2:1
2:1
1:0

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Primátor Náchod 5:4p
35. Martin Benda, 37. Ondřej Balý, 52. Michal Fuchs, 54. Michal Fuchs, 65. Pavel Jendrichovský - 14. David Špaček, 15. Jakub Langpaul, 25. Nikolas Osifčin, 60. David Špaček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Šimon Staněk 21 - David Fröde 17; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
V první třetině jsme si nechali vnutit soupeřovo tempo hry, velmi dlouhá rozehrávka Náchoda nám nesvědčila. Od druhé třetiny už to byl záživnější florbal. Zápas jsme končili v lepším psychickém nastavení a to zapříčinilo, že jsme vítěznou branku dali my. Byla to velmi náročná a kvalitní série, děkujeme Náchodu za prověrku. Díky také slušně fandícím divákům, kteří udělali skvělou atmosféru. Za ty nevhodně chovající se omlouváme a doufáme, že příště se nic takového opakovat nebude. Těšíme se na výběr soupeře, sezónu jsme si prodloužili!
Komentář hostů Čečetka Jan (Vedoucí):
První půlka zápasu byla naše. Plnili jsme herní plán a vlivem našeho špatně řešeného zakončení jsme nevedli o více branek. Od půlky zápasu jsme přestali hrát na míčku aktivně, čímž jsme se připravili o dobré pozice v útoku a soupeři nabídli jednoduché zisky. To s kombinací dvou hrubek v jinak poctivé obraně dostalo soupeře do zápasu. Bohužel ve třetí třetině se událo pár nepochopitelných křivd a to v kombinaci s odporným chováním několika místních fans nás dostalo pod velký tlak a umožnilo soupeři zvrátit stav zápasu. I přes to velká pochvala pro kluky, za to že se vrátili do zápasu. V prodloužení nám chyběla potřebná lehkost k využití přesilovky a to dalo soupeři prostor rozhodnout. Díky soupeři za zápas a za celou sérii. Další aktéři by se měli nad sebou minimálně zamyslet. Tímto bych chtěl moc poděkovat ještě jednou klukům za sezónu. I přes pár nepovedených zápasů dali do sezóny velký kus srdce a morální síly a zaslouženě ukázali, že jsou ve své kategorii nejlepší v regionu. Chyběl nám kousek k další cestě, ale to hold ke sportu patří. Ještě jednou díky klukům, pro které to byl dnes v rámci mládeže poslední zápas, za to že ušli velký kus cesty za ty roky v klubu a budu se na ně těšit buď jako spoluhráč, nebo jako divák v hledišti. Věřím, že se rozhodně ve sportovním, ale hlavně i osobním životě neztratí, ba naopak.
70:00
Střely v prodloužení: 3:2
64:55
64:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský, asistoval #85 Filip Cipra (5:4).
64:55
A je to tam ! Tahle série zůstává v Plzni.
64:06
Švácha baseballově odpaluje míček.
63:30
Velká šance Cipry, ale nepodařilo se mu tečovat odražený míček do branky hostů.
62:54
Domácí teď více na míčku, ale nedostávají se do žádných větších šancí.
61:42
Domácí v plném počtu.
61:20
Náchod zpátky na míčku.
60:50
Domácí tahají čas, snaží se se držet na míčku.
60:25
První střelu prodloužení Staněk chytá.
60:00
60:00
Začátek prodloužení bude mít Náchod početní výhodu.  Jendrichovský stráví ještě 1:42 na trestné lavici.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:41
Vyloučen hráč #69 Pavel Jendrichovský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
59:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #50 Lukáš Prause (4:4).
59:25
A je opět srovnáno. Zbývá něco přes půl minuty standartní hrací doby.
58:22
Ještě zbývá něco přes 20 vteřin z trestu Baxy.
57:55
I s další střelou a dorážkou si Staněk v brance Plzně poradil.
57:20
Špačkovu střelu obětavě zblokoval Rapp.
56:45
Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:45
Velká výhoda pro Náchod.
55:45
Prauseho střelu ze středu chytá Staněk bez problémů.
55:12
Náchod teď kombinuje okolo kompaktní obrany domácích.
53:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs z trestného střílení (4:3).
53:17
Uvidíme nájezd v podání domácích.
53:17
Fuchs podstrčil míček pod padajícím Frödlem, protože se ho hostující golman nedotkl, Fuchs posunul míček dál do branky a poprvé v dnešním zápase se domácí dostávají do těsného vedení.
52:31
Rázlovi střela nesedla a Staněk tak míček zneškodnil poměrně bez problémů.
51:42
Další důležitý zákrok si připisuje strážce domácí branky Staněk.
51:32
Fanoušci jsou dnes fantastičtí a dělají dnešnímu zápasu skvělou atmosféru.
51:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (3:3).
51:05
Dámy a pánové je vyrovnáno !
50:26
První přesilovková kombinace končí střelou Šedivého mimo hřiště. Náchod, ale na míčku nebyl příliš dlouhoi a domácí opět kombinují na útočné polovině.
49:57
Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
48:49
Francův únik zastavuje náchodská obrana.
47:05
Domácí jsou na míčku a hledají cestu přes obranu Náchoda.
46:06
Jakubský se prosmýknul kolem tyčky, ale domácí gólman pozorný a nedal mu tak šanci změnit skore zápasu.
45:23
Domácí jsou v plném počtu, těsně předtím než se Balý vrátil na hřiště byl Staněk ještě zaměstnán tvrdou střelou hostů.
44:48
Osifčin zkoušel prostřelit Staňka od mantinelu.
44:23
Jedna střela Náchoda byla zblokována, k dalším šancím se nedostali a na míčku jsou teď domácí.
43:22
Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:22
Balý vyběhl proti rozehrávce Náchoda příliš brzy a úvodní třetí třetiny tak přinese první přesilovou hru.
39:27
Domácí mají další standartku na útočné polovině, tentokrát budou rozehrávat z rohu po pravé ruce Frödla.
38:02
Výhodu standartky z blízkosti velkého brankoviště soupeře má teď Náchod, ale tuto šanci nevyužívají.
37:43
Domácí získávají klid a větší sebevědomí na míčku.
36:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #85 Filip Cipra (2:3).
36:56
Cipra od mantinelu posunul míček na Balého a ten vymetá šibenici. Domácí se dostávají na rozdíl jediné branky.
35:52
Na dnešní pozdní utkání si našlo cestu neuvěřitelných 96 diváků !
34:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Martin Benda, asistoval #97 Tobiáš Franc (1:3).
34:42
Domácí získávají standartku na hraně velkého brankoviště Náchoda, kterou Benda k radosti domácího publika využívá.
32:24
Staněk teď neskutečně podržel svůj tým, když se Vysoký pokoušel prosadit z velkého brankoviště.
32:01
Baxova pohotová střela končí Frödemu v náručí.
31:35
Domácí po delší době získávají klid na balonku, pokoušejí se o rozehrávku.
30:55
Fanoušci nepřestávají hnát hráče dopředu.
29:11
Lácha předvedl dvě neskutečné otočky na střelu a Fröde jen tak tak stačil vystrčit proti míčku nohu.
28:52
Domácím dnes nic nevychází, ani pěkná střela Fuchse ani následná dorážka Rappa do branky Náchoda nespadly.
27:25
Po delší době na míčku domácí.
26:41
Náchod si je na míčku jistý.
24:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #89 Antonín Donaj (0:3).
24:56
Rychlý útok hostů končí v brance. Tentokrát se nic nedovoleného před golem nestalo a náchodští zvyšují svůj náskok.
24:35
Fuchsova střela zblokována do rohu, ale na míčku byl první Švácha.
23:47
Baxa se prohnal kolem mantinelu jak vítr, ale míček mu skočil a skončil na florbalkách Náchoda.
23:08
V brance Plzně opět skončil míček, ale tentokrát byl před tím faul a gól tedy neplatí. Do útoku se tak dostávají domácí.
21:58
Tykalova střela na druhé straně také zblokována bránícími hráči do rohu.
21:45
Střelu Osifčina zblokoval Franc.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Rozdíl v počtu střel je zdánlivě velký, ale uvidíme co přinese druhá třetina dnešního zápasu.
20:00
Střely v 1. části: 3:8
20:00
18:44
Cipra se naslepo snažil najít nabíhajícího Löwyho, o pár centrimetrů ale nahrávka čepel minula a nevidíme tak snížení brankového rozdílu před koncem první třetiny.
17:48
Na slávistických florbalkách lze vidět mírnou nervozitu, zatím se jim nedaří proniknout náchodskou obranou.
15:55
Hra se přiosttřuje.
15:50
Balému se podařilo projít kolem dvou bránicích hráčů, třetí a čtvrtý ale na něj byli příliš a míček ztrácí.
15:20
Binědovu střelu vyráží Fröde kolenem.
14:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (0:2).
14:35
Špaček tentokrát přihrával, z rohu našel nabíhajícího Langpaula a ten nekompromisně trefuje odkrytou branku.
14:22
Standartní situaci z dobré vzálenosti rozehrájí náchodští útočníci, trefují pouze Staňka.
13:09
13:09
Prause našel Špačka precizní křižnou přihrávkou a otevírá skore dnešního playoffového zápasu.
12:50
Domácí jsou hnáni dopředu fanoušky, kteří se hlasitě ozývají od první minuty zápasu.
12:02
Prause se asi pokusil odpálit homerun.
10:35
Standartní situaci z útočné poloviny domácích rozehrál Rapp na Fuchse, který prověřil Frödovu pozornost. Protiútok Náchoda končí zblokovanou střelou a rozehrávkou z rohu, kterou okamžitě likviduje obrana domácích.
09:50
Se střelou Jebavého si Staněk hravě poradil a s rozehrávkou domácích začíná Löwy.
08:07
Míčku se zmocňují náchodští a chvíli na to se hráč hostí číslo 97 pokouší obelstít domácího brankáře z těsného předbrankového prostoru. Naštěstí pro domácí nebyl Langpaul úspěšný.
07:13
Delší dobu sledujeme trochu hluchou pasáž hry, kdy domácí opatrně rozehrávají z hlouby své poloviny a nechystají se k žádnému většímu útoku.
05:30
Fuchs mířil přesně na prsa náchodského golmana.
04:58
Prausemu střela nesedla a míček končí v rohu hřiště.
03:45
Střelu domácího kapitána Rappa pohotově chytil Fröde.
02:53
Až do této doby byli na balonku převážně domácí, až nyní se míčku na delší dobu zmocnili florbalisté z Náchoda.
00:56
První větší šanci si v dnešním utkání připisují hosté, Vysoký ale branku Plzně těsně míjí.
00:01
Stav serie mezi těmito soupeři je vyrovnaný a  možná i proto si na dnešní utkání i přes pozdní hodinu našlo cestu velké množství fanoušků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: David Špaček, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Lukáš Prause, Lukáš Rázl
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Marek Fuchs, Matěj Rapp, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý