1:2
0:4
- : -

Snipers Třebíč - FBC MSEM Přerov 4:6
8. Jan Homolka, 8. Martin Žák, 20. Milan Picmaus, 24. Alexander Svoboda - 29. Adam Pospíšilík, 39. Jonáš Pavliš, 48. Michal Hrabica, 53. Michal Bělaška, 56. Michal Hrabica, 60. Michal Bělaška; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 3 + Vojtěch Janata 4 + Adam Benáček OS:3; využití: 0:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Jan Bazala 28 - Michael Hruška 21; po třetinách: 3:0, 1:2, 0:4;
Komentář domácích Pazderník Michal (Vedoucí):
Vyhraný zápas nám protekl mezi prsty, bohužel jsou věci mezi nebem a zemí, které se nedají ovlivnit...
Komentář hostů Kořený Michal (Trenér):
Nemuselo k tomu dojít, ale když se do toho dá srdce, tak je všechno možné. Tak se hraje play down. Vedeme 3:1. Příští týden konec.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:49
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč - osobní trest.
59:49
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
59:42
Timeout FBC MSEM Přerov
59:29
Jeden z hostů zblokoval střelu prakticky vleže, faul ale odpískán nebyl, Přerov využil šance a zvyšuje na 6:4.
59:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:6).
59:00
Snipers mají poslední minutu na vyrovnání.
58:10
Domácí zkouší hru v šesti, Přerov pod obrovským tlakem.
57:08
Timeout Snipers Třebíč
55:20
Přerov se ze standardní situace po velmi sporném přestupku dostává do vedení.
55:19
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:5).
54:46
Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:30
Naopak Přerov trestá další chybu v rozehrávce domácích, kterou už nedokázal uhasit ani Bazala.
52:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #61 Noel Gavaller (4:4).
51:37
Teď nikdo v hale nechápe, jakou šanci Kůs zahodil... Sám už zvedal ruce, že se bude radovat, ale ani tato šance gólem nekončí.
51:24
Bazala chytá další obrovskou příležitost.
49:11
Domácí nedokážou trefit branku.
48:35
Žákova backhandová střela se mezi tři tyče nevešla.
47:57
Vochyánovu mizernou rozehrávku potrestal Hrabica.
47:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica bez asistence (4:3).
47:07
Vyloučen hráč #17 Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hra rukou.
46:19
Ani Svoboda na Hrušku nevyzrál.
45:06
Jahoda z úhlu vyzkoušel pozornost přerovského brankáře.
44:22
Dvořákovu střelu kryje Hruška.
43:25
Přerov ostřeluje třebíčskou svatyni, ke gólu to ale nevede.
41:58
Rozhodčí se teď museli delší dobu radit, aby vyloučili Vochyána.
41:57
Vyloučen hráč #47 Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
41:28
Stejně špatně se teď během své akce rozhodl i Jaroslav Dlabač.
40:27
Vochyán se ocitl před prázdnou brankou, rozhodl se ale ještě přihrávat, což se nepotkalo s úspěchem. Nutno ale podotknout, že by gól neplatil kvůli předchozímu faulu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:16
40:00
38:36
Přerov díky přesné střele Pavliše pod břevno snižuje.
38:35
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:2).
34:52
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2+2 minuty za hrubost.
34:50
Kůs v obrovské příležitosti nedokázal vyzrát na Hrušku.
32:41
A další důležitý zákrok třebíčského brankáře proti jednomu z hostů v úniku.
31:32
Naopak na druhé straně si s Kowalikovou střelou poradil Bazala s přehledem.
31:05
Nebezpečnou střelu Mátla chytá s problémy Hruška.
28:34
Pospíšilík využil vybojovaného míčku a přesnou střelou překonal Bazalu.
28:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Adam Pospíšilík bez asistence (4:1).
27:36
Skvělá kombinace domácích vyústila ve střelu Žáka, kterého ale výborně vychytal Hruška.
26:17
Snipers se ve vlastní přesilové hře konečně dostávají k míčku.
25:44
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:32
Vynikající přihrávk Kůse na osamoceného Sašu Svobodu, který svoji šanci využil a je to 4:0!
23:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #94 Kryštof Kůs (4:0).
19:44
Kůs už měl položeného hostujícího brankáře, zamířil ale nad branku.
19:04
Rychlý protiútok Snipers zakončil přesnou střelou Milan Picmaus a Třebíč vede už 3:0!
19:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Milan Picmaus, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:0).