3:1
1:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 4:5
24. Michal Strachota, 28. Michal Zeman, 32. Michal Klápa, 55. Michal Klápa - 13. Jan Peška, 30. Radek Krajcigr, 43. Ondřej Kopič, 47. Jan Peška, 60. Ondřej Kopič; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 235; zásahy brankářů: Daniel Váradi 21 - Jan Dvořák 18; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:3;
60:01
Komentáře nejlepších hráčů a trenérů (Mandler, Strachota, Derka, Kopič) najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=UA4lmQSVGe8
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:09
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
59:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:5).
59:09
Dělovka Kopiče končí až za zády Váradiho a Lípa je velmi blízko zisku svého prvního bodu.
58:01
Probíhají posledné dvě minuty třetí třetiny a na míčku domácí.
55:53
Čtyři minuty do konce a o vítězi stále není rozhodnuto.
54:04
Klápa si vyjel z rohu před branku a i Vary využívají svou přesilovou hru.
54:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (4:4).
52:40
Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
50:19
Teď se nám na hřišti trochu přiostřuje, zatím však bez vyloučení.
48:35
Váradi a Dvořák teď zapsali povedené zákroky.
46:53
Peška si seběhl na malé brankoviště, kam dostal přihrávvku od Krajcigra a Česká Lípa se tak ujímá vedení.
46:52
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:4).
45:20
Torma nedosáhl na přihrávku od Lebedy.
43:22
Klápa teď předvedl parádní baseballový homerun.
42:51
Kopič přesnou ranou k tyči srovnává na 3:3. Váradi měl zakrytý výhled a na tuto střelu neměl šanci reagovat.
42:50
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:3).
41:41
Běžecký souboj Nusharta s Vavruškou dopadl lépe pro karlovarského beka.
39:59
Závěr druhé třetiny již zajímavou šanci nenabídl a do kabin se tak jde za stavu 3:2.
39:21
Skvělý zákrok Váradiho.
37:30
Dnešní utkání sleduje 235 diváků.
35:25
Nepříjemno standartku z velkého brankoviišti řeší dobrým blokem Kalaš.
34:20
Nushart poslal dlouhý lob na Klápu, který pálil jen do připraveného Dvořáka.
31:20
Korbel posunul míček na Strachotu, ten už mohl střílet, ještě však poslal míček na Klápu, který střílí třetí gól domácích.
31:19
30:27
Krajcigr byl opět úplně volný na středu, tentokrát branku minul.
29:38
Krajcigr zůstal zcela zapomenutý na pravém křídle a ranou bez přípravy bleskově využívá první přesilovou hru.
29:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:2).
29:22
Vyloučen hráč #55 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
27:22
Kalaš přiťukl míček Zemanovi, který si ho potáhl mimo obranný val a střelou o tyč posouvá domácí poprvé do vedení.
27:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #91 Daniel Kalaš (2:1).
25:25
Lang to zkoušel z rohu, Dvořák včas utěsnil místo u své levé tyče.
23:58
Klápa posunul míček na Strachotu, který si položil Dvořáka a backhendovou střelou vyrovnává.
23:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (1:1).
22:02
ZAtím drží více míček Lípa a trpělivě zákládá útok.
16:21
Krajcigr si zkoušel přehodit Tormu, zahrál u toho však vysokou holí a u míčku jsou tak domácí.
15:28
Strachota si vyměnil míček s Korbelem, druhý jmenovaný branku minul.
14:15
Úspěšný obranný blok Slaného proti střele Tyla.
12:47
Domácí špatně rozehráli, k míčku se dostal Peška, který parádní střelou do levého rohu otevírá skóre.
12:46
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #29 Ondřej Kopič (0:1).
11:32
Po tvrdém souboji nyní přistál Tyl až u pořadatelského stolku.
09:45
Lebeda uklidňuje hru a Vary střídají.
07:23
Střelu Mlejnka zkoušel tečovat Dzierža, Váradi byl včas na místě.
05:50
Střelu Hurta kryje Dvořák.
04:18
Krajcigr mohl jít sám na branku, míček však dostal na paty.
03:40
Zmatek před domácí brankou řeší odpalem Tyl.
02:27
První střela Zahraje a první zákrok Dvořáka.
00:34
Míček propadl k TIchému, který vysoko přestřeluje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Milan Tichý, Jan Peška, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Jiří Lebeda, Petr Torma, Jan Lang, Tomáš Navrátil, Jan Zavadil