0:2
1:3
- : -

Aligators Klobouky - FAT PIPE Start98 4:6
1. Pavel Zbořil, 7. Pavel Zbořil, 12. Ondřej Frank, 56. Ondřej Lorenc - 2. Jakub Kerzel, 23. Tomáš Josefovič, 35. David Jirásek, 45. Matěj Duda, 46. Martin Fenik, 54. Martin Fenik; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 12 - Karel Pergler 25; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:3;
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
58:03
Josefovič netrefil odkrytou branku jen díky dobře postavenému bloku.
57:30
Poslední 2 a půl minutky do konce utkání a Aligátoři na balónku.
56:00
Domácí v 6ti lidech!
55:48
Rychlý dalším dobrým zákrokem zabránil hattricku Fenika, Lorenc sebral míč a své sólo zakončil neskutečnou ranou nad rameno.
55:47
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc, asistoval #97 Patrik Rychlý (4:6).
55:22
Kulik se  ocitl tváří tvář Rychlému, ten opět skvěle zakročil.
53:49
Rychlý nyní okradlo o hattrick skvělým zákrokem Fenika.
53:17
Fenik nastavil hokejku a Duda mu naservíroval pas na jeho druhý gól - 3:6.
53:16
Timeout Aligators Klobouky
53:16
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #16 Matěj Duda (3:6).
51:14
Domácí přesilovku neporměňují, ke střele se dostal Lorenc, avšak mimo.
50:49
Start se nyní na chvíli dostal k balónku, avšak domácí ho vybojovali zpět.
49:14
Domácí dostávají možnost přesilové hry a pokusí se snížit.
49:13
Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost.
48:39
Josefovič tentokrát nevyslal ani střelu, jelikož mu míček sjel z čepele.
47:31
Dalekonosná střela Chmely donutila Perglera k robinsonádě jak ve fotbale.
45:23
Domácí se dostali do tlaku, avšak jsou to hosté, kteří se prosazují. Fenik s Dudou ukázkově sehráli akci 2 na 1 a zvyšují skóre na 3:5.
45:22
44:08
Start obrací vývoj utkání. Duda obkroužil branku střelou na vzdálenější tyč propálil Rychlého.
44:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #99 Matěj Kolář (3:4).
42:05
Doupovec zkoušel dávat před branku, kde si málem hostí srazili míček do branky.
40:41
Aligátoři měli dobrou standartku u branky, Líznarovi však balónek ujel.
39:56
Standartka z rohu pro Start, avšak trefili vlastního hráče.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny a Start na balónku.
36:18
Neskutečný zákrok Rychlého! V souboji 1 na 1 zachoval chladnou hlavu a únik hostujícího hráče zachránil skvělým zákrokem rukou.
34:55
A máme tu druhou využitou přesilovku, za hostí skóruje David Jirásek, který se hezky trefuje do šibenice.
34:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #24 David Jirásek, asistoval #18 Adam Kulík (3:3).
33:50
Start dostal možnost přesilovky, uvidíme vyrovnání?
33:49
Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
32:13
Domácí měli zajímavou standartku z vrcholu brankoviště, Bohužel pro ně M. Svoboda nenašel skulinku.
31:20
Matoulek se dostal ze středu ke střele, opět zaúřadoval blok domácích.
30:22
Duda dostal nabito na pravý buzér, avšak přestřeluje.
28:42
Neskutečný zákrok Perglera. Doupovec obral posledního beka a šel sám. vypadalo to, že už dává do prázdné, avšak Pergler vytrčil nohu a zabránil mu v tom.
27:15
Dvě dobré šance na obou stranách, nejprve střela Chmely, která skončila těsně vedle, poté nechal Josefovič dvakrát vyniknout Rychlého.
26:05
Zouhar se po přihrávce od Gremmela dostal do šance, kdy se probíjel po pravém mantinelu, avšak Pergler zakročil.
24:18
Na palubovce se dost přitvrdilo..
22:34
Hosté dostali možnost standartky a plně ji využili. Josefovič dostal nabito na střed a nemýlil se.
22:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #40 Tomáš Josefovič, asistoval #24 David Jirásek (3:2).
20:15
Velká šance domácích, Zbořil zatáhl a vyslal jedovku, kterou Pregler vytáhl ramenem.
20:01
Domácí sice buly prohráli, ale okamžitě se dostali dopředu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:58
Na konci třetiny jsme ještě viděli standartku hostí, avšak opět se zaskvěl blok domácích.
18:25
Start je ten tým, který je na balónku, avšak jejich výběhy do střel domácí dobře vykrývají.
15:32
Souhra Svobodů vedle ke střele Mikuláše, Pergler měl bližší tyč zavřenou.
14:23
Zbořil to nyní zkoušel na dvakrát, avšak poprvé trefil blok a podruhé netrefil bránu.
13:15
Máme tu teď pasáž nahoru dolů, ve které hlavně excelují nepřesnosti.
11:02
Krásná sehrávka domácích! Ondřej Frank nám ukázal, jak má vypadat taková situace “přihraj a běž“. Míček posunul do rohu a pospíchal před branku, kde ho našel Doupovec a ten už měl práci jednoduchou.
11:01
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Ondřej Frank, asistoval #47 Adam Doupovec (3:1).
09:57
M. Svoboda měl nyní dobrou příležitost, jeho střela však letěla do břevna a poté zpět do hřiště.
08:11
Start je více na balónku, ale větší šanci nemají. Domácí dobře blokují.
06:11
Rychlá přesilovková souhra a máme to 2:1! Líznar našel crossovkou Zbořila a ten už měl práci jednoduchou.
06:10
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (2:1).
05:59
Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:42
Domácí měli zajímavou standartku, Jedlička mířil mimo.
03:34
Zbořil střílel, Matoušek blokoval tak, až ho to povalilo.
03:12
Kerzel vs. Rychlý podruhé, avšak Rychlý vyrovnává na 1:1.
01:56
A máme vyrovnáno.Kerzel natáhl u levého mantinelu ke střele a nedal Rychlému šanci.
01:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #11 Jakub Kerzel, asistoval #7 Martin Fenik (1:1).
01:38
Zápas začal ve vysokém tempu. M. Svoboda měl možnost navýšit vedení, avšak nájezd neproměňuje.
01:37
Trestné střílení družstva Aligators Klobouky neproměnil #42 Mikuláš Svoboda.
00:21
Pavel Zbořil od mantinelu natáhl a svojí střelou na bližší tyč otevírá skóre zápasu.
00:20
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #99 Ondřej Lorenc (1:0).
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Jakub Kerzel, Matěj Kolář, Martin Fenik, Tomáš Matoulek, Matěj Duda
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Pavel Zbořil, Jakub Gremmel, Matyáš Zouhar, Tomáš Hos