2:0
0:3
- : -

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 6:4
1. Ferdinand Tomášek, 7. Matěj Mach, 9. Hynek Špaček, 12. Ferdinand Tomášek, 17. Karel Frýba, 29. Jan Karafiát - 9. Tomáš Urban, 36. Adam Fišer, 40. Petr Kříž, 42. Mikuláš Novotný; rozhodčí: Petr Bína - Jan Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 11 - Štěpán Lísa 18; po třetinách: 4:1, 2:0, 0:3;
Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér):
Pojedeme zítra do Chomutova s výhodou, menší než jsme si přáli. Připravíme se na zítřek, kde to bude peklo, Chomutov převedl ve 3tí třetině výborný výkon, my byli nepřesní v zakončení, a proto je rozdíl ve skore minimálně. Věříme že to zvládneme.
Komentář hostů Linc Petr (Trenér):
První dvě třetiny, jak i výsledek napovídá, jsme se z play off zápasu po.ali. Od třetí třetiny jsem na hřišti viděl tým, který úkazal odvahu, charakter. I když teď v poločase prohráváme o 2, na zítra máme připravenou hru, kterou soupeře porazíme o více branek než on dnes nás. Těším se na vítězné nastavení našich hráčů, jakým si dojdou k postupu!
45:00
Střely ve 3. části: 9:7
45:00
44:22
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #29 Vít Sobek.
41:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #24 Mikuláš Novotný, asistoval #19 Jan Holovej (6:4).
39:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #75 Vít Kraj (6:3).
38:14
Timeout Kanonýři Kladno
35:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #98 Petr Kříž (6:2).
30:50
Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:4
30:00
28:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #31 Matěj Půček (6:1).
20:50
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
18:19
Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
16:39
Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #81 Martin Čermák (5:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:4
15:00
14:10
Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #81 Martin Čermák (4:1).
08:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #89 Karel Frýba (3:1).
08:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #19 Jan Holovej (2:1).
06:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #66 Matyáš Růžička (2:0).
00:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #89 Karel Frýba (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Hynek Špaček, Karel Frýba, Šimon Bohuslávek, Ferdinand Tomášek, Martin Čermák