1:1
3:4
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - Florbal Neratovice 4:7
21. Lukáš Routa, 31. Vojtěch Plecitý, 41. Karel Horký, 42. Jakub Lukavský - 14. Martin Boušek, 14. Martin Boušek, 26. Radim Tůma, 31. Martin Boušek, 41. Radim Tůma, 43. Martin Boušek, 45. Vojtěch Duchoslav; rozhodčí: Filip Novák - Richard Iltis; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Robert Žižka ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:4;
45:00
44:59
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #41 Vojtěch Duchoslav bez asistence (4:7).
42:27
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #88 Radim Tůma (4:6).
41:01
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #10 Jakub Lukavský, asistoval #18 Marek Sluka (4:5).
40:25
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #13 David Houdek (3:5).
40:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký z trestného střílení (3:4).
38:47
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
36:45
Zápas se hraje ve vysokém tempu a na obou stranách je k vidění mnoho faulů
30:40
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek, asistoval #72 Vojtěch Görög (2:4).
30:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #50 Vojtěch Plecitý bez asistence (2:3).
30:00
30:00
25:08
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #88 Radim Tůma, asistoval #48 Martin Boušek (1:3).
20:11
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #18 Marek Sluka (1:2).
17:12
Ondřej Rácz dostal nabito do odkryté branky, ale neprostřelil dnes perfektně chytajícího golmana hostů
15:00
15:00
13:52
13:49
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil #48 Martin Boušek z trestného střílení (0:1).
08:29
Vyloučen hráč #13 David Houdek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za sekání.