1:1
- : -
FD Teplice

FD Teplice - ASK Lovosice - LFP 3:3
23. Matyáš Drobný, 24. Vojtěch Frolík, 35. Matyáš Drobný - 1. Adam Filip Hrdlička, 6. Michal Ultsch, 40. Jan Fousek; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 23 - Radek Dvořák 15; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1;
Komentář domácích Dolejší Pavel (Trenér):
Po první vlažné třetině jsme se dostali do hry. Musím pochválit hráče za bojovný výkon a nasazení. Zítra si jedeme do Lovosice pro postup!
Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér):
Nepotvrdili jsme roli favorita a po mizerném výkonu jsme selhali. Teplice nás sice ničím nepřakvapili, ale my nedokázali hrát svou hru a prosadit se v koncovce. Hromada střel mimo, plno ztracených balónů a špatný pohyb nás zrazil k remíze. Soupeři gratuluji a budu doufat, že zítra se nám před vlastním publikem povede lépe.
45:00
Střely ve 3. části: 8:8
45:00
44:04
Timeout FD Teplice
44:04
Vyloučen hráč #9 Michal Ultsch družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek bez asistence (3:3).
39:03
Skvělý zýkrok Pošíka
36:36
Frolíkova střela končí v rukou brankáře
34:39
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #34 Štěpán Kuloušek (3:2).
33:02
Lovosice teď měli další pěknou šanci, ale gólem neskončila
32:44
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
23:34
Branku družstva FD Teplice vstřelil #90 Vojtěch Frolík, asistoval #1 Zdeněk Pošík (2:2).
22:09
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #17 Ondřej Rejcha (1:2).
19:39
Vyloučen hráč #71 Stepan Pronin družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
18:28
Grmelova střela šla vedle
17:06
Tritthart běžel sám na bránu, ale Pošík skvěle vychytal jak střelu tak i dorážku
08:42
Tepličtí hráči si teď neudrželi balónek a byla z toho hezká šance, ale střela šla mimo bránu
07:59
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:58
Střela Ničeho šla mimo bránu
05:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Michal Ultsch, asistoval #2 Jonáš Krejča (0:2).
02:18
Lovosice měli šanci před bránou, ale brankář Teplic skvěle vychytal
00:18
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Jan Fousek, Jakub Vokál, Adam Filip Hrdlička, Tomáš Roneš, Sebastian Vincent Galia
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Zdeněk Pošík; hráči v poli: Matěj Novák, Jakub Niče, Ondřej Rejcha, Stepan Pronin, Matyáš Drobný