2:2
0:4
- : -

Kralupy Wolves - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:9
2. Jan Michálek, 4. Jan Michálek, 4. Matyáš Metoděj Krahulec, 10. Ondřej Diepolt, 15. Kristián Malík, 15. Matyáš Metoděj Krahulec, 32. Kristián Malík, 39. Adam Kozel - 2. Adam Dvořák, 6. Jakub Kotrba, 9. David Staněk, 24. Matěj Doubek, 29. Jakub Kotrba, 43. Adam Dvořák, 49. Jakub Loskot, 58. Matěj Doubek, 59. Adam Černý; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jan Blaho 22 - Miloš Kahoun 18; po třetinách: 6:3, 2:2, 0:4;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
Děkujeme soupeřům za zápas. Bylo to opravdu vyrovnané utkání až do konce. Hra nahoru dolů, ale soupeř měl šťastnější závěr. Teď se jdeme připravit na zítřejší odvetu. Divákům velké díky za dnešní podporu a budeme se těšit na zítřek.
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
Všem se omlouvám za to co jsem posledně řekl, až dneska to byla válka. Vyhrál tým který víc chtěl a to byl DOŠWICH. První třetinu jsme si zvykali na místní rozměry hřiště a od druhé třetiny jsme sezačali pomalu se dostávat do hry. Mámé druhý bod v serii , ale moc dobře víme jak to bude zítra náročné,Děkuji fanouškům, že za námi vyrazili a vytvořili skvělou atmosféru. DOŠWICH MILEVSKO<3!! PS:Ta kšiltovka je vítězná.
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
59:59
Děkujeme všem za dnešní utkání a budeme se těšit na zítřek. Vlci do toho! Dobrou noc.
58:12
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry.
58:00
Timeout Kralupy Wolves
58:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #63 Ondřej Řezník (8:9).
58:00
Domácí si berou Time a mají dvě minuty na dorovnání.
57:10
A máme srovnáno. Poslední necelé tři minuty před koncem utkání Došwich srovnává na 8:8.
57:02
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (8:8).
57:00
Blaho opět neskutečně! Dneska to má za jedna.
56:06
Je to napínavé. Diváci pokřikují.
55:00
63ka hostí leží na zemi a je volán zdravotník. Naštěstí se zvedá a vypadá, že vše je v pořádku. Odchází po svých.
52:11
Přesilovka bohužel nevyužita a Milevsko má šanci ještě dotáhnout.
50:17
Polovina třetí třetiny a bude se vylučovat na Milevské straně.
50:05
Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
48:32
Teď teprve asi něco uvidíme. Loskot pomohl další brankou k přiblížení se k vyrovnání.
48:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (8:7).
47:10
Vlci lehce polevili a dávají Došwihu víc a víc prostoru dostat se k Blahovi.
46:29
Došwich v šanci, Urban zachránil.
44:07
Hra opět začíná být dost ostrá. Brankový rozdíl dva není moc a Milevsko má stále pořád šanci na výhru.
43:01
Blaho neskutečné tři zásahy!
42:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #60 David Kolář (8:6).
40:30
Ve třetí třetině si zahrají Vlci zbylou přesilovku z druhé třetiny. I přes oslabení se povedlo Došwihu dostat hráče dopředu, aby mohl ohrozit Blaha.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
39:59
Ještě před koncem druhé třetiny fauloval Doubek před hostující brankou a má to za dvojku.
39:56
Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:50
Kralupský kapitán využil přesilovku a z prostředka se nemýlil!
38:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #12 Karel Urban (8:5).
37:55
Čáp omylem odehrál rukou a jde na dvě minutky na trestnou. Vlci mají šanci využít přesilovou hru.
37:23
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra rukou.
35:29
Teď je hra poklidnější.....
32:10
Zase nezklamal ten kluk! Malík přes tři hráče a dorážkou obešel milevského golmana i přes oslabení.
31:57
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík bez asistence (7:5).
31:31
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
28:33
Řehák na zemi a půlka mantinelů dole. Hráči na obou stranách začínají víc a víc faulovat.
28:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #30 Jan Tomaško (6:5).
27:29
Vlci zaspali v obraně a je z toho nájezd pro Milevsko. Ondra Řezník bohužel nedokázal obejít Blaha a stav je stále 6:4 pro Kralupy.
26:44
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #63 Ondřej Řezník.
23:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (6:4).
23:30
Tentokrát si přesilovku zahrají hosté. A využívají!
22:34
Vyloučen hráč #25 Jakub Hájek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
22:01
Po krátké pauze máme hráče opět na hřišti. Týmy si vyměnily strany a můžeme pokračovat.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
19:05
Diváci se bouří. Milevsko se rozčiluje. Hra začíná být dost ostrá.
14:50
Další singlovkou nás potěšil náš oblíbenec Malík. Za třicet vteřin navyšuje Krahulec za pomoci Hájka.
14:40
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #25 Jakub Hájek (6:3).
14:14
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík bez asistence (5:3).
13:20
Bohužel Vlci nevyužili přesilové hry po faulu milevského kapitána Černého. Stav utkání stále 4:3 pro domácí.
11:02
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
10:11
Další singlovka pro domácího Diepolta. Vlci jdou opět do vedení.
09:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt bez asistence (4:3).
09:02
Staněk dorovnává na 3:3 krásnou střelou z dálky a Blaho nemá šanci.
08:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #22 Petr Dolejš (3:3).
07:19
Velice napínavé utkání. Oba týmy jedou na maximum. Je to kontaktní sport a dneska to můžeme opravdu od stolečku potvrdit.
05:24
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #66 Jan Loskot (3:2).
04:29
Známá dvojka Krahulec-Hájek a Kralupy vedou 3:1.
03:32
03:30
Hohohó Michálek až za trojkou z rozehrávky a je to gól!
03:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (2:1).
02:00
Máme tu hned změnu skóre. Po dvou minutách první třetiny je stav utkání 1:1.
01:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #64 Tomáš Odložilík (1:1).
01:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #61 Ondřej Diepolt (1:0).
00:01
Vítáme vás v Kralupech nad Vltavou na Play UP zápase v divizní soutěži. Domácí dnes přivítají FBC Došwich Milevsko. Po dvou zápasech mají oba týmy po jednom bodě. Uvidíme, co nám přinese dnešní zápas. Máme tu plnou halu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, Eduard Chalupa
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Karel Urban, Adam Kozel, Matyáš Metoděj Krahulec, Jakub Hájek, Marek Čejka