2:2
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové 5:3
12. Milan Sucharda, 27. Petr Hofman, 36. Tomáš Hejzlar, 54. Milan Sucharda, 59. Tomáš Černý - 5. Vít Heger, 25. Filip Hušek, 26. Vít Heger; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 25 - Ondřej Bárta 21; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:0;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Utkání ve vysokém tempu se spoustou šancí na obou stranách se muselo líbit všem. Úvod nám lehce utekl, ale od desáté minuty jsme šli s výkonem rapidně nahoru a Hradec už jen dotahoval. Ve třetí části hry jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nevyužili, ale tlak vyvinutý na soupeře nakonec přinesl ovoce a rozdílovou branku. V závěru jsme zvládli hradeckou hru v šesti a ještě dali pátý gól. Hrajeme teď nejtěžší zápasy sezóny a dnes jsme si ověřili, že je dokážeme zvládnout, i když stav série stále není příznivý.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Tak trochu jsme zopakovali výkon z Plzně. Úvod zápasu super, brzké vedení, ale pak se nám z hlavy vytratila zodpovědnost a začaly se nám kupit individuální chyby. Na zítra odpočineme, usměrníme hlavu, předvedeme zodpovědný výkon a odvezeme si postup se série. Děkujeme fans za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:4
60:00
59:00
Poslední minuta zápasu je svižná. Na míčku je převážně Jaroměř.
58:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý bez asistence (5:3).
58:00
Hradec útočí, díky odvolání golmana v šesti, ale i tak se jí nedaří.
56:00
Hradec zase roztahuje hru a díky tomu se hra uklidňuje.
55:49
Timeout FbC Hradec Králové
55:00
Jaroměř se přeskupuje a taktizuje, chce si navýšit náskok, díky tomu ale dělá chyby.
53:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #26 Daniel Škeřík (4:3).
53:00
Janeček Michal na poslední chvíli mění své plány a obíhá branku, bohužel se však ani nedostane ke střele.
51:00
I tak krásná dorážka, jakou střelila Jaroměř se podařila. Na míčku se to rychle střídá.
50:00
Hradec si hru podmaňuje a roztahuje a hledá volné pozice, které né a né přijít.
49:00
Další vypjatá situace před brankou domácích. Tutu situaci využila Hradec a krásně střelila vrchem, ale marně.
48:00
Jaroměř rychle postupuju kupředu, to se jí však daří jen díky vyloučenému protihráči.
47:09
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
47:00
Díky vyrovnanému skóre do toho dávají oba týmy maximum. A tak se stávájí nepříjemné fauly.
46:00
Jaroměř se s míčkem stahuje a hledá vhodnou pozici.
45:00
Hradec na balonku dělá chyby. Toho využívá Jaroměř a obrací hru.
44:00
Zmatená situace, vzniklá skákajícím míčkem, před Jaroměřskou brankou získala Hradec.
43:00
Nebezpečnou situace, stráta balonku a možnost střelby, před brankou domácích skvěle vyřešil náš pravý obránce.
42:00
Standartní situace před brankou hostí pro Jaroměř dopadla špatně. Stratila míček a díky střeleckému postavení i náskok rychlostní.
41:00
Na míčku právě Jaroměř, která se dostává pod tlak.
38:00
Hušek Filip vybíhá skrz střed hřiště, ale je rychle obehrán už čekající Jaroměří.
36:00
Je vidět že se oba týmy snaží. Právě je na balonku Jaroměř.
35:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (3:3).
35:00
Obránce Hradce skvěle zachraňuje situace, když rychlým vypíchnutím odpinkává balonek Jaromeře.
34:00
Jaroměř se snaží aktivně obehrávat tým hostí. To se jí daří a tak postupuje.
32:00
Hradec na balonku, která rychle postupuje u mantinelu k bráně soupeře, je vytlačena a ustupuje.
31:00
Souček Michael, který šikovně vybojoval míček před brankou střílí. Jaroměř si bere rychle míček a míří na druhu stranu hřiště.
29:00
Kuštan Max běží k brance, otáčí se, míří k břevnu a střílí, bez výsledku.
28:00
Janeček Michal útočí, ale je vytlačen a tak musí míček zhodit na obránce, který střílí, marně.
27:00
Jaroměř pod útokem, ale díky výtečnému golmnovi neutrpěla žádný gól.
26:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #23 Milan Sucharda (2:3).
26:00
Jaroměř rozehrává v lévém rohu týmu hostí, tato rozehrávka se jí však nedaří a ztrácí míček.
25:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #99 Michael Souček (1:3).
25:00
Hejzalr Tomáš postupuje u levého mantinelu dopředu, míří k břevnu. Tento útok se mu však nevydařil.
24:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (1:2).
23:00
Jaroměř plná sil se dostává až před branku soupeře, její krásná střela je ale vyblokována golmanem.
22:00
Jaroměř se snaží probojovat až k bance týmu hostí, bohužel je ale vždy přehrána Hradcem.
21:00
Hradec na míčku se stále snaží hledat skulinky pro střelu. Obránci Jaroměře jí to ale dost ztřežují.
19:00
Hradec pod tlakem strácí balonky a dělá chyby. Jaroměř je v poslední minutě aktivní.
17:00
Hradec postupuje dopředu, to se jí však nedaří, protože kvůli nekvalitním přihrávkám strácí balonek.
16:00
Koubek Milan odvádí skvělou práci, nejen že odvedl dva obránce Jaroměře, zároveň ale takticky nahrál za sebe, lehce doprava, kde už stál jeho spoluhráč.
15:00
Po útoku Jaroměřě, Hradec získává míček a rychle postupuje kupředu. Jaroměř jeho tempo nestíhá.
13:00
Michal Nožička útočí, obíhá branku a na poslední chvílí střílí. Střela jde však mimo za mantinel.
12:00
Hra se převážně pohybuje na polovině domácích. Na míčku je Hradec, která se snaží najít skulinku v obraně domácích.
11:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #21 Petr Hofman (1:1).
11:00
Po krásném gólu Jaroměře, Hradec přitlačil a začal být aktivnější.
09:00
Janeček Michal získal balonek, který se snažil pokrýt tělem. To se mu však nepodařilo a tak ztratil balonek.
08:00
Jaroměř se stahuje, tím však vytváří střelecké příležitosti pro Hradec. Ty však Hradec neumí využít.
07:00
Hofman Petr získává míček těsně před brankou soupeře, ale je vytlačen z výhodné pozice a tak branku míjí.
06:00
Jaroměř, pod nátlakem svého pravého útočníka, stratila míček. Tento zákrok se jí málem vymstil.
04:47
04:00
Filip Krigovský, který získal míček u své branky, neváhal a takticky obehrál dva hradecké útočníky, tím zajistil Jaroměři výhodnou situaci.
03:00
Máme tu další rychlý útok Hradce, tentokrát ale šel po pravém mantinelu. Hradec se nebezpečně přiblížil, ale ztratil rychle balonek.
02:00
Po nepovedené útočné situaci Hradce na středu se míčku zmocnila Jaroměř, která bez váhání rozehrává.
01:00
První minuta první třetiny začala klidně. Na míčku se převážně drží tým hostí, Jaroměř ale bojuje.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vahrál tým FbC Hradec Králové, který automaticky vystartoval vstříc brance domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Filip Hušek, Vít Heger, Michael Souček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček
00:00
Vítáme vás u online přenosu 3. zápasu čtvrtfinále Národní ligy - západ, kde se domácí TJ Sokol Jaroměř utká s týmem hostí FbC Hradec Králové. Stav série 0:2 ve prospěch Hradce Králové.