0:0
1:1
1:0

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Florbal Chomutov 4:3p
1. Adam Klusoň, 18. Adam Klusoň, 43. Lukáš Suk, 70. Michal Horák - 11. Adam Martin, 19. Filip Nevšímal, 55. Adam Martin; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Matěj Buršík 12 - Jakub Fiala 24; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Vyrovnaný zápas, výborní brankáři, skvělá kulisa. Vážíme si postupu přes kvalitního soupeře a jsme moc spokojeni se způsobem, jakým jsme přístoupili v hlavách k zápasu č 2 a 3, byť jsme v obranné fázi byli pasivnější, za to ale nebezpeční v rychlém přechodu. Díky všem aktérům za skvělý zážitek!
Komentář hostů Bocian Martin (Trenér):
Chtěl bych poděkovat soupeři za super sérii, pogratulovat mu k postupu a popřát hodně štěstí v dalším průběhu sezóny. Stejně tak chci poděkovat svému týmu za celou sezónu. Byla radost s hráči spolupracovat. Dnes to vypadá jako konec, ale jejich kariéry jsou teprve na začátku. Moc děkujeme také fanouškům, kteří za námi vážili cestu na druhý konec republiky. Velmi si toho vážíme. Díky všem!
70:00
Střely v prodloužení: 4:2
69:35
69:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (4:3).
69:35
Tak to je neskutečné! Michal Horák po několika spálených šancích během zápasu rozhoduje doslova na poslední chvíli tento zápas a beckhandem do šibenice rozhoduje o postupu Hattricku! Hoši děkujem!
67:16
Hra je teď ze strany obou týmů opatrnější. Přece jen každá drobná chyba může znamenat nepostup dále!
65:10
Lepší rozhodující zápas této série jsme si nemohli přát! O akci není nouze!
63:54
Hosté v plném počtu!
63:09
Domácí v plném počtu!
61:54
Vyloučen hráč #20 Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
61:54
Další vyloučení a tentokrát na straně hostů! Chvíli uvidíme hru 4na3!
61:09
Vyloučen hráč #71 Matyáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky.
61:09
Počet hráčů na hřišti se vyrovná! Budeme svědky hry 4na4 v prodloužení!
60:01
Do prodloužení nastoupí domácí s výhodou jednoho muže v poli navíc. Využijí této šance ke vstřelení branky?...
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:59
Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
59:20
Fiala teď vytáhl svoji paži proti střele Eliáše a drží svůj tým!
58:29
Dnešní utkání sleduje 113 diváku! Děkujeme!
57:23
Horákova střela opět zblokována pozorným chomutovským obráncem!
56:45
Hraje se na krev, zápas jak má být!
54:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #87 Martin Jeníček (3:3).
54:16
Je to gól! V předbrankovém prostoru se nejrychleji zvládl zorientovat hráč s číslem 51 Adam Martin a dorovnává na 3:3!
54:02
Zblokovaná střela Gryce končí za mantinelem!
52:12
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 neproměnil #15 Jakub Vařecha.
52:12
To byla obrovská šance pro Hattrick v podobě trestného střílení, Fiala ale zachoval chladnou hlavu a Vařechovu kličku si pohlídal!
51:30
Hra se nám začíná přiostřovat, rozhodčí ale zatím píšťalky něchávají v kapse.
49:30
Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Pro oko fanouška krásná podívaná!
48:40
Timeout Florbal Chomutov
47:19
Malec měl v závěru přesilovky obrovskou šanci, skvěly Fiala ale opět chytá!
45:22
Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:22
Hala je v euforii! Vařecha si nyní hned několikrát prohodil hráče hostů kterému nakonec nezbylo než faulovat. Počet mužů na ledě se tedy vyrovná na 4na4!
44:16
Vyloučen hráč #48 Adam Klusoň družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
42:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #4 Lukáš Suk, asistoval #5 Adam Petřivalský (3:2).
42:38
Nedáš dostaneš! Sílu tohoto pořekadla okusili na vlastní kůži hráči hostů, když v následné akce domácích loví míček z branky! 3:2
42:07
Hosté si teď kombinační hrou dokázali vytvořit vyloženou šanci, Buršík ale neskutečně vytěsnil prostor mezi třemi tyčemi!
41:22
Teď trochu scházela komunikace v domácích řadách, a tak z nadějné šance není zhola nic.
40:01
Uvodni buly třetí třetiny pro domácí celek!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:4
40:00
39:57
Horák ještě těsně před koncem zkoušel změnit skóre, Fiala byl ale pozorný a tak nám skóre zůstává neměnné.
39:33
Přesilová hra nám sice přinesla mnoho zajímavých příležitostí, gól však nikoliv!
37:33
Vyloučen hráč #6 Martin Šnobr družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
37:33
A máme tu vyloučení na straně hostí! Hattrick si zahraje přesilovku 5na4.
35:53
Gryc mladší nyní skvělou nahrávkou přes střední pásmo našel Suka, Fiala ale opět připraven!
34:13
Malec backhandem, Fiala připraven!
33:21
Malec teď skvěle odčinil svoje zaváhání na domácí polovině!
32:15
Rychlý protiútok hostů nyní jen s trochou smůly pro hostující tým neskončil gólem!
30:51
Další blok hostů! Ti by si za dnešní obětavost zasloužili Radegast index helmu!
29:05
Horák po další krásné situaci, v další vyložené šanci, avšak Fiala jeho úmysl "vyčíhl" a drží svůj tým!
27:25
Buršík nyní neskutečně podržel domácí "mančaft".
25:20
Domácí se teď po krásně a hlavně rychlé kombinaci dostali až do situace 2 na nikoho, Horák ale ve finální fázi trestuhodně míjí odkrytou svatyni!!!

22:47
Domácí nyní dvakrát do bloku!
22:20
Střela chomutovského obránce končí v Buršíkově "lapačce".
21:17
Úprk Klusoně na bránu třetím gólem neskončil.
20:01
A začíná nám druhá třetina! Dočkáme se podobné gólové nadílky jako ve třetině první?...

20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:3
20:00
19:42
Poslední minuta první třetiny nám nabízí velice atraktivní podívanou!
18:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #32 Tomáš Podubecký (2:2).
18:21
Ani jsme nestihli dooslavit gól domácích a už je tu zase rychlá odpověď hostí! 2:2!
17:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň bez asistence (2:1).
17:39
A přece se domácí dočkali přesilovkové trefy! Sice poněkud se štěstím, ale přece a Klusoň si tak připisuje druhou branku utkání!
16:04
Vyloučen hráč #11 Václav Kordulík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
15:15
Domácí teď krásně kombinovali na půlce hostí, ani po nebezpečné Sukově střele ale gól nepadá!
15:15
A i domácí se dočkají přesilové hry. Dočkáme se i my další gólové nadílky?
13:51
Po nebezpečné crossovce teď nebezpečně pálil Kordulík! Skóre se ale nemění!
10:51
10:51
A máme tu srovnání ihned ze standartní situace! Je vyrovnáno 1:1
10:48
Vyloučen hráč #47 Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za vysoká florbalka.
10:48
A ihned vzápětí tu máme další vyloučení Bude se hrát 5 na 3!
10:00
Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky.
10:00
A máme tu první vyloučení, a to na straně domácích! Na dvě minuty si jde sednout Vařecha za blokování hole.
09:14
Klusoň si teď zahrával s trpělivostí rozhodčích během jednoho zákroku, chlapci v pruhovanych dresech ale nechávají své píštalky v klidu!
08:06
Odvazná strela jednoho z obrancu Chomutova takrka pres polovinu hriste, Bursik chyta!
07:00
Balónek teď nebezpečně poskakoval v brankovišti hostujícího tymu, nikdo z domacích jej ale nedokazal uklidit do branky!
06:26
Chomutov momentálně drží míček na své obranné polovině a čeká na vhodnou příležitost k útoku.
05:20
Nebezpečná crossovka Malce ale nenašla adresáta, a tak akce končí.

03:55
Hattrick rozehrává na polovině hřiště.
03:13
Hosté u balonku a pomalu přechází na útočnou polovinu.
02:22
Domácí se snaží z vlastní poloviny tvořit hru, ale hosté je zatím nikam nepouští.
00:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #89 Michal Horák (1:0).
00:21
Gól! Tak to byl bleskový nastup domacíchm kteří se po krásné kombinaci ujímají vedení! 1:0
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Jan Holovej, Matěj Dolejší, Martin Šulaj, Martin Šnobr, František Tadeáš Kubík
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Adam Klusoň, Jakub Vařecha, Michal Horák, Jáchym Eliáš, Michal Malec