1:2
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - Fbc Strakonice 7:6
7. Patrik Vodrážka, 18. Alfréd Benko, 20. Patrik Vodrážka, 23. Patrik Vodrážka, 28. Matyáš Roderick Vašák, 30. Štěpán Dušek, 35. Dominik Vodrážka - 19. Matěj Čajan, 19. Adam Šperlín, 26. Adam Šperlín, 27. Jan Novotný, 33. Matěj Čajan, 45. Jan Janda; rozhodčí: Petr Bína - Jan Přibyl; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Bernard Schmidt 14 - Šimon Fric 10; po třetinách: 1:0, 5:4, 1:2;
Komentář domácích Piruchta Vojtěch (Trenér):
Utkání bylo těžké a vyrovnané. Vstup do zápasu jsme zvládli, což se nám v sezoně často nedařilo. Dařila se nám koncovka, která v sezoně taky drhla. Do příštího utkání si musíme dát pozor na vyloučení. Přeji soupeři šťastnou cestu a těšíme se na zítřejší odvetu.
Komentář hostů Řezanka Karel (Asistent trenéra):
Dneska zápas jako na houpačce.První třetinu jsme si zvykali na povrch a vysoké napadání soupeře.Ve zbytku zápasu už to bylo lepší.Škoda jen,že  když už jsme dokázali skore srovnat,tak jsme zas soupeři po našich chybách dovolili opět odskočit.No nic.Doma budem silnější a zvládnem to.
45:00
Střely ve 3. části: 5:7
45:00
44:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (7:6).
42:41
Domácí odbránili dlouhé oslabení.
41:07
Domácí ubránili oslabení 5 na 3.
40:41
Vyloučen hráč #22 Štěpán Dušek družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:07
Vyloučen hráč #5 Filip Manďák družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
35:20
Vyloučen hráč #52 Jakub Dlouhý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
34:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #42 Dominik Vodrážka, asistoval #66 Matyáš Roderick Vašák (7:5).
34:37
Dominik Vodrážka nekompromisně zakončil do protipohybu gólmana.
32:20
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #46 Martin Mrkvička (6:5).
32:20
Čajanova střela z dálky se štěstím došla do branky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
29:55
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Štěpán Dušek, asistoval #52 Jakub Dlouhý (6:4).
29:55
Butchis skvěle využil přesilovku a do druhé třetiny půjde s dvoubrankovým náskokem.
29:49
Vyloučen hráč #7 Vítek Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
27:41
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #66 Matyáš Roderick Vašák, asistoval #22 Štěpán Dušek (5:4).
27:41
Dušek skvěle našel Vašáka před brankou a ten se nemýlil.
26:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #39 Jan Novotný, asistoval #38 Matěj Čajan (4:4).
26:53
Hosté znovu vyrovávají a je to další gól z přečíslení.
25:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #23 Jan Janda (4:3).
25:02
Vyloučen hráč #51 Alfréd Benko družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
22:55
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #5 Filip Manďák (4:2).
22:55
Vodrážka je při chuti! Díky jeho důrazu před brankou vstřelil další gól a zkompletoval hat-trick.
20:19
20:19
Strakonice si také zahrají přesilovou hru.
19:02
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #11 Lukáš Mencler (3:2).
19:02
Střelu Menclera dorazil Vodrážka a domácí jsou zpět ve vedení.
18:20
18:20
Hosté vstřelili dva rychlé góly a je vyrovnáno.
18:02
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #39 Jan Novotný (2:1).
17:38
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #5 Filip Manďák (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
14:59
Butchis měl zatím více ze hry, uvidíme, co nám přinese druhá třetina.
10:25
Mencler se ocitl sám před brankářem, svou šanci ale nedokázal využít.
09:47
Patrik Vodrážka trefil tyč!
07:59
Vyloučen hráč #38 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:03
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 Patrik Vodrážka, asistoval #2 Bernard Schmidt (1:0).
06:03
Schmidtův výhoz zajistil domácím první vedení v dnešním utkání.
03:15
Počarovskému střela nesedla.
01:45
S Duškovou střelou měl hostující brankář problémy.
00:51
Po střele Patrika Vodrážky zvoní tyč!
00:15
Strakonice si hned připisují střelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Šimon Fric; hráči v poli: Václav Kotrc, Adam Miklas, Matouš Důra, Jan Janda, Adam Šperlín
00:00
Line-up domácích BUTCHIS: brankář: Bernard Schmidt; hráči v poli: Alfréd Benko, Filip Manďák, Patrik Vodrážka, Sebastián Počarovský, Lukáš Mencler