4:3
1:1
- : -

Z.F.K. Petrovice - FBC Vikings Kopřivnice 6:4
13. Roman Oborák, 23. Lukáš Homola, 26. Martin Szweda, 27. Daniel Flašar, 40. Jakub Češek, 60. Jakub Nota - 28. Jan Monsport, 31. Jakub Kresta, 31. Jan Toman, 47. Tomáš Janek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 5 + Lukáš Homola 4 + Ondřej Firda OS:5; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Pavel Kulla 12 - Jakub Strakoš 9; po třetinách: 1:0, 4:3, 1:1;
Komentář domácích Vlček Martin (Trenér):
Dnes jsme vstoupili do zápasu velmi zodpovědně, za což jsme byli odměněni vedením. Celá první třetina byla z naší strany výborná, protože Kopřivnice neměla ani jednu přímou střelu na bránu. Ve druhé části jsme si neodpustili několikaminutový výpadek a ze zápasu se stalo drama. Naštěstí jsme se vzpamatovali a zápas dovedli do vítězného konce. Čeká nás středeční šichta v Kopřivnici, na kterou se dobře připravíme. Děkuji rozhodčím, divákům a soupeři.
Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí):
Dnes od nás bídný výkon, který neodpovídal play off. Ve středu musíme podat o 100% lepší výkon a urvat rozhodující bod.
60:00
Střely ve 3. části: 5:10
60:00
59:41
Hosté po buly v 6.
59:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (6:4).
59:00
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice - osobní trest.
59:00
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:49
Hosté hrají v plném počtu.
58:30
Střela Oboráka, Strakoš vyráží. Dorážka nevyšla.
58:08
Firda málem ztratil míček.
56:49
Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
56:49
Kecy se nám množí na obou stranách.
56:49
Aktuálně po faulu na Kašpara, který se těžce sbírá ze země.
55:34
Flašar z volného úderu střílí na Strakoše, který vyráží.
55:22
Atmosféra je opravdu vypjatá. Hraje se nahoru dolů.
55:05
Nehera v brejku, Nota ho doběhl a obral dle sudích čistě o míček.
54:20
Na druhé straně v brejku Jan Toman, ale Kullu také nepřekonal.
54:04
Oborák střílí, Strakoš vyráží do rohu.
53:45
Domácí jsou v plném počtu.
53:30
Kostelník se probojoval od mantinelu ke Kullovi, ale nepřekonal ho.
51:14
Horák přeběhl celé hřiště, ale pak se za vlastní brankou dostal trochu do úzkých.
50:44
Sochovu střelu vyráží Kulla vedle branky.
49:46
Dlouhá přesilovka pro hosty po faulu Homoly.
49:45
Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2+2 minuty za sekání.
49:29
Horák mimo.
48:30
Nepříjemnou střelu Jiřího Tomana, kterou přes blokující hráče moc neviděl, Kulla chytá.
47:30
Kubátkova střela po volném úderu zblokována Horákem.
46:55
No rozdíl jednoho gólu, bude to napínavé.
46:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #6 Jiří Toman (5:4).
46:31
Janek přesně vymetl vzdálenější růžek domácí branky po střele od mantinelu.
46:11
Je vidět, že síly ubývají na obou stranách, ale i tak se na obou stranách aktivně napadá rozehrávka.
44:37
Domácí hrají v plném počtu.
43:19
Kostelník promáchl křižnou přihrávku. mohla z toho být nebezpečná střela.
42:37
Vyloučen hráč #7 Petr Horák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
42:22
Janek střílel po přiťuknutí od Nehery, ale přes teč letěl míček mimo.
41:45
Flašar sice moc nečekal nahrávku od Noty, ale mohl ji mít a střílet.
40:07
Úvodní buly, jako již tradičně, pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #68 Daniel Flašar (5:3).
39:46
Nota dlouhou našel na mantinelu Flašara, který míček udržel a nabídl nabíhajícímu Češkovi a ten prostřelil z voleje Strakoše.
39:00
Hosté již hrají v plném počtu.
38:42
Oborák z brankoviště trefuje nespíše tyčku.
38:03
Domácí stříleli po přípravách, ale Strkoše nepřekonali a míček mají hosté.
37:21
Hrají tak opět přesilovku.
37:19
36:59
Zatím stále 4 na 4. Krestovi začíná plynout druhý trest.
35:19
Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za držení.
35:19
Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:19
Po souboji Szwedy s Jiřím Tomanem se diskutuje. Přitom Kresta (kapitán hostů) opustil trestnou a dostal další dvojku.
34:59
Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
34:59
Hosté sice diskutovali nad vyloučením, ale nebylo jim to nic platné a Kresta jde za sekání na trestnou.
34:39
Nehera se rozčiluje po odpískání jeho faulu na Heisera.
32:57
Domácí po minutě na míčku ztrácí a opět kombinují hosté.
31:20
Obraz hry se dost proměnil, na koni jsou teď hosté a domácím se nedaří držet míček.
30:57
Timeout Z.F.K. Petrovice
30:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman bez asistence (4:3).
30:57
Studená sprcha pro domácí po gólu Kresty se po vyraném buly prosadil Toman a rázem je rozdíl jen jednoho gólu.
30:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:2).
30:33
Po volném úderu z rohu dostal na polovinu míček Telčer, který po kličce střílel z otočky. Kulla vyrazil mimo.
29:40
Pěkná střela Heisera po volném úderu z rohu. Strakoš ve skoku vyráží ramenem do rohu.
29:00
Před chvilkou musel zasahovat Kulla, míček vyrazil.
28:38
Uvidíme jak oba celky vydrží fyzicky, protože se hraje ve svižném tempu.
28:00
Držení míčku se v druhé třetině o něco málo vyrovnalo.
27:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:1).
27:21
Monsport nadvakrát překonal Kullu, kterému po prvním jeho pokusu vypadl míček z rukou.
26:42
Nota se riskantně protočil přes domácí polovinu. Dost to smrdělo ztrátou míčku.
26:01
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #81 Petr Raček (4:0).
26:01
Zvyšuje Flašar, podrobnosti jsme nestihli zaznamenat...
25:11
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #5 Ondřej Firda (3:0).
25:11
Přesnou střelou od mantinelu se trefuje Szweda.
23:56
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
23:56
Zátopek v souboji u mantinelu sundal Oboráka a přesilovka tak tentokrát bude na straně domácích.
22:58
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #13 Vojtěch Mrkva (2:0).
22:58
Nejdříve Szweda minul na zlatém podnose poslanou přihrávku Firdy, ale míček v rohu pak získal a přes Mrkvu ho Homola od poloviny poslal za záda Strakoše.
21:50
21:43
Domácí po volném úderu stháli hru na svou polovinu a Oborák připravil domácím krušné chvíle, kyž namazal přímo před branku, ale hostující hráč tutovku nevyužil.
21:25
Domácí vybojovali míček.
20:40
Zatím jedna střela mimo z holí hostů.
20:01
Druhá třetina začíná pokračováním přesilovky Kopřivnice.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:0
20:00
19:49
Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:49
Domácí se snažili připravit akci na konec třetiny, ale míček ztratili a to vyústilo ve faul.
19:00
Poslední minuta prvního dějství.
18:00
Opět zblokovaná střela tentokrát z hole Monsporta.
16:37
Po konci přesilovky zahrozil Zátopek, ale střílel nad.
16:21
Po výhozu domácích z rohu nám zaduněl nosník střechy.
16:04
Blok Homoly po střele hráče hostů.
15:30
Šance hostů, ale míček nakonec zamířil vysoko nad.
15:20
Domácí na chvilku obrali hosty o míček, ale nyní už opět Kopřivnice u něj.
14:31
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky.
14:28
Signalizováno vyloučení po faulech Mrkvy.
13:51
Kresta pohotově střílel od poloviny, střelu zblokoval Heiser.
13:33
Otázka, jak dlouho to takto vydrží.
12:51
Domácí zatím dominují na míčku a hosté zatím prakticky neohrozili branku Kully.
12:13
A proměňuje a domácí jsou tak ve vedení.
12:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák z trestného střílení (1:0).
12:12
Horák vyslán do úniku, kde byl faulován a uvidíme nájezd.
12:12
Ujme se ho Oborák.
10:25
Chvastek dostal pěknou křižnou od Firdy, ale ke smůle domácích minul.
09:23
Domácí šli ze své poloviny a Firda se s tím nemazlil a vypálil od poloviny, Strakoš tečoval mimo hřiště.
08:41
Domácí si dají přesilovku po faulu Tomana na Heisera.
08:39
Vyloučen hráč #16 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky.
07:58
Ale po ztrátě už opět chvilku hosté.
07:21
Hosté byli u míčku jen krátce a opět domácí.
06:13
Opět tyčka po střele Noty od poloviny, když mu míček shodil Flašar.
05:42
Chvastkova střela, Strakoš vyrazil.
04:49
Po jejich ztrátě střílel Horák z otočky. Strakoš chytá.
04:32
U míčku hosté.
03:05
Nota skvěle v beku odstavil nabíhajícího Tomana od míčku.
02:45
Homolova střela tečována mimo.
02:28
Horák v šanci po přiťuknutí od Szwedy, ale míček minul.
02:03
Po rozehrávce z rohu střílí Kostelník mimo.
02:00
Nyní hosté přenesli hru na polovinu domácích.
01:37
Nyní střílel Flašar Strakoš nohou vyrazil.
01:24
Nota trefuje od poloviny tyčku poté co mu Chvastek shodil míček z rohu.