1:3
1:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Florbal Vsetín 4:9
10. Matyáš Kvapil, 12. Sebastian Filip, 30. Daniel Viščák, 36. Daniel Viščák - 2. Adam Procházka, 3. Adam Hegar, 5. David Malý, 15. Matouš Náhlý, 20. Jan Legát, 23. Matěj Rebroš, 29. Martin Kovář, 40. Jan Legát, 44. David Procinger; rozhodčí: Martin Korunka - Martin Fuňk; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 22, Štěpán Rozlívka 13 - Ondřej Hudek 14, Matěj Loučka 7; po třetinách: 2:4, 1:3, 1:2;
Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas. Těšíme se na zítřejší odvetu.
Komentář hostů Legát Václav (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 8:15
45:00
44:59
OT pojede zítra do Vsetína odvracet nepříznivý stav.
44:30
Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:49
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 David Procinger, asistoval #22 Lukáš Zbranek (4:9).
42:56
Oba týmy v plném počtu.
42:31
Rozlívka předvádí zákrok, o kterém se ostatním brankářům může jenom zdát.
40:54
Vyloučen hráč #17 Adam Procházka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
40:54
Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost.
40:53
Procházka se neumí chovat a opakovaně seká brankáře domácích a ještě se tomu diví.
40:41
Vyloučen hráč #54 Matěj Šmétka družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
39:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #16 Martin Kovář (4:8).
38:13
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
37:04
Dušek jde sám na brankáře, ale trefuje břevno.
35:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák bez asistence (4:7).
35:00
Viščák zachytil rozehrávku Vsetína a s ledovým klidem zavěsil.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Štěpán Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:14
30:00
29:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #13 Aleš Kulhavý (3:7).
29:23
Viščák se prosazuje a snižuje.
29:00
Vyloučen hráč #21 Jonáš Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Budeme svědky hry 4 na 4.
28:40
Vyloučen hráč #25 Ondřej Pobořil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
28:33
Uvidíme přesilovku domácích.
28:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #30 Adam Hegar (2:7).
28:00
Vsetín odskakuje na rozdíl pěti branek.
24:07
Vyloučen hráč #30 Adam Hegar družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
22:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #21 Matěj Rebroš, asistoval #15 Kryštof Poruba (2:6).
19:41
Vyloučen hráč #13 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
14:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Matouš Náhlý, asistoval #16 Martin Kovář (2:4).
14:51
Vsetín v závěru třetiny zvyšuje své vedení na rozdíl dvou branek.
13:04
Dušek střílí pouze do bloku.
11:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #54 Matěj Šmétka (2:3).
11:33
Šmétka ze standartní situace krásně našel Filipa a ten snižuje na 2:3.
11:17
Kvapil míjí branku.
09:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #57 Matěj Lána (1:3).
09:28
Kvapil proměňuje přesilovku a střelou o břevno snižuje na 1:3
08:44
Vyloučen hráč #19 David Procinger družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
05:38
Boušek střílí těsně nad bránu.
04:49
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 David Malý, asistoval #21 Matěj Rebroš (0:3).
03:20
Filip ve velké šanci trefuje pouze břevno. Jaká škoda pro domácí.
02:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #23 Jan Legát (0:2).
02:20
Viščák v osudové chvíli promáchl.
01:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #21 Matěj Rebroš (0:1).
00:20
První střela na bránu šla také z čepele vsetínských hráčů.
00:01
Úvodní buly vyhrává Vsetín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Martin Fuňk.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Hudek; hráči v poli: David Malý, Matouš Náhlý, Martin Kovář, Jan Legát, Adam Hegar
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Dominik Šlesinger; hráči v poli: Daniel Viščák, Matyáš Kvapil, Matěj Lána, Aleš Kulhavý, Jakub Hlaváček