5:0
4:1
- : -

Torpedo Havířov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:1
15. Marika Marečková, 22. Marika Marečková, 24. Niki Kalábová, 25. Niki Kalábová, 31. Andrea Pastušková, 34. Barbora Kučerová, 43. Marika Marečková, 47. Lucie Kadlecová, 48. Niki Kalábová, 53. Kristýna Kupcová - 54. Karolína Řeháková; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 12 - Veronika Kuželková 19; po třetinách: 1:0, 5:0, 4:1;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Do dnešního zápasu jsme nevstoupili herně moc dobře. První třetina byla od obou týmů pomalá a byla znát nervozita play-off zápasu. Do druhé třetiny jsme vlétli, soupeře přestříleli a měli vysokou produktivitu. Třetí třetinu jsme se již snažili dohrát a hlavně si nepřivodit žádné zranění. Soupeři díky za první zápas, těšíme se na odvetu a přejeme pohodovu cestu domů. Diky taky rozhodčím a divákům. My se jdeme zregenerovat a  připravit na zítřejší cestu.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Vůbec jsme nebyli dnes ve své kůži. Nedokázali jsme si vytvořit moc šancí, protože jsme hodně ztráceli míčky a když už jsme se do nějakých šáncí dostali, tak to tam prostě nespadlo. Zítra jsme doma, tak to prolomíme a budeme více gólový. Děkujeme soupeři za zápas a zítra se těšíme :-)
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
58:30
Sudí hráčky popohání k rychlejšímu střídání, už chceme všichni domů.
57:00
Oba týmy ještě chtějí skórovat před dalekou cestou co je čeká.
55:20
Timeout Torpedo Havířov
55:20
Uvidíme co zajímavého domácí kouč vymyslel na závěrečnou pětiminutovku.
55:13
Romančáková nenašla pravý roh.
54:00
A málem druhá branka Rtyně, míček se prokutálel o kousek mimo.
53:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #33 Karolína Řeháková, asistoval #4 Nikola Brejtrová (10:1).
53:12
Hosté se přeci jen také prosazují. Řeháková prostřelila vše a bere Waloszkové čisté konto.
52:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #32 Kateřina Macourková (10:0).
52:42
Kuželkové míček propadl a na brankovišti ho bez problémů doráží Kupcová, desátá odbyla.
52:15
Na mičku v této třetině z větší části Torpedo.
51:10
Rtyně prozatím desítce odolává.
50:15
Zápas se dohrává v přátelské atmosféře.
48:00
Po nevýrázné první třetině útočí Torpedo na dvouciferné skóre.
47:13
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
47:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (9:0).
47:13
Niki Kalábová je druhá hráčka v tomto zápase s hattrickem.
46:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #28 Alexandra Glasová (8:0).
46:54
Teď již ano, Glasová na Kadlecovou a ta od mantinelu nekompromisně pod horní tyč.
46:34
Torpedo tlačí ale zatím to ovoce nepřineslo.
45:02
Vyloučen hráč #44 Kristýna Štěpánová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
45:02
První přesilovku si zahraje Torpedo.
42:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková z trestného střílení (7:0).
42:42
Marečková nedala Kuželkové žádnou šanci a dovršuje hattrick. Na dálku zdraví Uherský Brod a posílá pac a pusu!
42:41
Jedna z hráček Rtyně zahrála nedovoleně v brankovišti a je z toho trestné střílení.
41:00
Rtyně nastoupila do třetí třetiny aktivně a snaží se o čestný úspěch.
39:30
Rtyni zatím nepřeje štestí při zakončení.
35:00
Šrámková před prázdnou bránou promáchla.
33:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (6:0).
30:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #77 Lucie Kadlecová (5:0).
30:32
Pěkně zahraný volný úder a Pastušková přidává pátou branku.
30:17
Kupcová v dobré pozici nahrávku promáchla.
29:08
Většina střel hostí míří do tyče nebo mimo kasu.
26:41
Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:41
Rtyně bude mít možnost snížit stav, zahraje si první přesilovku.
25:34
Kadlecová mohla přidat vzápětí pátou branku, mířila těsně nad.
24:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #28 Alexandra Glasová (4:0).
24:54
A je tu další branka, parádní vstup Torpeda do druhé třetiny. Podruhé se prosazuje také Niki Kalábová.
23:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (3:0).
23:44
Marečková dnes při chuti, tentokrát v roli nahrávačky. Niki Kalábová se trefuje přesně do růžku.
21:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:0).
21:51
Mizerně zahraný volný úder v podání Rtyně. Hostující hráčka nahrála Natali Kalábové, nahrávka na Marečkovou a ta uklízí do odkyté brány.
21:22
Niki Kalábová uklízí forbalově míček do rohu.
17:45
Pěkná akce sester Kalábových brankou neskončila.
17:00
Rtyně trefila levou tyčku.
16:32
Kadlecová po nahrávce Pastuškové mohla uklízet do prázdné brány, ale balonek bohužel minula.
15:45
Torpedo drží míček a kombinuje na útočné polovině.
14:20
14:20
Marečková jako správná kapitánka otevírá skóre tohoto zápasu. Střelou z první míří přesně k tyči a Torpedo se ujímá vedení.
13:52
Střela Bálintové se nepříjemně kroutila, ale nakonec bránu minula.
12:49
Niki Kalábová střelou z otočky vysoko nad.
11:30
Šešulková do boční sítě.
09:23
Bednářová nechala míček za sebou a byla z toho šance pro Macourkovou, střela se ji vůbec nepovedla.
09:05
Hejnová v dobré pozici promáchla.
08:20
Niki Kalábová těsně mimo pravou tyč.
07:00
Nervozita play-off je znát z obou stran.
05:55
Waloszková vyráží míček před sebe.
04:51
První zákrok pro domácí brankářku.
04:35
Úder z nebezpečné pozice zahrála Rtyně mizerně.
04:30
Střela Macourkové končí na bloku.
02:20
Podobná situace také na druhé straně, obě brankářky si určitě oddechly.
01:34
Nepříjemně tečovaná střela končí těsně vedle branky Waloszkové.
00:45
První zákrok pro Kuželkovou.
00:15
Svatoňová hlavičkuje do zámezí.
00:01
Úvodní buly tohoto play-off vyhrálo domácí Torpedo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Kuželková; hráči v poli: Kateřina Svatoňová, Martina Joudalová, Natali Luštincová, Alena Šrámková, Jaroslava Bálintová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Kateřina Macourková, Barbora Kučerová, Lucie Kadlecová, Andrea Pastušková, Terezie Šešulková
00:00
Vítáme všechny on-line čtenáře u úvodního zápasu prvního kola play-off 1. ligy žen mezi Torpedem Havířov a dalekou Rtyní v Podkrkonoší. Série se hraje na dvě vítězná utkání, tak uvidíme kdo vstoupí do nejdůležitější části sezóny pravou nohou.