5:1
- : -
FD Teplice

ASK Lovosice - LFP - FD Teplice 10:1
14. Adam Filip Hrdlička, 16. Jakub Vokál, 20. Adam Filip Hrdlička, 23. Jan Fousek, 27. Jakub Vokál, 32. Jan Fousek, 36. Michal Ultsch, 38. Filip Černý, 39. Sebastian Vincent Galia, 45. Adam Filip Hrdlička - 40. Ondřej Rejcha; rozhodčí: Klára Svobodová - Vojtěch Beránek; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Radek Dvořák 12 - Matyáš Dřevěný 19; po třetinách: 1:0, 4:0, 5:1;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
Od nášeho týmu diametrálně rozdílný výkon oproti sobotě. Skvělá útočná hra a zodpovědné vracení do obrany. Myslím, že i výborná návštěva si zápas užila a 10 gólů je jen třešničkou na dortu. Děkuji soupeři a těšíme se na další kolo.
Komentář hostů Valter Vlastimil (Vedoucí):
Dneska soupeř zaslouženě vyhrál, dlouho nám trvalo,než jsme sžili s povrchem. Gratulujeme soupeři, my budeme pokračovat v práci do dalších sezón. Děkujeme fanouškům.
45:00
Střely ve 3. části: 10:4
45:00
44:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (10:1).
43:58
Vyloučen hráč #19 Marek Stodola družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:58
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:31
Adam Filip Hrdlička rozehrává od vlastní branky. K zakončení se dostal Tomáš Roneš, který ale vysoko přestřelil teplickou branku.
42:12
Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
42:12
Další teplický faul, dvě minuty za sekání si odsedí Ondřej Rejcha.
41:26
Zblokovaná lovosická střela, po níž se hosté vydali do rychlého brejku.
41:02
Radek Dvořák tentokrát zvolil krátký výhoz doleva. Tepličtí ale míček převzít nedokázali, naopak se provinili nedovoleným zákrokem.
39:40
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (9:1).
39:40
Hosté z Teplic se po kombinačním brejku dostali ke kontaktní brance! Po rychlém výhozu Jaroslava Vojíře překonal přesným zakončením gólmana Dvořáka Ondřej Rejcha.
39:29
Ránu Maxe Wypaska se od mantinelu pokusil ještě tečovat Vítek Dvořák. Gólman Dřevěný ale zůstal nepokořen.
38:53
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #90 Sebastian Vincent Galia, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (9:0).
38:53
Druhá využitá přesilovka Lovosic! Sebastian Vincent Galia převzal přesný pas od Adama Hrdličky a z dlouhé vzdálenosti vymetl pavučiny v teplické brance.
38:32
38:32
Matyáš Drobný se tvrdě opřel do Adama Filipa Hrdličky, za což si vysloužil dvouminutový trest za nedovolené vrážení.
37:50
Matěj Bureš se sám dostal do vyložené příležitosti! S míčkem si naběhl do slibné palebné pozice, nicméně nakonec jej přestřelil.
37:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #10 Filip Černý, asistoval #26 Matěj Bureš (8:0).
37:21
Lovosičtí ale rychle odpovídají! Po brejku nasměroval Matěj Bureš míček přesně na Filipa Černého, který z první uklidil balonek do teplické branky.
36:40
Vážná šance Teplic! Matyáš Matouš se po přečíslení dostal k zakončení z pravé hranice brankoviště a nechybělo mu mnoho od možnosti skórovat. Radek Dvořák se ale v poslední možné chvíli dokázal přesunout a udržet míček.
35:17
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #9 Michal Ultsch, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (7:0).
35:17
Další gól domácích! Krátkou přihrávku od Adama Hrdličky převzal Michal Ultsch, který prokličkoval celé hřiště a přesně umístil míček mezi tři tyče teplické svatyně.
34:18
Tepličtí bojovali za brankou Radka Dvořáka. K samotné střele se ale tentokrát nedostali a Lovosice díky rozehrávce po faulu otočily směr hry.
31:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #6 Tomáš Roneš (6:0).
31:28
Povedená přihrávka Tomáše Roneše, kterou přesně našel Jana Fouska. Ten zařídil už šestý gól Lovosic!
31:05
Matěj Bureš se ocitl v ideální palebné pozici. Své zakončení ale nenasměroval přesně na branku.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
30:00
Druhá třetina už o poznání více patřila Lovosickým, kteří nasázeli do teplické branky další čtyři góly a do závěrečné fáze vstupují se značným náskokem.
29:26
O vývoz míčku se pokusil Jonáš Krejča, který byl na své cestě faulován u mantinelu.
28:53
Ze středu po otočce napasoval Michal Ultsch míček přesně do těla Matyáše Dřevěného.
28:04
Střela Adama Filipa Hrdličky z otočky byla ideálně mířená. Nakonec ovšem našla jen prostor vedle vzdálenější tyče.
26:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (5:0).
26:19
Už pátá branka domácího týmu! Adam Filip Hrdlička přesnou nahrávkou našel Jakuba Vokála, který neváhal ani nejmenší okamžik a doklepl míček mezi tři tyče.
25:47
Adam Hrdlička udržel ve vlastním pásmu míček na hokejce a připravil příležitost pro rozběh Sebastianu Galiovi.
25:02
Křižné zakončení Stepana Pronina mířilo vedle vzdálenější tyče Dvořákovy klece.
24:15
Rychlý výběh Jaroslava Vojíře sice domácí dokázali zastavit, postupu Teplic dále dopředu ale nezabránili. Pro obranu Lovosic tak nastávají těžší chvilky.
23:28
Souboj Drobného s Ultschem zvládl lépe obránce domácího týmu, který sice nepronikl dále, nicméně vymohl si faul na svou osobu.
22:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (4:0).
22:47
Další gól z holí domácích hráčů! Adam Filip Hrdlička našel před brankou připraveného Jana Fouska, který z první uklidil míček přesně za záda teplického gólmana.
22:16
Hosté celkem v poklidu rozehrávají na vlastní polovině.
21:38
Matěj Novák ve středním pásmu zastavil pronikající Michala Ultsche pouze za cenu nedovoleného přestupku. Domácí tým se ale vrátil směrem k Radku Dvořákovi, odkud se snaží probít ven.
20:51
Dalekonosná střela Sebastiana Vincenta Galii mířila těsně vedle.
20:10
Na míčku jsou opět hráči Teplic. Sice se museli vrátit směrem k Dřevěnému, poměrně rychle se ale vrátili zpět a Vojtěch Frolík zakončením zleva prověřil pozornost gólmana Dvořáka.
19:41
Matěj Novák vytáhl míček až za branku Radka Dvořáka.
19:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (3:0).
19:12
Tu domácí tým rychle využívá a navyšuje vedení! Od mantinelu posunul Sebastian Vincent Galia míček k pravé tyči na Adama Filipa Hrdličku, jehož zakončení se odrazilo o gólmana Teplic za jeho záda.
19:01
Vyloučen hráč #71 Stepan Pronin družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:01
První přesilovku si zahraje i domácí tým. Vyloučen byl Stepan Pronin za nedovolenou vzdálenost.
18:05
Vojtěch Frolík zastavil přihrávku Daniela Dittricha na střed před brankoviště. Tepličtí díky tomu mohli vyvézt míček mimo ohrožení vlastní branky.
17:28
Daniel Dittrich to vzal na sebe a utrhl se po levém mantinelu. Od něj také křižmo vystřelil na teplickou klec. Svou ránu ovšem nasměroval o kousek vedle vzdálenější tyče.
16:35
Přihrávku ze středu od Sebastiana Galii poslal směrem na branku Adam Hrdlička. Svou střelu ovšem umístil nad klec Matyáše Dřevěného.
15:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #16 Adam Tritthart (2:0).
15:43
Úspěšná kombinace mezi Adamem Tritthartem a Jakubem Vokálem, díky které domácí navyšují své vedení! Lovosické dvaatřicicítce se podařilo důraznou ránu z hranice brankoviště do střední výšky branky Teplic.
15:15
Domácí měli hned zkraje třetiny na mále. Matyáš Drobný vypálil ze střední oblasti do odkrytého prostoru brankoviště. Radek Dvořák se ale rychle přesunul a míček vykryl.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:6
15:00
15:00
První třetina odbila. Lovosičtí využili zvýšeného tlaku v jejím závěru v podobě jedné branky, díky níž drží náskok před začátkem periody druhé.
14:12
Svým rychlým pohybem si Jan Fousek vybojoval za teplickou brankou faul na svou osobu. Lovosičtí mohou opět zahrozit.
13:34
O další zakončení se postaral Michal Ultsch z obvyklé pozice ze středního pásma. Míček se ještě pokusil dorazit Matěj Bureš, v obou případech ale teplický gólman včas reagoval.
13:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička bez asistence (1:0).
13:07
Domácí tým jde do vedení! Adam Filip Hrdlička se sám utrhl po pravé straně, seběhl si k pravé tyčce Dřevěného branky a naprosto přesně umístil míček pod víko.
12:30
Dělovka Jana Fouska o malý kousek minula bližší tyč teplické svatyně.
12:05
Jonáš Krejča obětavě zablokoval tělem teplickou střelu. Tlak hostů na útočné polovině ale neustává.
10:57
Po standardce z půlky napálil míček dopředu Michal Ultsch. Matyáš Dřevěný opět vyrazil.
10:37
Vysokou střelu Jakuba Ničeho tělem zastavil Sebastian Vincent Galia a domácí se vydali do brejku.
09:55
Ondřej Rejcha prověřil pozornost gólmana Dvořáka vyšší ranou od mantinelu. O kousek ale minul vzdálenější tyč.
09:09
Jakub Vokál si naběhl s míčkem podél levého mantinelu a křižmo jej poslal na gólmana Dřevěného. Ten ovšem zvládl svou maskou míček vyrazit do protipohybu.
08:28
První vážnější akci si připsaly opět Lovosice. Konkrétně Matěj Bureš, který se dostal s míčkem až na hranici brankoviště.
08:05
Vyloučen hráč #16 Adam Tritthart družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání.
08:05
Domácí tým musí čelit prvnímu oslabení. Vyloučen je Adam Tritthart, který vstoupil na hrací plochu o malou chvilku dříve a Lovosičtí hráli v šesti.
05:21
Ze středového kruhu tvrdě napasoval míček na branku Michal Ultsch. Gólman Dřevěný ani tentokrát nedostál svému jménu a dokázal se pro balonek spolehlivě natáhnout.
04:16
Za teplickou brankou obětavě bojuje Tomáš Roneš. Teplickým se ho povedlo zastavit jen za cenu faulu.
02:59
Těsně před brankou se odhodlal k zakončení Jan Fousek. Proti němu ale stál připravený teplický gólman, který si ještě více vyběhl a míček pokryl.
02:34
Rána Adama Filipa Hrdličky od středové čáry našla pouze hole bránících hráčů Teplic. Lovosičtí to zkouší z druhé vlny.
01:37
Dlouhý tlak Lovosic byl ukončen faulem domácích v útočném prostoru. Tepličtí mohou rozehrávat.