0:4
2:4
- : -

Panthers Praha - PSN Tatran Střešovice 4:13
6. Marek Urban, 8. Vojtěch Ježek, 53. David Zelinka, 58. David Zelinka - 3. Adam Carvan, 4. Jakub Pluhař, 9. Filip Eliáš, 15. Lukáš Macháček, 17. Matěj Čelakovský, 21. Vojtěch Kún, 35. Vojtěch Kún, 35. Jakub Pluhař, 36. Adam Carvan, 41. Adam Kučera, 43. Marek Hozman, 55. Lukáš Macháček, 56. Vojtěch Panuška; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5 + Marek Hozman OS; využití: 2:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Julius Šabler 30, Sebastien Štosek 3 - Lev Kliment 21; po třetinách: 2:5, 0:4, 2:4;
Komentář domácích Nováková Andrea (Asistent trenéra):
Dnes jsme předvedli dobrý výkon, bohužel jsme některé goly soupeři darovali našimi zbytečnými chybami, kterých se musíme vyvarovat. Chválím kluky za bojovný výkon po celých 60 minut. Je před námi ještě dlouhá cesta. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
První krok za námi. Před námi ještě spousta práce. Pozitivní je množství vytvořených šancí a celková produktivita. Do příště se musíme vyvarovat zbytečných vyloučeních. Děkujeme soupeři za sérii.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
57:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #94 Marek Urban (4:13).
55:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #4 Filip Eliáš (3:13).
54:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček bez asistence (3:12).
53:57
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
53:44
Střídání brankáře. Nový brankář #66 Sebastien Štosek družstva Panthers Praha
53:33
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #57 Marek Leiš.
52:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (3:11).
45:27
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
45:27
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice - osobní trest.
45:27
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
44:21
Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
42:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (2:11).
40:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #5 Marek Hozman (2:10).
40:15
Historie se opakuje, domácí opět po 15 vteřinách inkasují.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:19
40:00
38:05
Čelakovský si naběhl na V. Ježka, ale jen sám ten co dostal naloženo.
35:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #53 Daniel Péc (2:9).
34:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Jakub Pluhař, asistoval #4 Filip Eliáš (2:8).
34:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #25 Lukáš Macháček (2:7).
34:05
Jen co potrestaný Zelinka vskočil na hřiště, tak domácí inkasují.
33:28
Hosté i přes možnost hrát v 5 hráčích pokračovali ve 4.
32:50
Opět dominantní Šabler chrání své území.
32:37
Ježek laxně odevzdal soupeři balónek.
32:01
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:01
Čeká nás necelá minuta hry 4 na 4.
31:25
Zřejmně ne, protože rozhodčí zvedá ruku a čeká nás odložené vyloužení.
31:05
Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
31:05
Domácí čeká další přesilová hra, uvidíme jestli ji využíjí i teďka.
29:49
Timeout Panthers Praha
27:52
Hlaváč dokázal napravit svojí chybu, úspěšně zastavil útok hostů.
26:35
Smutný se dostal do dobré střelecké pozice, ale míček mu při střele z čepele sjel.
25:58
Pluhař nebezpečnou střelou trefuje tyčku.
22:50
Panthers se po necelých třech minutách dostali k první střele.
20:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #68 Vojtěch Panuška (2:6).
20:15
A hosté rychle přidávají další branku.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:15
20:00
20:00
První část byla ve skvělém tempu, uvidíme jak koučové dokáží ještě namotivovat své koně.
18:54
A znovu na míčku soupeř.
18:14
Urban skvěle vystihl křiznou přihrávku a domácí můžou jít do útoku.
16:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #10 Matěj Hejzlar (2:5).
16:25
I takový ubožáček dokáže skončit za zády domácího brankáře.
14:33
14:33
Macháček stál velmi blížko u Šablera, tudíž měl jednodušší zakončení. Tatran je opět v dvoubrankovém vedení.
11:08
Hra je v obrovském tempu. Doporučuji sledovat přímý přenos na TVCOMu, tento zápas pro Vás komentuje dvojice Förster-Sysel.
10:12
Šabler vykopl Kúnovi balónek přímo z čepele a poté se mu pod svou helmou zlomyslně pousmál.
09:18
Leiš našel volného Uhera před bránou, bohužel Klimenta nedokázal překonat.
08:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #31 Vít Hrbáček (2:3).
07:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #27 Antonín Ježek (2:2).
07:28
Zvířecí letka opět zafungovala, Ježek na Ježka a do brány.
05:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #27 Antonín Ježek (1:2).
05:51
A je to tady, domácí přesilovku opravdu umí.
05:34
Vyloučen hráč #4 Filip Eliáš družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
05:34
Eliáš nehezky a hrubě zahodil Leiše na mantinel. Domácí čeká přesilovka 5 na 3.
05:06
05:06
Hozman odchází na střídačku s pocitem, že nic neudělal ale rozhodčí si ho volá zpět se slovy: "pětko nedělej že vo tom nevíš..."
03:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #21 Jakub Pluhař, asistoval #92 Matěj Čelakovský (0:2).
03:37
Pluhař vzal míček za bránou, oběhli ji a zavěsil.
02:48
Zelinka se dokázal dostat zpoza brány a trefuje tyčku, parádní akce.
02:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #25 Lukáš Macháček (0:1).
02:01
Hosté rychlým protiútokem otevíraji stav utkání.
01:58
Hradecký s Motlem se dostali do šance, ale jak už to bývá - nedáš dostaneš.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Marek Hozman, Vojtěch Kún, Vojtěch Panuška, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Marek Urban, David Zelinka, David Beneš, David Pech, Antonín Ježek