0:6
3:3
- : -

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 6:10
7. Jakub Nota, 14. Petr Kašpar, 18. Roman Oborák, 44. Daniel Flašar, 44. Petr Kašpar, 57. Roman Oborák - 4. Ondřej Kubátko, 23. Robert Socha, 25. Tomáš Janek, 26. Daniel Opatřil, 38. Martin Nehera, 40. Ondřej Holaň, 40. Tomáš Janek, 54. Ondřej Holaň, 56. Jakub Kostelník, 60. Tomáš Janek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:1 + Vojtěch Zátopek OS; využití: 0:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 13, Pavel Kulla 3 - Jakub Strakoš 17; po třetinách: 3:1, 0:6, 3:3;
Komentář domácích Vlček Martin (Trenér):
O dnešním výsledku rozhodla druhá třetina. První se nám docela povedla výsledkově a navíc soupeř reagoval často docela podrážděně. Bohužel úvod a závěr druhé části byl z naší strany velmi špatný. Třetí část byla o stahování rozdílu ve skóre. To se nám ve výsledku nepovedlo. Zítra je nový zápas, musíme do toho jít naplno a vyhrát. Díky rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí):
Do dnešního zápasu jsme vstoupili velmi laxně a Petrovice zaslouženě šly do vedení. V druhé třetině jsme začali hrát to co máme a zápas jsme překlopili na naši stranu. Ve třetí třetině jsme si pohlídali výsledek a zítra chceme sérii ukončit.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #14 Daniel Opatřil (6:10).
56:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (6:9).
55:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (5:9).
54:25
Opakované přestupky Petrovic, vedoucí k dvouminutovému vyloučení.
53:51
Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
53:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň bez asistence (5:8).
49:41
Domácí vyvíjejí tlak, nedaří se jim však skórovat.
45:11
Diváci znovu skandují a podporují oba celky.
43:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #19 Jakub Nota (5:7).
43:02
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #71 Petr Kašpar (4:7).
39:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #11 Martin Nehera (3:7).
39:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #6 Jiří Toman (3:6).
37:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #15 Tomáš Janek (3:5).
36:55
Situace na hřišti se stále vyostřuje!
33:46
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:40
Opakované fauly ze strany domácích.
27:30
Šance na obou stranách, stav je ale stále stejný.
25:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil bez asistence (3:4).
24:45
Hosté vyrovnávají.
24:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek bez asistence (3:3).
23:00
Hosté snižují na 3:2
22:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #14 Daniel Opatřil (3:2).
21:05
První minutu byli na míčku hosté, teď naopak získali míček domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
17:42
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
17:42
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest.
17:24
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (3:1).
17:24
Gól domácího celku a následné vyloučení hostů za nesportovní chování. Trest 2+10.
17:10
Domácí teď kombinovali na svém brankovišti.
16:00
Hosté nepříjemně faulují.
13:55
Domácí skórují!
13:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar bez asistence (2:1).
11:50
Hosté presují a záskávají míček
09:10
Diváci podporují, stav utkání je stále 1:1
07:53
Domácí opět přerušují průbeh hry, bohužel nepovoleně.
06:30
Domácí srovnávají. Stav utkání je nyní 1:1
06:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #71 Petr Kašpar (1:1).
03:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #8 Jakub Kresta (0:1).
03:12
Rychlý gól hostů z přesilové hry.
03:11
03:00
Nepřesná střela hostů končí ziskem míčku pro domácí
01:23
Domácí teď kombinují, a vybojovali si faul.
00:20
U míčku jsou zatím hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Robert Socha, Jakub Kostelník, Vojtěch Zátopek
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Lukáš Homola, Vojtěch Mrkva, Martin Szweda, Ondřej Firda, Petr Horák