2:0
- : -
FBC Přerov

Aligators Šitbořice - FBC Přerov 7:1
32. Anna Hanusová, 35. Petra Ondráčková, 36. Tamara Pevná, 38. Kristýna Kršková, 38. Petra Drápalová, 46. Tereza Bosáková, 51. Petra Ondráčková - 30. Božena Gaborová; rozhodčí: Jan Ponížil - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 4 - Lucie Řeháková 30; po třetinách: 0:0, 5:1, 2:0;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Vedoucí):
Neskutečné trápení prvních 30 minut. Nehráli jsme, co jsme chtěli a když jsme se dostali do zakončení, tak hostující golmanka zachytala. Čekali jsme na první gól, který zlomil prokletí. Z holek spadl pomyslný tlak a šlo to. Napadaly tam rychlé góly a hra vypadala hned jinak. Potřebujeme si z toho vzít to dobré a zítra na půdě soupeře sérii ukončit. Děkujeme soupeřkám a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí):
Klobouk dolů před holkama. Řehy nás dnes držela jako Hašek v Naganu. Prvních 35 minut nebylo poznat, že po základní části byl bodový rozdíl asi 70 bodů. Děkujeme soupeři za utkání a zítra se vidíme u nás. PS: Gába pozdravuje mamku.
60:00
Střely ve 3. části: 9:1
60:00
58:06
Domácí hráčka nyní zpracovala soupeřce balón u brankoviště. Ta však ideálně nevystřelila.
55:34
Pevná obrala obránkyni o balónek a šla sama na branku. Řeháková ji však skvělým zákrokem nedovolila skórovat.
55:00
Dnešnímu utkání přihlíží 13 diváků, děkujeme!
50:18
Ondráčková dostala nabito od Buráňové a ze středu poslala balónek krásně do sítě.
50:17
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #6 Pavla Buráňová (7:1).
49:35
Hamplová získala na své polovině balónek, udělala dvě kličky a zakončovala, bohužel mimo.
46:11
Váňová dostala balónek na půlce a hostující obrana ustupovala. Její střela však letěla těsně vedle levé tyče hostující svatyně.
45:01
A máme tu 6. gól. Terka Bosáková dostala nabito od Páji a nemýlila se.
45:00
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #7 Tereza Bosáková, asistoval #6 Pavla Buráňová (6:1).
44:22
Němcová obrala domácí útočnici, prohodila obránkyni, avšak střela pak mířila vedle.
43:30
Aligátorky teď téměř 3 minuty točily hostující hráčky, avšak bez pořádné střely na branku.
40:50
Dvojice Buráňová - Drápalová si za první minutu připsala 3 střely, Drápalová dvakrát vedle, Buráňová po přihrávce nad.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:3
40:00
38:00
Pevná udělala krásnou kličku gólmance, střelu do prázdné branky však zblokovala Gaborová, následnou dorážku Drápalové už však nemohl mít nikdo - 5:1.
37:59
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #10 Sabina Mátlová (5:1).
37:50
Ondáčková střílí, Kršková doráží - 4:1.
37:49
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #80 Kristýna Kršková, asistoval #2 Petra Ondráčková (4:1).
35:49
A Aligátorky přebírají otěže zápasu! Nejprve úžasná střela Hanusová, která bohužel gólem neskončila, avšak dorážka Peti Ondráčkové už ano. Hned minutu poté Mátlová obrala obránkyni o mičudu a šla s Pevnou 2 na 1, kdy druhá jmenovaná nedala gólmance šanci.
35:48
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #10 Sabina Mátlová (3:1).
34:46
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #28 Anna Hanusová (2:1).
31:45
A máme vyrovnáno! Jenom to napíšu, už přichází góly. Anička Hanusová krásnou střelou mezi ruku a helmu vyrovnává na 1:1.
31:44
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #80 Kristýna Kršková (1:1).
31:20
Aligátorky sice vedou na držení míčku tak 85 ku 15, ale gól zatím nic.
29:13
A hostující tým jde do vedení. Gaborová vystihla  špatnou rozehrávku domácího týmu a střelou po zemi k tyči otevírá skóre.
29:12
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová bez asistence (0:1).
25:43
Dvě dobré šance měly nyní Aligátorky, obě střely šly bohužel mimo.
23:34
Anna Němcová dostala příležitost skórovat z nájezdu, avšak Sabča Dvořáčková se nenechala rozcukat a nájezd chytá!
23:33
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #21 Anna Němcová.
22:22
Buráňová se dostala k dobré střele ze středu, avšak Řeháková zasahuje maskou.
19:42
Tři obrovské šance domácích, ani jedna ke gólu však nevedla, a tak je po první třetině skóre 0:0.
17:15
Kubalíková dobrou střelou na bližší tyč vyzkoušela Řehákovou.
13:11
Holky si tentokrát vyměnily role, Sabča předložila Tamče, ta do připravené Řehákové.
12:03
Váňová poslala míček na branku, kde nadvakrát dorážela Drápalová, skóre však zůstává stejné.
10:50
Hamplová se dostala ke střelu ze středu hriště, mířila však mimo.
09:09
Tamča Pevná dávala pas na volnou Mátlovou, ta bohužel netrefuje prázdnou bránu.
08:02
Dobrou střelu Krškové do protipohybu gólmanky likviduje Řeháková.
05:21
Aligátorky po hezké standartce daly gól, avšak rozhodčí předtím posouval místo rozehrání, a tak gól neplatí.
02:37
Sabina Mátlová ve velké šanci netrefuje bránu.
02:02
K první střele se dostala Němcová a Dvořáčková si připisuje pvní zákrok.
00:20
Šermovačka v brankovišti hostí končí odpáleným míčkem.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Vojtěch Eliáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Jana Dreiseitlová, Anna Němcová, Jana Hrčková, Gabriela Kotyzová, Nikola Řezníková
00:00
Line-up domácích Aligators Šitbořice: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Iva Váňová, Tamara Pevná, Petra Drápalová, Sabina Mátlová, Pavla Buráňová