2:2
1:2
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE Traverza 4:7
17. Marco Lombino, 26. Pavel Daněk, 32. Matěj Vavroušek, 51. David Navrátil - 3. Tomáš Josefovič, 11. Jakub Kerzel, 13. Vojtěch Bagin, 38. Tomáš Josefovič, 40. Tomáš Josefovič, 45. Jakub Kerzel, 47. Jáchym Syrovátko; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Buzík 8 - Josef Bína 18; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:2;
Komentář domácích Míka Patrik (Trenér):
Dnes jsme výkon hodný play-off předvedli pouze ve druhé třetině a na konci třetího dějství, což na vítězství ve vyřazovací fázi nestačí. Rozhodne pátý zápas, takže kdo má tu možnost do Kunratic dorazit, tak ať to určitě udělá. Věřím, že Traverzu o koule samozřejmě připravíme, ať jako eunuchové vyrazí na zasloužený odpočinek (dovolenou). Myšleno samozřejmě v nadsázce, jejich intimní partie nás opravdu nezajímají.
Komentář hostů Řehulka Filip (Trenér):
Srovnáno na 2:2!!. Ukázali jsme, že tenhle tým má koule nic nevzdávat. Mrzí mě však, že v téhle sérii naše koule zajímají soupeře víc, než míček tak moc, že už to nemůže být náhoda.
57:01
Panteři tlačí co můžou, trefují ale jenom blokující hráče.
55:39
Napětí prudce roste a s ním i důraz na hřišti.
54:16
Vyloučen hráč #6 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře.
53:01
Několik velice tvrdých sobojů dospěly až k Žižkovi na zemi.
50:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #73 Dominik Hudec (4:7).
50:58
Přesilovka se sice počítá jako neúspěšná, avšak přesně v ní, si ještě domácí dokázali vytvořit tuhle šanci. Navrátil před brankou doráží a přibližuje tak skóre domácí blíže k soupeři.
48:56
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
46:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #68 Robert Štipka (3:7).
45:58
Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:58
Sudí teď rozhoduje možná až trochu přísně a posílá Žižku na trestnou lavici.
44:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel, asistoval #14 Radim Fořt (3:6).
43:54
Celá hala teď ztichla, když hostující hráč sekl Buzíka přes prsty.
43:21
Domácí to teď opakovaně zkouší na Bínu, avšak neúspěšně.
43:01
Mašát blokuje Josefovičovu střelu a dostává tak domácí z dlouhého presu.
40:01
Panteři vstupují do 3. třetiny s dvoubodovým mankem. Podaří se jim ještě dnešní utkání otočit ve svůj prospěch?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:3
40:00
39:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #68 Robert Štipka (3:5).
39:13
Nešťastný gól pro domácí. Josefovič odráží horní částí hole míček přímo pod břevno.
37:52
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:4).
37:52
Josefovič doráží na velkém brankovišti a opět tak posílá tým hostí do vedení.
36:41
Kšír v obraně na mantinelu vyťukává míček protihráči a vytváří nahrávkou šanci pro Navrátila
35:46
Lombino ukázkově prochází přes tři hráče, branku ale míjí.
35:01
Domácí se rvou jako šelmy a dostávají Traverzu pod velký tlak.
31:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #25 Petr Škoda (3:3).
31:52
Máme vyrovnáno! Škoda si pokoupal hostujícího hráče a nahrává přímo na neohlídaného Vavrouška.
30:59
Prokůpek zodpovědně nenechává útočícího hráče zakončit a posílá nahrávku na útočnou polovinu.
29:56
Buzík perfektně vykrývá střelu hostujícího hráče.
25:17
První vyhrané buly domácích!
25:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #48 Tomáš Jančík (2:3).
25:16
Daněk přesně sleduje Bínovy pohyby a střelou tahem dostává balónek až za jeho záda.
23:33
Domácí se tlačí na polovinu soupeřů, ti jim však nenechávají ani milimetr.

20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
16:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #65 Matěj Vavroušek (1:3).
16:41
Vávra vytáhl balonek z obrané poloviny až na půlku soupeře a nahrál na Lombina. Tomu nejprve nahrávka moc nesedla, ale nakonec z otočky vymetá levé víko.
12:28
Timeout Panthers Praha
12:28
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #68 Robert Štipka (0:3).
12:28
Na hřišti jsou oba celky poměrně vyrovnané. V zakončení je ale dnes Traverza narozdíl od Panthers neomylná.
10:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #6 Jakub Kerzel bez asistence (0:2).
10:54
Kerzel se chopil šance a zkaženou přihrávku bránícího hráče trestá gólem.
10:19
Hudec ze standartní situace vysílá projektyl.
09:51
Wojnar servíruje Lombinovi krásnou šanci přímo před brankou.
07:51
Žižka z poměrně velké vzdálenosti střílí, ale trefuje pouze tyčku.
06:29
Kölbl v další šanci trefuje po krosové nahrávce od Žižky Bínovo břicho.
02:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #13 Jan Fiala (0:1).
02:58
Josefovič se rychlým brejkem dostal až za bránící hráče a šikovně se trefuje nad Buzíkovo ramínko.
02:31
Kölb si připisuje první střelu domácích. Bínu trefuje pouze do helmy.
00:48
Josefovič si nedává na čas a rovnou zkouší Buzíkovu formu.
00:01
Zahajovací buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Jáchym Syrovátko, Robert Štipka, Vojtěch Bagin, Tomáš Josefovič
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: David Mašát, Zdeněk Prokůpek, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Marco Lombino
00:00
Dámy a pánové vítám Vás u 4. kola play-off národní ligy. Dnes se může tato série rozhodnout. Doporučuji Vám sledovat stream, který komentuje Vaše oblíbené komentátorská dvojice Mattes - Hadamovský. Začínáme již za chvíli.