2:1
5:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Letka Toman Finance Group 8:2
15. Nikolas Zouhar, 22. Marek Fuchs, 38. René Slezák, 47. Lukáš Vlach, 52. Jan Morávek, 55. Tadeáš Gryc, 58. Lukáš Suk, 60. Lukáš Jelínek - 5. Martin Sedláček, 23. Jan Slaběňák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Filip Létal 11 - Tomáš Petr 14; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:0;
Komentář domácích Šiška Simon (Vedoucí):
60:00
Střely ve 3. části: 11:2
60:00
59:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Lukáš Jelínek, asistoval #65 Jiří Hájek (8:2).
59:49
Třetí třetina byla pro Hattrick hodně úspěšná, vstřelili celkem 5 golu
57:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #30 Lukáš Suk, asistoval #92 Jonáš Kůra (7:2).
57:57
Letka ted hrála dost dlouho bez golmana, ale Hattrick jakékoliv střely ubránil.
55:08
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
54:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #39 Tadeáš Gryc bez asistence (6:2).
54:45
Nádherná Grycova akce, po projetí celého hřiště dává gol a Hattrick si tak připisuje další
53:17
Vlach úplně sám před bránou gol nedává
51:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #27 Martin Nagy (5:2).
51:10
Chvilku poté, co se do hřiště vrátil pátý hráč Letky, si Hattrick navyšuje náskok
50:15
Ani v této přesilovce žádný gol nepadl, skore tak zůstává stejné
48:58
Hattrick zatím udržuje hru na útočné polovině a Letka nepouští žádnou golovou šanci
47:54
Už třetí přesilovka tohoto zápasu, tentokrát ale pro domácí tým.
47:45
Vyloučen hráč #73 Martin Sedláček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra na zemi.
46:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #30 Lukáš Suk (4:2).
46:00
Hattrick si navyšuje skore střelou Vlacha
45:09
Střela do tyčky hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka Toman Finance Group .
44:27
Krásná nahrávka Hájka přímo před bránu už vypadala na gol, Morávek ale míček do brány nedostal
43:10
Hranický přestřelil prázdnou bránu.
42:17
Hra se od poslední třetiny o hodně zrychlila, oba týmy kombinují a snaží se najít volné místo v bráně
41:11
Střela do tyčky hráč #6 Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno .
40:01
Poslední úvodní buly získává Letka, ale Slezák jim míček hned sebral. Letka se pak ale dostala na útočnou polovinu, ale gol nepadl
37:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #76 Vít Máček (3:2).
37:12
Hattrick se střelou Slezáka opět dostává do vedení
36:33
Ani v této přesilovce jsme nezaznamenali žádný gol a Zouhar se vrací do hřiště
35:05
Střela do tyčky hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group .
34:27
Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
27:24
Aktuálně střílí spíš Hattrick, ale skore se zatím nenavyšuje, protože střely končí Petrovi v rukou
22:04
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #7 Tomáš Hanzlík (2:2).
22:04
Hattrick si vedení moc dlouho neužil, Letka opět dorovnává
21:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (2:1).
21:42
Nádherná akce Fuchse, jeho střela ze středu končí golem a Hattrick se tak dostává do vedení
17:40
Hattrick se i přes menší počet hráčů ve hřišti už dvakrát dostal na útočnou polovinu, ale gol ve čtyřech zatím nevpadl
17:22
Vyloučen hráč #65 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #12 Marek Fuchs (1:1).