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích Florbal T. K. S. - TJ Turnov : brankář: Ondřej Šafář; hráči v poli: Antonín Bugno, Filip Hájek, Viktor Kořínek, Michal Daněček, Ondřej Vírava