1:1
3:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FB Hurrican Karlovy Vary 7:4
8. Ondřej Kopič, 13. Lukáš Mlejnek, 13. Ondřej Kopič, 29. Milan Tichý, 45. Radek Krajcigr, 58. Radek Krajcigr, 60. Jakub Jirsa - 20. Michal Strachota, 26. Jan Zavadil, 42. Jan Zavadil, 43. Jan Zavadil; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:3 + Michal Klápa 4; využití: 2:2; diváků: 362; zásahy brankářů: Jan Dvořák 11 - Daniel Váradi 1, Jan Eckhardt 10; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Derka David (Trenér):
Komentář hostů Mandler Marek (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:50
Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
59:50
Vyloučen hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2+2 minuty za hrubost.
59:33
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa bez asistence (7:4).
59:21
Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
59:01
Domácí aktivně vytlačují hosty z vlastní poloviny.
57:06
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:4).
56:23
Po nahrávce Tichého střílí Slaný z půlky.
55:10
Vyloučen hráč #55 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zvedání florbalky.
55:10
Domácí zahajují přesilovku v útočném rohu.
54:34
Domácí rozehrávají kousek od poloviny hřiště, Tichý nahazuje na Ekla a ten vrací do obrany na Štěrbu.
53:38
Tichý za brankou získává míček, ale Zavadil si ho po chvíli bere zpět.
52:25
Hosté rozehrávají v útočném rohu, ale ke střele se nedostávají.
51:09
Po faulu Vavrušky rozehárvají Vary ve vlastním rohu.
50:04
Kopič v ohromné šanci netrefuje míček.
49:16
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu, Tichý pálí z poloviny hřiště.
48:01
Domácí u míčku, Slaný kombinuje se Štěrbou a posílá svoji lajnu střídat.
47:11
Hosté roezhrávají na polovině hřiště, ale Krajcigr získává míček a jde na kasu.
46:46
Střela do tyčky hráč #55 Tomáš Nushart družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
46:15
Domácí rozehrávají u branky hostí a Tichý trefuje tyč.
45:10
Domácí celek rozehrává v útočném rohu, Tichý na polovině přichází o míček a hosté jdou 2 na 1.
44:30
Po páté brance domácích vyhrávají buly hosté.
44:29
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #4 Milan Tichý (5:4).
43:53
Tichý se s míčkem dostal od vlastní branky až skoro k zakončení, kdyby mu míček nesjel z čepele.
42:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #93 Ondřej Hurt (4:4).
42:43
Tichý přichází o míček a možná z toho bude i gól, rozhodne video.
41:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil bez asistence (4:3).
40:46
Vary u míčku, domácí vyčkávají na polovině.
38:36
Domácí mají standartku na polovině hostí, míček se odrazil až ke Štěrbovi, ketrý rozebíhá další útočnou kombinaci domácích.
37:17
Vary rozehrávají na polovině hřiště Klápa se rozebíhá a vrací obráncům.
36:22
Vary už znovu v plném počtu.
35:24
Domácí rozehrávají v útočném rohu a už si znovu přihrávají okolo obrany hostí.
34:22
Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
34:22
Zavadil složil Vavrušku k zemi.
33:21
Domácí roezhárvají v útočném rohu a Štěrba střílí od poloviny hřiště.
32:32
Karel prohrává souboj v rohu a tak se Vary dostávají do útoku.
31:37
Domácí rozehrávají u mantinelu na vlastní polovině, ale brzo přichází o míček a hosté se valí do útoku.
30:45
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
29:45
Domácí u míčku, přihrávají si na vlastní polovině a snaží se dostat do útoku.
28:36
Po čtvrté brance domácíh vyhrávají buly hosté.
28:35
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:2).
28:17
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
28:15
Lípa bude hrát přesilovou hru.
27:28
Vary u míčku, dostávají se na útočnou polovinu.
26:24
Štěrba získal míček z dlouhého náhozu a následně trefuje tyčku.
25:44
Po druhé brance hostí vyhrávají buly hosté.
25:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #44 Michal Klápa (3:2).
25:34
Hosté roezhrávají před brankou domácích, nyní si už přihrávají okolo obrany domácích a vyčkávají na vhodnou chvíli pro střelu.
25:24
Vyloučen hráč #66 Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
23:46
Jirsa u mantinelu získává míček a přihrává Slanému do obrany.
22:18
Hosté získávají míček za vlastní brankou a snaží se dostat do útočné poloviny.
21:33
Domácí v útočných pozicích obstřelují brankáře hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:4
20:00
19:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (3:1).
19:07
Vary zahajují přesilovou hru standartkou před brankou Lípy.
18:23
Domácí se snaží už v klidu dohrát tuto třetinu a nahrávají si na vlastní polovině.
17:43
Krajcigr získává míček a kombinuje s Kopičem až před branku Varů.
16:51
Domácí rozehrávají na polovině hřiště, zatahují se na vlastní polovinu.
16:06
15:41
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu, Vary si přihrávají na vlastní polovině.
14:37
Lípa rozehrává ve vlastním rohu a v celku snadno se dostává na útočnou polovinu.
13:52
Lípa roezhrává na polovině hostí u mantinelu.
12:48
Po třetí brance domácích vyhrávají buly domácí.
12:47
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:0).
12:47
Střídání brankáře. Nový brankář #92 Jan Eckhardt družstva FB Hurrican Karlovy Vary
12:43
Tichý posílá míček na rozeběhlého Pešku, který se dostává až za bránu.
12:09
Po druhé brance domácíh vyhrávají buly domácí a Vary tentokrát vyčkávají na půlce.
12:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #27 Jakub Karel (2:0).
11:31
Stárek za brankou získal míček a vysílá Jirsu do útoku.
10:24
Po dobré kombinaci Tichého a Krajcigra se v dobré šaanci ocitl Štěrba.
09:34
Tichý se rozebíhá s míčkem a vrací Štěrbovi.
08:23
Hosté rozerhávají u branky domácíh, ale jejich střela míří přesně vedle branky,
07:53
Po první brance domácích vyhrávají buly hosté.
07:52
07:24
Domácí se zmocnili míčku a sanží se z obrsny dostat na polovinu hostí.
06:23
Vary rozehrávají v útočném rohu, domácí jim míček berou a vyhazují ho až za mantinel.
05:12
Z rohu přihrává Vavruška Slanému na střed a ten pálí kousek nad levý horní roh branky hosté.
04:23
Slaný nahazuje na Vavrušku do útočného rohu, kde o míček domácí přichází.
03:23
Vary se z obrany snaží dostat do útočných pozic, ale domácí je nepouští ani za polovinu hřiště.
02:57
Hosté v útoku se dostali pouze do rohu a míček vracejí obráncům.
01:54
Vary stále s míčkem na své polovině, domácí je do žádné šance zatím nepouští.
00:52
Vary u míčku, přihrávají si na vlastní polovině a domácí se je snaží vytlačit za bránu a získat míček.
00:01
První buly toho utkání vyhrávají domácí a Vary se ihned vydávají napadat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Matěj Korbel, Tomáš Nushart, Miloš Tyl, Michal Strachota, Michal Klápa
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Milan Tichý, Jan Peška, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Dobré odpoledne vážení florbaloví diváci, vítáme vás u 5.kola 1.série play-down mezi týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a FB Hurrican Karlovy Vary. Stav série je po předchozím víkendu 2-2. Po dvou vyhraných zápasech Varů zde v českolipské sportovní hale se Lípa vypravila na víkend k dnešním hostům, kde také dvakrát po sobě zvítězila a tak srovnala stav série. Dnešní utkání rozhodne o tom, kdo se ujme vedení v sérii na stav 2-3 nebo 3-2 a tudíž získá značnou výhodu k ukončení série. Nyní nám už jen zbývá krásné počtení tohoto online přenosu. Přejeme krásné florbalové počtení.