1:0
1:2
- : -

FBC Kutná Hora - Horní Počernice Orka 4:5pn
3. Milan Svoboda, 3. Matyáš Vašíček, 29. Matyáš Vašíček, 33. Matyáš Vašíček - 6. Jan Vrba, 10. Lukáš Podávka, 38. Vojtěch Rubeš, 44. Vojtěch Nehasil, N Vojtěch Nehasil; rozhodčí: Christopher Matheson - Marek Stojanović; vyloučení: 1:1 + Jan Maršík 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Brož ? - Adam Woller ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Matyáš Vašíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #59 Lukáš Holada , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #26 Šimon Trpišovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #57 Jan Jaroš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #4 Štěpán Blahník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka hráč #66 Vojtěch Nehasil a vstřelil rozhodující gól (4:5).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:37
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #66 Vojtěch Nehasil, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (4:4).
42:29
Timeout Horní Počernice Orka
37:48
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #37 Vojtěch Rubeš bez asistence (4:3).
32:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #57 Michal Trník (4:2).
30:23
Vyloučen hráč #64 Jan Maršík družstva Horní Počernice Orka na 2+2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:57
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Rubeš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za hra na zemi.
28:00
21:26
Vyloučen hráč #17 David Kobylarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
09:13
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #61 Lukáš Podávka, asistoval #57 Jan Jaroš (2:2).
05:59
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #74 Jan Vrba, asistoval #10 Matyáš Míka (2:1).
02:31
02:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #45 Milan Svoboda bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christopher Matheson a Marek Stojanović.
00:00
00:00
Line-up hostů Horní Počernice Orka:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Jakub Brož; hráči v poli: Šimon Trpišovský, Jakub Franc, Marek Trník, Štěpán Blahník, Michal Trník